Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Вагітність і пологи » Штучне запліднення » Сніжинки (Що робити з замороженими ембріонами?)
Сніжинки
БерезневаДата: Субота, 09.11.2013, 22:28 | Повідомлення # 1
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 7899 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 5
Створила цю темку, бо вона обговорюється в темі "Анкети наших протоколів". Шановні адміністратори, перенесіть обговорення з тієї темки - сюди.

Для мене ця тема дуже близька. Коли росте багато фолікулів, то добре бо є більше шансів мати дитину. А вже коли дитина є, а може і дві... То яка доля сніжинок? В мене після першої спроби ЕКО, не було що заморожувати. Всі 5 ембріончиків підсадили мені, тому що два були гарні а три не дуже. Прижився тільки один.... Вагітність зпвмерла на 8 тижні...
Вже наступна спроба дала більше яйцеклітин. А це вже більший шанс завагітніти. Підсадили три, прижилося двоє, а народився один хлопчик.
В мене лишилося, я навіть і не знаю, чи то 5 чи то 6 сніжинок. Ось маю їхати в клініку і все розпитати, бо планую з літа йти в кріо протокол, щоб народити ще діточок. Знаю, що буває не всі ембріончики розморожуються...але все ж таки я надіюся, що в мене будуть ще дітки.
Чи думала я, щоб віддати їх комусь? Так, думала... Але напевно не віддала, бо це моє! Це мої дітки! Вони такі ж як мій синочок, схожі напевно на нього.... А так думати, що десь, хтось буде їх виховувати... Ні, я цього не уявляю...І навіть думати про це не хочу...

Повідомлення відредагував Березнева - Субота, 09.11.2013, 22:29

cherrysvДата: Субота, 09.11.2013, 22:28 | Повідомлення # 2
Зацікавлений
Репутація:
« 2562 »
Усі нагороди: 6
Marmelada_Zefirova, заморожують і можна через деякий час знову іти за діточками.ває таке що відмовляються від них

Marmelada_ZefirovaДата: Субота, 09.11.2013, 22:28 | Повідомлення # 3
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
cherrysv, капець....якось так моторошно...

Квіточка-яДата: Субота, 09.11.2013, 22:28 | Повідомлення # 4
Група: Видалені

Marmelada_Zefirova, я на деякий час забуваю про це...але воно мучить...страшно мучить..бо я діток не планую більше,але й віддати своїх кріошечок нікому не зможу....коли була вагітна то думала віддам бездітній парі..а зараз дивлюсь на своїх коханих діток і знаю що віддавши буду картати себе все життя і думати що моя дитина десь ходить по цьому світі,а я незнаю де саме.

Marmelada_ZefirovaДата: Субота, 09.11.2013, 22:28 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 4131 »
cherrysvКвіточка-я, нда аж мурахи йдуть по шк1р1, а багато 1х заморожених?
Може по трошки родити? smile

cherrysvДата: Субота, 09.11.2013, 22:29 | Повідомлення # 6
Зацікавлений
Репутація:
« 2562 »
Усі нагороди: 6
Marmelada_Zefirova, в мене 5* (але буває таке,що не всі розморожуються).планую через 3-4роки як буде здоров"я  знов іти за дітками.

Marmelada_ZefirovaДата: Субота, 09.11.2013, 22:29 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 4131 »
cherrysv, ото круть, буде ще 2 д1вчинки!!!! А клас! Люблю тебе!!!

blue-eyesДата: Четвер, 28.11.2013, 09:54 | Повідомлення # 8
Друг сайту
Репутація:
« 17622 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 10
І я б не змогла віддати,навіть уявити цього не можу! У мене також 5 сніжинок ще є. Каже чоловік,що пора вже їх потрохи гріти починати.)))

родюча_земляДата: Четвер, 28.11.2013, 12:13 | Повідомлення # 9
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
blue-eyes, так час вам вже помаленьку забирати маляток ,щоб для Олюсі була компанія smile

blue-eyesДата: Четвер, 28.11.2013, 12:35 | Повідомлення # 10
Друг сайту
Репутація:
« 17622 »
родюча_земля, ой...не кажи ))))) Плануємо,плануємо...)))) Але чуть-чуть пізніше.))))

SEMAДата: П'ятниця, 03.01.2014, 18:28 | Повідомлення # 11
Учасник
Репутація:
« 994 »
Місто: Бучач
Усі нагороди: 5
і у мене є 7 сніжинок,думала,що робити з ними,але себе навіть ненавиджу за те,що таке думаю,адже відповідь одна-їхати і забирати,адже це мої дітки і не факт,що всі будуть зі мною

blue-eyesДата: Неділя, 21.12.2014, 23:30 | Повідомлення # 12
Друг сайту
Репутація:
« 17622 »
У мене було 5 сніжинок, після невдалого кріопротоколу не залишилось жодної, бо 2 не розморозились, 2 було хорошої якості і 1 не дуже,то ж підсаджували 3 одразу!!! А ми хочемо ще діточок, тому прийшлось знову проходити повний курс стимуляції. Тепер маємо 7 сніжинок і сподіваємось,що будемо мати ще діточок!

LackyДата: Понеділок, 11.12.2017, 16:16 | Повідомлення # 13
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Дійсно трохи моторошно читати.
Але це дітки. І велике бажання іх мати

Форум » Вагітність і пологи » Штучне запліднення » Сніжинки (Що робити з замороженими ембріонами?)
Сторінка 1 з 11
Пошук: