Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті » Третій триместр (27-42 тижні)

40 тиждень вагітності
Майбутній мамі

Чекаючи настання пологів, намагайтесь залишатися спокійною. Під час перейм по Брекстону Хіксу або помилкових перейм відпрацьовуйте прийоми релаксації і правильного дихання. Коли почнуться справжні перейми, переконайтеся, що ті, хто знаходиться поряд з вами, в курсі ваших планів, де і як народжувати. Втім, не чекайте, що все піде точно за планом. Приготуйтеся також до того, що вам буде боляче. Можливо, що ви спочатку вирішили не застосовувати знеболення, але ви у будь-який момент маєте право передумати. 

Ваше дитя

Новонароджений часто підкидає сюрпризи своїм батькам. По-перше, він може виглядати дещо дивно. Голівка може бути неправильної форми, хоча виправляється дуже швидко, за день або два. Шкіра дитяти може бути синьою, бурою або навіть блідо-жовтою. Та і та буває чим лише не покрита - первородною змазкою, вашою кров'ю, залишками родового пушку і навіть меконієм, якщо він надумався випорожнити кишечник ще будучи в матці. По-друге, підвищений рівень гормонів деколи приводить до того, що геніталії розпухають, а з сосочків на грудях виступає молоко. Нарешті, на тілі можуть бути плями, струпи, порушення пігментації, але з часом все це зникає безслідно. Незабаром після народження дитяти виміряють і зважать. Можливо, він голосно пищатиме. Але це не повинно хвилювати вас, так само як і його насуплене мовчання - після всіх мук народження нервова система маляти знаходиться ще під впливом різних гормонів, наприклад, ендорфінів. 

Довжина і вага новонародженого. Звичайна довжина новонародженого - 48-51 см, а середня вага 3500 грамів. Хоча можливі відхилення.  


За матеріалами zrostaymaluk.com.ua
Категорія: Третій триместр (27-42 тижні) | Додав: Цитрина (11.02.2014)
Переглядів: 529 | Теги: 40 тиждень вагітності, календар вагітності | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]