Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьківГоловна » Статті » Перший триместр (1-13 тижні)

1 тиждень вагітності
Жінка

Отже, перший тиждень... Звичайно, це ще не вагітність: чергова менструальна кровотеча. Проте, хоче жінка цього чи ні, її організм почав готуватися до можливого материнства. Уже зараз центральна нервова система активно перебудовує гормональний фон. Мета перебудови - поступово підготувати одну з 300 тисяч (!) жіночих яйцеклітин до запліднення. На це йде в середньому біля двох тижнів.

Для жіночого організму це звичайна робота (вона почалася з моменту появи першої менструації та проходить знову і знову щомісяця - аж до сьогоднішнього дня). Тому будемо надіятися, що він впорається і цього разу . Краще розкажемо про те, чим майбутня мама може допомогти своєму організму у такій важливій справі.

У сучасній медицині існує ціла система заходів, сенс яких - створення найкращих умов для розвитку статевих клітин і зародка.

Якщо жінка продовжує працювати або вчитися, радимо проаналізувати рід своєї діяльності на предмет шкідливості для майбутнього плоду (радіація, електромагнітні впливи, контакт із лікарськими чи іншими хімікатами). Всі незрозумілі моменти краще обговорити зі спеціалістом.

Якщо перші 4 - 6 тижнів планованої вагітності випадають на кінець весни - початок літа, бажано в цей період зменшити вживання в їжу страв з перезимованої картоплі. Якщо ж 1,5 - 2 місяці без цього, безумовно найважливішого представника багатьох національних кухонь не обійтися, то при чищенні картоплин радимо знімати шкірку потовстіше, після чого піддавати картоплю досить тривалому варінню. Завдяки цьому зменшується ризик деяких вроджених дефектів у плоду.

Майбутня дитина

Поки що дитина - це більше ідея, ніж реальний організм. Її праобраз (точніше, половина праобразу) - одна з багатьох тисяч жіночих яйцеклітин, що знаходяться у своїх "колисках" - яєчниках. Друга ж половина праобразу (батьківська) ще навіть не встигла оформитися в зрілий сперматозоїд (це станеться приблизно через два тижні). Чекаємо!


(За матеріалами книги Коваленка А. В. Ежедневник будущей матери)


Категорія: Перший триместр (1-13 тижні) | Додав: Цитрина (26.08.2008)
Переглядів: 6306 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 1
Ріта пише: Спам
11.12.2011 at 20:45

Що має відчувати жінка у 1 тиждень вагітності?які симптоми у неї мають бути ?
Відповісти
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]