Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Навчання та кар'єра » Робота » Що ви думаєте про тих,хто їздить на заробітки?
Що ви думаєте про тих,хто їздить на заробітки?
Зеленооке_дівчаДата: Вівторок, 17.09.2013, 07:56 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 16
От у мене чоловік,як кажуть у народі "шабашник". Працює і в Україні,і в Росії.  Їде в основному на місяць,і ми в цей час тусуємося з донечкою самі,сумуємо.  Таких у нас більша половина,адже живемо у селі,а тут роботи...самі знаєте...

Цікаво,яка ваша думка на рахунок цього. Можливо,можна гарні гроші заробляти і в таких умовах,аби бажання було?

АмеліяДата: Вівторок, 17.09.2013, 08:58 | Повідомлення # 2
Знайомий
Група: Друзі
Репутація:
« 258 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 1
Ваш чоловік молодець,думаю можна і в нас такі гроші заробляти,але потрібно мати хоть щось,чи стартовий капітал,чи батьків замовжних,чи власний бізнес,удачу,або дуже вже бути розумним..ІМХО...
а от невіть маючи щось з цього не завжди поталанить...
Думаю ваш чоловік заробить стільки скільки треба і буде працювати тут,забезпечуючи вас,потерпіть трішки>>>>

кукусяДата: Вівторок, 17.09.2013, 09:09 | Повідомлення # 3
Активіст
Репутація:
« 4034 »
Усі нагороди: 15
ОООО.... в мене та ж ситуація.  Чоловік з 16 років так їздить вже привик, а я такого нехочу життя. хоч і приїжджає кожні вихідні, але всеодно таке враження що на кавалірку(((((
та недавно заявив що так все пропускає, як малий росте, що хоче бути біля мене і буде шукати ближче роботу.
Зараз мусимо з синочком терпіти бо йде в нас велике будівництво свого куточка. Почали з нуля будувати своє житло, то ще треба фінансів і треба(((( а в селі який заробіток- ніякий) от і чекаємо.
А ставлюся я до такого 50/50    і хочеться, і колеться)))))) Одним бажанням не обійтися(((((

ЦитринаДата: Вівторок, 17.09.2013, 09:13 | Повідомлення # 4
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Усі нагороди: 6
Взагалі ставлюся до такого негативно, тобто коли сім"я живе окремо через роботу. Але розумію, що інколи може справді не бути виходу, тоді, звичайно, краще так, аніж щоб діти голодні сиділи, а тато просиджував час перед телевізором чи компом. Я б погодилася на такий варіант, якби справді було дуже скрутно, буквально на хліб не вистачало. Але ви ж, напевно, теж знаєте такі випадки, коли людям начебто і непогано живеться, ну принаймні всі одягнуті, не голодні, жити є де, але хочеться кращу машину, більшу хату і т.п. - і ні до чого доброго зазвичай це не призводить sad Принаймні серед моїх знайомих.  Звичайно, легше так говорити мені, коли живу у місті, де в принципі будь-кому можна знайти якусь роботу. Розумію, що в селах ситуація далеко не така sad Тому тримайтеся, вірте, що завжди так не буде і ваш татко буде з вами щодня!

НюськаДата: Вівторок, 17.09.2013, 11:53 | Повідомлення # 5
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Я особисто не дуже позитивно ставлюся до того, що сім'я живе роздільно((( Нажаль, у нашій державі треба йти і на такий крок, їздити закордон і заробляти гроші, бо з нашим пакращенням наразі це складно. Але я не знаю чи могла б жити окремо від чоловіка такий довгий час, по-перше, чоловік майже не приймає ніякої участі у вихованні діток, не бачить як вони ростуть і розвиваються; по-друге, жінка якось мірою відвикає від чоловіка і потім можливі конфлікти "на рівному місці", коли чоловік повертається з заробітків. Не хочу нікого образити, сама не була в такій ситуації, тому категорично сказати нічого не можу.

Зеленооке_дівчаДата: Вівторок, 17.09.2013, 14:33 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Цитата (Амелія)
умаю ваш чоловік заробить стільки скільки треба
а треба приблизно 40 тисяч доларів,щоб купити двокімнатну квартиру...
кукуся, сестри по нещастю?) То твій хоч на вихідні приїжджає,тішся:))
Цитата (Cytryna)
ну принаймні всі одягнуті, не голодні, жити є де, але хочеться кращу машину, більшу хату і т.п.
і одягнені,і машина є,і жити де теж. тільки от чомусь мені геть не в кайф жити з свекрухою...я себе в цій хаті відчуваю ніким. хочеться бути хазяйкою у ВЛАСНІЙ хаті,робити що хочеш,як хочеш і коли хочеш....
Цитата (Нюська)
майже не приймає ніякої участі у вихованні діток
ну на це,слава Богу,мені жалітися не треба,бо мій Альошка ще більше з маленькою час проводить,ніж у декого ті батьки,які дома постійно є. smile

НюськаДата: Вівторок, 17.09.2013, 15:07 | Повідомлення # 7
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Зеленооке_дівча, о, то це кльово і дуже добре!! дійсно є такі татусі, що і під боком, а майже пасивні у плані виховання. ІМХО. Не хочу нікого образити, бо знаю, що така тема може зачепити за живе кожну з нас.

