Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 42
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

Майбутній мамі

Протягом подальших 10 тижнів ви різко набиратимете вагу, оскільки ваше дитя почне відкладати жир. У цей період надбавка у вазі складе приблизно половину від загальної надбавки. Ви відчуєте зростання апетиту: посилений обмін речовин вимагає від вас додаткових 500 калорій. Харчуйтеся добре, але не накидайтеся на якийсь один вид продуктів, особливо це стосується жирної їжі і інших продуктів з малим вмістом живильних речовин. Не дивуйтеся, якщо вам раптом захочеться чого-небудь "такого". Це називається збоченим апетитом: бували жінки, яким, наприклад, хотілося пожувати жменьку землі... Верхній край матки розташований приблизно на1,25 смвище за рівень пупка.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:14 Переглядів 633 Коментарів 0
Майбутній мамі

Як і в попередні тижні, об'єм вашої крові збільшується, переважно за рахунок плазми. Плазма - це рідинна складова крові, вона здатна розчиняти кров'яні тільця. Саме тому у багатьох вагітних знаходять фізіологічну анемію. Вимір розведення крові називають "гематокритом". Найкритичніші цифри гематокриту припадають якраз на ці тижні. Фізіологічна анемія - явище нормальне, та все ж проконсультуйтеся з лікарем, чи отримуєте ви досить заліза: інакше є загроза справжньої анемії.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:23 Переглядів 708 Коментарів 0
Майбутній мамі

В цей період можуть початися так звані перейми по Брекстону Хіксу. Вони виявляються у вигляді несподіваних відчуттів болю і легких спазмів в матці і є частиною її підготовки до майбутніх пологів. У міру розвитку вагітності ці перейми поступово посилюються, але їх у жодному випадку не потрібно плутати із справжніми родовими переймами. На ранніх термінах ви можете відчути ці легкі перейми, приклавши руку до живота.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:25 Переглядів 649 Коментарів 0
Майбутній мамі

Починає позначатися надбавка у вазі. Звідси - головні болі, проблеми з сечовим міхуром, тягар в ногах і загальне стомлення. Все це переслідуватиме вас і надалі, так що саме час вжвати заходи для полегшення свого положення. Підберіть, наприклад, зручне взуття, використовуйте кожну можливість, щоб дати ногам відпочинок: ноги повинні покоїтися вище за рівень серця. 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:27 Переглядів 678 Коментарів 0
Майбутній мамі

Ваша матка тепер збільшилася до розмірів футбольного м'яча, вона вже давить на діафрагму, на підреберну зону, зміщує шлунок. Всі ці чинники разом з дією прогестерону, що уповільнює роботу шлунку, призводять до того, що шлунковий сік часом піднімається вгору, в стравохід, викликаючи печію, особливо після ситної їди. 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:29 Переглядів 680 Коментарів 0
Майбутній мамі

У міру того, як ви набиратимете вагу, вас чекають нові неприємності. Це можуть бути головні болі, судоми в ногах, біль в спині і в області тазу. Поштовхи дитяти стають усе більш різкими і теж віддають болем під ребрами. Цей біль можна полегшити, якщо ви лежатимете на боці. 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:32 Переглядів 780 Коментарів 0
Майбутній мамі

На пізніх термінах вагітності в крові жінки піднімається рівень холестерину, але це не повинно вас хвилювати. Холестерин для плаценти є важливим будівельним матеріалом, за допомогою якого вона виробляє різні види гормонів, у тому числі і прогестерон, що відповідає за розвиток молочних залоз, зняття напруження матки та інших  гладких м'язів. 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:41 Переглядів 1032 Коментарів 0
Майбутній мамі

Віднині вам потрібно відвідувати свого лікаря або акушерку, як мінімум, раз в на два тижні. Саме на цьому тижні вам потрібно здати ряд аналізів, включаючи тест на рівень заліза в крові і пробу на толерантність до глюкози. Якщо у вас негативний резус-фактор, то треба провести тест на антитіла. Цей тест повинен вказати на наявність у вашій крові антитіл до крові дитяти, тобто чи не існує ризику імунологічної реакції вашої крові по відношенню до крові дитяти. Така реакція може викликати проблеми з подальшими вагітностями, і ваші майбутні діти можуть народитися з жовтяницею. Зверніться за консультацією до лікаря. Продовжуйте приймати кальцій, він потрібний для росту кісток дитяти.  Надбавка у вазі. За цей час ви, напевно, наберете близько 4 кг, тобто 30-40% від загальної надбавки у вазі. Оптимальна надбавка до 28-го тижня:9 кг 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:44 Переглядів 871 Коментарів 0
Майбутній мамі

До цього часу з грудей може виділятися молозиво або "перше молоко". Це липка водяниста рідина, яка стане першою їжею дитяти, що тільки но з'явилося на світ. Молозиво передує власне молоку, яке може прийти лише день або два опісля після пологів. Молочні залози починають виробляти молоко під дією пролактину, гормону, який ваш організм виробляє у величезних кількостях. Поява молока стимулюється вашим дитям. Матка починає ще більше і сильніше починає давити на внутрішні органи, у тому числі на сечовий міхур, що викликає потребу в частих сечовипусканнях.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:46 Переглядів 764 Коментарів 0
Майбутній мамі

У міру надбавки у вазі ваші рухи стають усе більш повільними і незграбними. Не забувайте про правильну поставу, коли ходите або сидите. Перш ніж вставати з ліжка, спочатку перекотіться на бік. Це особливо важливо, оскільки м'язи живота і так сильно розтягнуті і ослаблені із-за збільшеної матки. 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:49 Переглядів 824 Коментарів 0
1-10 11-20 21-30 31-40 41-42