Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті » Третій триместр (27-42 тижні)

42 тиждень вагітності
Майбутній мамі

Лише десять відсотків вагітних "доходжують" до 42-го тижня. Втім, не переживайте, якщо ви потрапляєте до їх числа. Вірогідно може бути, що ваш термін був розрахований неправильно, так що насправді ви йдете за графіком, встановленим природою. Все ж поговоріть з вашим лікарем щодо різних методів стимуляції пологів. Спробуйте промасажувати свої соски (це збільшує виробництво окситоцину, що викликає скорочення матки) або прагніть більше рухатися. Природні пологи завжди мають перевагу перед штучними. 

Ваше дитя

Новонароджене дитя може видавати звуки, неначе його вже два тижні мучить грип - він дихає з присвистом, відкашлюється з мокротою. Це відбувається тому, що він продовжує видаляти зі своїх легенів і носової порожнини залишки навколоплідної рідини. Якщо ви все ж стривожені - підстрахуйтеся і викличте лікаря. Кінчик перев'язаної пуповини до цього часу підсохнув і відпав, але продовжуйте обробляти пупок, акуратно промивайте його. Нічого страшного, якщо на місці відпадання пуповини з'явиться крапелька крові, але у випадку, якщо кровотеча не зупиниться, відразу дзвоніть лікарю. Іншим приводом для тривоги може бути неприємний запах і виділення сукровиці, що може говорити про занесену до пупка інфекцію і про його запалення. Очі новонародженого можуть фокусуватися лише на предметах, що знаходяться на відстані 30-45 см. І, мабуть, не випадково, що ця ж відстань зазвичай відокремлює вашу особу від імені дитяти, коли ви тримаєте його на руках. 

Довжина і вага дитяти. До цього часу дитя відновило свою вагу, а можливо, набрав додатково ще 500 г. Ріст його збільшується ще на 1,2 см.


За матеріалами zrostaymaluk.com.ua
Категорія: Третій триместр (27-42 тижні) | Додав: Цитрина (11.02.2014)
Переглядів: 560 | Теги: 42 тиждень вагітності, календар вагітності | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]