Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті » Третій триместр (27-42 тижні)

У категорії матеріалів: 16
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарях · Переглядах
Майбутній мамі

На пізніх термінах вагітності в крові жінки піднімається рівень холестерину, але це не повинно вас хвилювати. Холестерин для плаценти є важливим будівельним матеріалом, за допомогою якого вона виробляє різні види гормонів, у тому числі і прогестерон, що відповідає за розвиток молочних залоз, зняття напруження матки та інших  гладких м'язів. 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:41 Переглядів 1032 Коментарів 0
Майбутній мамі

Віднині вам потрібно відвідувати свого лікаря або акушерку, як мінімум, раз в на два тижні. Саме на цьому тижні вам потрібно здати ряд аналізів, включаючи тест на рівень заліза в крові і пробу на толерантність до глюкози. Якщо у вас негативний резус-фактор, то треба провести тест на антитіла. Цей тест повинен вказати на наявність у вашій крові антитіл до крові дитяти, тобто чи не існує ризику імунологічної реакції вашої крові по відношенню до крові дитяти. Така реакція може викликати проблеми з подальшими вагітностями, і ваші майбутні діти можуть народитися з жовтяницею. Зверніться за консультацією до лікаря. Продовжуйте приймати кальцій, він потрібний для росту кісток дитяти.  Надбавка у вазі. За цей час ви, напевно, наберете близько 4 кг, тобто 30-40% від загальної надбавки у вазі. Оптимальна надбавка до 28-го тижня:9 кг 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:44 Переглядів 871 Коментарів 0
Майбутній мамі

До цього часу з грудей може виділятися молозиво або "перше молоко". Це липка водяниста рідина, яка стане першою їжею дитяти, що тільки но з'явилося на світ. Молозиво передує власне молоку, яке може прийти лише день або два опісля після пологів. Молочні залози починають виробляти молоко під дією пролактину, гормону, який ваш організм виробляє у величезних кількостях. Поява молока стимулюється вашим дитям. Матка починає ще більше і сильніше починає давити на внутрішні органи, у тому числі на сечовий міхур, що викликає потребу в частих сечовипусканнях.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:46 Переглядів 764 Коментарів 0
Майбутній мамі

У міру надбавки у вазі ваші рухи стають усе більш повільними і незграбними. Не забувайте про правильну поставу, коли ходите або сидите. Перш ніж вставати з ліжка, спочатку перекотіться на бік. Це особливо важливо, оскільки м'язи живота і так сильно розтягнуті і ослаблені із-за збільшеної матки. 
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:49 Переглядів 824 Коментарів 0
Майбутній мамі

На пізніх термінах вагітності біль в у спині майже неминучий. Його причиною є те, що зв'язки і м'язи спини зараз відпочивають, розслабляються, готуючись до процесу пологів. Розширення вен на ногах зараз теж вірогідне. Жінка до цього терміну набирає приблизно8,6 кгнадлишкової ваги. Ця надбавка складається з ваги дитяти, плаценти, навколоплідних вод, збільшеної матки і загальної кількості крові в судинах, а також жирів, протеїнів і підвищеного вмісту води в організмі. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:02 Переглядів 750 Коментарів 0
Майбутній мамі

На цьому тижні підростаючий живіт доставить вам багато клопоту. До цього часу дитя вже перекинулося голівкою вниз, і його ніжки уперлися вам під ребра. Це може викликати болі в області грудної клітки, якщо дитя невдало штовхнеться. Тому прагніть сидіти максимально прямо. Ваші внутрішні органи зараз трохи змістилися, але, як правило, це не повинно викликати занепокоєння. Проблемою може бути затримка рідини в організмі, від чого набухають вени, набрякають кісточки і пальці. Зніміть всі кільця, якщо вони почали жати, і не носіть тісного одягу. Продовжуйте приймати харчові добавки, багаті вітамінами і мінеральними речовинами: дитя зараз особливо цього потребує. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:04 Переглядів 659 Коментарів 0
Майбутній мамі

З моменту зачаття ваша матка значно збільшилася. Фізіологічна анемія втрачає свою гостроту у міру того, як кількість червоних кров'яних тілець починає відповідати об'єму плазми. Вночі вам можуть снитися дивно яскраві сни, але - на жаль - все частіше виникає потреба в сечовипусканні. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:06 Переглядів 662 Коментарів 0
Майбутній мамі

Перейми по Брекстону Хіксу стають регулярнішими. Це переймоподібні хворобливі відчуття, які з'являються у верхній частині матки, потім поширюються вниз і нарешті затихають. Багато жінок опасаються, що ці сильні і регулярні відчуття в даний період вагітності і є вже справжні перейми, але такий казус трапляється дуже рідко, оскільки ці перейми, як правило, припиняються. Хвилюватися потрібно лише в тому випадку, якщо відійдуть води. У такому випадку слід негайно звертатися до лікаря. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:08 Переглядів 910 Коментарів 0
Майбутній мамі

Живіт давить вам на груди, вам важко дихати, приймати їжу. Харчуйтеся часто, невеликими порціями, з перервами. Відпочивайте частіше, щоб уникнути набряків, не сидіть і не стійте довго в одному положенні. Якщо ви здійсчнюєте поїздку в машині, частіше зупиняйтеся в дорозі, щоб вийти і розім'ятися. Вам вже пора подумати про вихід в декретну відпустку. Настав час запастися бюстгальтерами для годування і почати відвідини курсів для породіль. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:10 Переглядів 741 Коментарів 0
Майбутній мамі

Дно матки знаходиться вже прямо під грудиною. Дихати стає важко, деколи дитя б'є ніжками буквально у вас під серцем. Сподіваємося, що ви відвідуєте курси для породіль. Все ваше життя тепер проходить під знаком народження дитяти. Ви, звичайно, втомилися але пам'ятайте: це ваше дитя і ваша доля. Ви вже вирішили, де і як ви народжуватимете і чи скористаєтеся ви знеболенням. Вагітності супроводить прикре явище: особливі гормони призводять до синхронного оволосіння шкірного покриву. У звичайному стані частина волосся зростає, а інша - випадає. У вагітних - все по-іншому. Але це не біда. Після пологів легке оволосіння "синхронно" припиниться. 
Додано Цитрина Дата 11.02.2014 о 00:12 Переглядів 1094 Коментарів 0
1-10 11-16