Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 42
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Майбутній мамі

На пізніх термінах вагітності біль в у спині майже неминучий. Його причиною є те, що зв'язки і м'язи спини зараз відпочивають, розслабляються, готуючись до процесу пологів. Розширення вен на ногах зараз теж вірогідне. Жінка до цього терміну набирає приблизно8,6 кгнадлишкової ваги. Ця надбавка складається з ваги дитяти, плаценти, навколоплідних вод, збільшеної матки і загальної кількості крові в судинах, а також жирів, протеїнів і підвищеного вмісту води в організмі. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:02 Переглядів 750 Коментарів 0
Майбутній мамі

На цьому тижні підростаючий живіт доставить вам багато клопоту. До цього часу дитя вже перекинулося голівкою вниз, і його ніжки уперлися вам під ребра. Це може викликати болі в області грудної клітки, якщо дитя невдало штовхнеться. Тому прагніть сидіти максимально прямо. Ваші внутрішні органи зараз трохи змістилися, але, як правило, це не повинно викликати занепокоєння. Проблемою може бути затримка рідини в організмі, від чого набухають вени, набрякають кісточки і пальці. Зніміть всі кільця, якщо вони почали жати, і не носіть тісного одягу. Продовжуйте приймати харчові добавки, багаті вітамінами і мінеральними речовинами: дитя зараз особливо цього потребує. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:04 Переглядів 659 Коментарів 0
Майбутній мамі

З моменту зачаття ваша матка значно збільшилася. Фізіологічна анемія втрачає свою гостроту у міру того, як кількість червоних кров'яних тілець починає відповідати об'єму плазми. Вночі вам можуть снитися дивно яскраві сни, але - на жаль - все частіше виникає потреба в сечовипусканні. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:06 Переглядів 662 Коментарів 0
Майбутній мамі

Перейми по Брекстону Хіксу стають регулярнішими. Це переймоподібні хворобливі відчуття, які з'являються у верхній частині матки, потім поширюються вниз і нарешті затихають. Багато жінок опасаються, що ці сильні і регулярні відчуття в даний період вагітності і є вже справжні перейми, але такий казус трапляється дуже рідко, оскільки ці перейми, як правило, припиняються. Хвилюватися потрібно лише в тому випадку, якщо відійдуть води. У такому випадку слід негайно звертатися до лікаря. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:08 Переглядів 910 Коментарів 0
Майбутній мамі

Живіт давить вам на груди, вам важко дихати, приймати їжу. Харчуйтеся часто, невеликими порціями, з перервами. Відпочивайте частіше, щоб уникнути набряків, не сидіть і не стійте довго в одному положенні. Якщо ви здійсчнюєте поїздку в машині, частіше зупиняйтеся в дорозі, щоб вийти і розім'ятися. Вам вже пора подумати про вихід в декретну відпустку. Настав час запастися бюстгальтерами для годування і почати відвідини курсів для породіль. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:10 Переглядів 741 Коментарів 0
Майбутній мамі

Дно матки знаходиться вже прямо під грудиною. Дихати стає важко, деколи дитя б'є ніжками буквально у вас під серцем. Сподіваємося, що ви відвідуєте курси для породіль. Все ваше життя тепер проходить під знаком народження дитяти. Ви, звичайно, втомилися але пам'ятайте: це ваше дитя і ваша доля. Ви вже вирішили, де і як ви народжуватимете і чи скористаєтеся ви знеболенням. Вагітності супроводить прикре явище: особливі гормони призводять до синхронного оволосіння шкірного покриву. У звичайному стані частина волосся зростає, а інша - випадає. У вагітних - все по-іншому. Але це не біда. Після пологів легке оволосіння "синхронно" припиниться. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:12 Переглядів 1094 Коментарів 0
Майбутній мамі

На цьому тижні або ледве пізніше, якщо це у вас не перша вагітність, з'являться передвісники пологів. Це означає, що голівка дитяти (в разі головного передлежання) опускається в область тазу. Ви можете відчути деяке полегшення, оскільки тиск на внутрішні органи послабляється. Дихати стає легшає. Але зараз матка з ще більшою силою давить на сечовий міхур, а тому і спорожняти його доводиться все частіше. До речі, врахуйте, дитя як і раніше продовжує швидко рости і до 40-го тижня його ніжки упруться у вашу грудину. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:14 Переглядів 858 Коментарів 0
Майбутній мамі

Перш ніж почнуться справжні перейми, ви можете відчути хибні. Не треба їх плутати з переймами по Брекстону Хиксу, але хибні перейми можуть бути настільки ж сильними, як і справжні, хоча вони зникають, коли ви починаєте пересуватися по кімнаті. Як їх розрізнити? Якщо ви не упевнені, що народжуєте - значить, ви і не народжуєте. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:17 Переглядів 684 Коментарів 0
Майбутній мамі

Шийка матки зараз коротшає і розкривається, а сечовий міхур відчуває найсильніший тиск за весь час вагітності. Можливо, з'явиться невелика нервозність напередодні тепер уже близьких пологів. Ознакою настання пологів можуть бути більш сильні та усе більш часті перейми через рівні проміжки часу. Іншою ознакою буде вилиття в той момент, коли лопне навколоплідний міхур, а також кров'яні виділення внаслідок того, що відійде слизова пробка (у обох випадках потрібно терміново їхати до пологового будинку або викликати акушерку додому). 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:19 Переглядів 785 Коментарів 0
Майбутній мамі

Чекаючи настання пологів, намагайтесь залишатися спокійною. Під час перейм по Брекстону Хіксу або помилкових перейм відпрацьовуйте прийоми релаксації і правильного дихання. Коли почнуться справжні перейми, переконайтеся, що ті, хто знаходиться поряд з вами, в курсі ваших планів, де і як народжувати. Втім, не чекайте, що все піде точно за планом. Приготуйтеся також до того, що вам буде боляче. Можливо, що ви спочатку вирішили не застосовувати знеболення, але ви у будь-який момент маєте право передумати. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:21 Переглядів 657 Коментарів 0
1-10 11-20 21-30 31-40 41-42