Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті » Третій триместр (27-42 тижні)

27 тиждень вагітності
Майбутній мамі

На пізніх термінах вагітності в крові жінки піднімається рівень холестерину, але це не повинно вас хвилювати. Холестерин для плаценти є важливим будівельним матеріалом, за допомогою якого вона виробляє різні види гормонів, у тому числі і прогестерон, що відповідає за розвиток молочних залоз, зняття напруження матки та інших  гладких м'язів. 

Ваше дитя

З цього тижня шанси дитяти вижити в разі передчасних пологів складають 85 %. Отже віднині дитя вже володіє сповна реальною життєздатністю. Проте до повного виношування плоду залишається 13 повних тижнів, дитя ще не до кінця розвинене, тому при передчасних пологах виникне маса проблем, що їх необхідно буде вирішувати. Із-за недостатньої розвиненості жирових тканин такому дитяті важко зберігати температурний баланс, тому тримати його потрібно в спеціальному боксі, підключеним до апарату штучного дихання, бо легені також ще не повністю розвинені і не готові до самостійної вентиляції. Печінка на цьому терміні працює погано, мозок недостатньо розвинений, а імунна система дуже слабка, що піддає дитяти небезпеки підхопити інфекцію, з якою доношене дитя впоралося б без зусиль. Хоча дитя в череві ще маленьке і худеньке, зовні воно майже таке же, яким буде при народженні. 

Недоношене дитя Такого дитяти доводиться інтубіроват': кисень в його слабкі легені поступає по трубочці. На руки надівають спеціальні рукавиці, що оберігають нею тонку шкіру від роздряпування. 

Довжина і вага плоду. Довжина від тімені до крижів - близько 34 см. Вес - приблизно 1000 см.


За матеріалами zrostaymaluk.com.ua
Категорія: Третій триместр (27-42 тижні) | Додав: Цитрина (10.02.2014)
Переглядів: 854 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]