Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті » Другий триместр (14-26 тижні)

У категорії матеріалів: 13
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарях · Переглядах
Майбутній мамі

Ви вступили в період другого триместру, кращу пору своєї вагітності. Тепер ви відчуєте себе енергійнішою, хоча матка ваша збільшується з кожним тижнем. Ви самі це відзначите, коли ваш живіт почне підніматися: якщо раніше дно матки (верхня її частина) знаходилося над лонною зоною, тепер воно вже - над областю пупка.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 21:11 Переглядів 943 Коментарів 0
Майбутній мамі

Можливо, вам вже тісно у вашому звичному одязі (сукні і спідниці), так що подумайте щодо спеціального одягу. Широкий, вільний одяг - ось що вам треба. Якщо акуратно промацати живіт, ви відчуєте, що верхній край матки (дно матки) розташований приблизно на7,5 смнижче за рівень пупка. Якщо дата пологів ще не уточнена, ваш лікар може зробити це за допомогою ультразвуку. Другий триместр - самий благодатний період вагітності. Позаду токсикоз першого триместру. Покваптеся закінчити свої справи. Часу у вас - до 27-го тижня, коли ви відчуєте себе безпомічним, незграбним колобком.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 21:17 Переглядів 778 Коментарів 0
Майбутній мамі

Ваша матка розширюється, даючи простір зростаючому в плаценті плоду. Кількість навколоплідної рідини на цій стадії складає близько 250 мл На 16-20-му тижнях проводять безліч різних аналізів і тестів. Саме у цей період роблять тест на АФП і потрійний разгорнутий тест. Ці тести безпечні і доволяють виявляти симптоми вроджених вад розвитку (Дауна і spina bifida (вада розвитку хребта). Потрійний тест, на відміну від амніоцентезу, не пов'язаний з ризиком травми зародку. Потрійний тест роблять за показаннями, тому проконсультуйтесь з лікарем. Розпочинають працювати молочні молочні залози, тому на ранніх термінах вагітності ваші груди набухають, стають чутливими. Кровообіг посилюється, проступають венозний малюнок і туберкули (горбки) Монтгомері.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 21:20 Переглядів 741 Коментарів 0
Майбутній мамі

Щоб допомогти плаценті в живленні зростаючого плоду, ваше серце працює з навантаженням, збільшеним на 40%. Посилений кровообіг підвищує навантаження на малі кровоносні судини, у тому числі на капіляри в яснах і пазухах носа. Тому приготуйтеся до невеликих носових кровотеч і до того, що ваші ясна теж кровоточитимуть. Ваша матка вже розташована на 3,8-5 см нижче за рівень пупка.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 21:23 Переглядів 882 Коментарів 0
Майбутній мамі

Якщо це ваша перша вагітність, то 18-я тиждень  це період, що особливо хвилюючий, для вас, бо ви починаєте відчувати, як ворушиться дитя. Проте багато молодих мам відчують цю радість лише на 19-20-му тижні, особливо якщо вони набирають зайву вагу. Багато жінок погодяться з тим, що це відчуття важко описати: але деяким воно нагадує стан перед банальним розладом шлунку.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 21:25 Переглядів 986 Коментарів 0
Майбутній мамі

Ви починаєте відчувати, як ворушиться в череві ваше дитя. Продовжується надбавка у вазі: розширюються ваші стегна, збільшується живіт, який не може не впливати на вашу поставу і викликає незручності під час сну. Підкладайте під себе подушки, щоб відчувати себе комфортніше.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 21:29 Переглядів 704 Коментарів 0
Майбутній мамі

Пройшло вже 18 тижнів після зачаття, і ваша вагітність вже помітна. Ваша талія - вже зовсім і не талія, а ваше черевце вже як колобок. Верхній край матки - ледь нижче за рівень пупка. Підростаюча матка давить і на легені, і на шлунок, і на нирки: звідси може бути задишка, диспепсія, часті позиви до сечовипускання. Можливо що матка так давить на ваш живіт, що пупок трохи випинає, як гудзик. З'являються смужки коричневого або червоного кольору: це розтяжки.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 21:31 Переглядів 883 Коментарів 0
Майбутній мамі

Протягом подальших 10 тижнів ви різко набиратимете вагу, оскільки ваше дитя почне відкладати жир. У цей період надбавка у вазі складе приблизно половину від загальної надбавки. Ви відчуєте зростання апетиту: посилений обмін речовин вимагає від вас додаткових 500 калорій. Харчуйтеся добре, але не накидайтеся на якийсь один вид продуктів, особливо це стосується жирної їжі і інших продуктів з малим вмістом живильних речовин. Не дивуйтеся, якщо вам раптом захочеться чого-небудь "такого". Це називається збоченим апетитом: бували жінки, яким, наприклад, хотілося пожувати жменьку землі... Верхній край матки розташований приблизно на1,25 смвище за рівень пупка.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:14 Переглядів 633 Коментарів 0
Майбутній мамі

Як і в попередні тижні, об'єм вашої крові збільшується, переважно за рахунок плазми. Плазма - це рідинна складова крові, вона здатна розчиняти кров'яні тільця. Саме тому у багатьох вагітних знаходять фізіологічну анемію. Вимір розведення крові називають "гематокритом". Найкритичніші цифри гематокриту припадають якраз на ці тижні. Фізіологічна анемія - явище нормальне, та все ж проконсультуйтеся з лікарем, чи отримуєте ви досить заліза: інакше є загроза справжньої анемії.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:23 Переглядів 708 Коментарів 0
Майбутній мамі

В цей період можуть початися так звані перейми по Брекстону Хіксу. Вони виявляються у вигляді несподіваних відчуттів болю і легких спазмів в матці і є частиною її підготовки до майбутніх пологів. У міру розвитку вагітності ці перейми поступово посилюються, але їх у жодному випадку не потрібно плутати із справжніми родовими переймами. На ранніх термінах ви можете відчути ці легкі перейми, приклавши руку до живота.
Додано Цитрина Дата 10.02.2014 о 23:25 Переглядів 649 Коментарів 0
1-10 11-13