Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті » Третій триместр (27-42 тижні)

41 тиждень вагітності
Майбутній мамі

Переношування протягом зайвого тижню-двох не викликає у лікарів особливого занепокоєння, і лише в тих випадках, коли початок пологів затягується на ще більший термін, вони можуть запропонувати стимуляцію пологів або кесарський розтин. Тим часом проводитимуться необхідні медичні тести для визначення стану плоду. Сюди входять ультразвукові дослідження і вивчення пульсу дитяти. 


Ваше дитя

Якщо дитя, як і раніше, знаходиться в матці, зараз воно просто набирає вагу і, можливо, переживає, що "засиділося". Якщо ж воно вже народилося, то, очевидно, не встигає дивуватися, наскільки його нове життя відрізняється від колишнього, в череві. На щастя, малюк добре підготовлений до змін: легені забезпечують його киснем, а найбільші зміни сталися в серці. Ще недавно в центральній стінці серця був отвір, який немов би вимикав легкі з системи кровообіги. Відразу ж після народження отвір закривається, і кров починає циркулювати через легені. Природжені рефлекси служать дитяті вірою і правдою, забезпечуючи належний контакт межу ним і матір'ю. 

Довжина і вага дитяти. Відразу після народження можлива втрата у вазі, але малюк поповнить її протягом 5 днів. За перший тиждень ріст його збільшується небагато, він додасть лише 1,2 см в довжину. 


За матеріалами zrostaymaluk.com.ua
Категорія: Третій триместр (27-42 тижні) | Додав: Цитрина (11.02.2014)
Переглядів: 574 | Теги: 41 тиждень вагітності, календар вагітності | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]