TataДата: Вівторок, 17.09.2013, 15:33 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 2451 »
Усі нагороди: 17
У нас тато ось перший раз їздив *на заробітки*.Рішились на таке тому що потрібен стартовий капітал для якогось кроку далі.А то проробив 5 років у одній організації,проішачів на ту тисячу в місяць і толку ніякого.А діток у нас в планах багато,тому потрібно крутитись.
Звісно ж дуже важко коли твоє серденько так далеко,довго не порозмовляєш бо тарифи не солодкі.Йому важко бо не бачить перших досягень малятка.Але це все робиться не для фарсу на крутішій машині,а для фундаменту майбутнього діток.Щоб у наших донечок був власний куточок і вони не були вимушені їхати жити до свекрухи бо біля мами немає місця)))

Але в поїздках теж має бути якась міра,хоча б місяць перерви на дружину та сім*ю потрібно робити,та і не все життя їздити,всіх грошей не заробиш)

Ласточка86Дата: Вівторок, 17.09.2013, 15:33 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
Якщо така ситуація тимчасово (1-2 роки), то ставлюсь позитивно....але все ж молодість проходить....

КсЮДата: Середа, 18.09.2013, 12:41 | Повідомлення # 10
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Якщо це тимчасово - то позитивно, але тільки не постійно!

zabavaДата: Неділя, 22.09.2013, 17:49 | Повідомлення # 11
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Я можна сказати виросла в такій сім'ї де батько їздив по заробітках. Участі у вихованні доньок не приймав особисто але активно цікавився нашим навчанням. Батькові заробітки почались як я була десь у 8 класі і він їздить до сих пір як не по Україні то десь інше (був у Ірані 4 роки, Туреччина, Росія майже вся, Китай, Індія). Зараз це переважно Росія але в його 53 роки це вже реально важко. Я не мішаюсь до справ батьків але мені його реально шкода. Гроші він заробляє для себе і мами, нам з сестрою нічого не перепадає (я не прошу їх грошей, а от на рахунок сестри не впевнена бо вона виросла з поняттям що їй все мають дати тато-мама). до слова..моя мама не працює і то вже дуже і дуже давно.
Тому для мене заробітки .... це досить болюче питання і певно би не змогла відпустити чоловіка так як моя мама. Батько по року додому не приїздив. Та й чоловік проти таких поїздок бо на його думку то вже не сім'я і лосить часто стосунки подружжя сходять на ніц. 
В нас місто невеличке але якщо дуже захотіти то можна знайти роботу не на 5 тис гривень у місяць але на хліб з маслом вистачить. В чоловіка зарплата невеличка, але має підзаробіток ну і я стараюсь без діла не сидіти і братись за любий шанс заробити який підвертається.

ІнкаДата: Неділя, 22.09.2013, 18:34 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Усі нагороди: 13
zabava, я повністю з тобою погоджуюся.В мене теж тато їздив,добре що хоч на пару місяців,а не років.І розумію як це тяжко,але він явно віддалився від сім"ї..Чоловік проти таких заробітків,це ненормально для нього.Ну я вважаю якщо вже треба,то звісно можна так поїздити,але не переходити на великі терміни.А взагалі як подумаєш,то так обідно стає,бо справді в нашій країні не можна нормально заробити і чоловіки змушені пропускати скільки важливих подій у своїй сім"ї(((

БерезневаДата: Неділя, 22.09.2013, 22:14 | Повідомлення # 13
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
В мене це теж болюче питання. Живемо в селі, а тут роботи ніякої. Чоловік завжди в поїздках. Раніше , правда, довше їздив і рідше бував в дома. Але, напевно, з віком зрозумів що вміс грошей не заробиш. То наразі більше буває дома, може приїхати і на вихідні і так на якусь подію,найдовше коли його не має - то це місяць. І ще коли синочок появився, він почав частіше приїджати, бо дуже кучить за ним.
Звичайно, я хочу щоб сім' я була разом, але...
Нещодавно зустріла свою однокласницю, з якою ми говорили на цю тему. Вона мені дорікала, що в мене чоловік їздить, ми не бачимось, він не приймає участі у вихованні сина. А сама жалілась, що вона без роботи, а чоловік вдома і ходить на роботу, яка малооплачувана, на все не вистачає грошей, голі босі, але сім'я вкупі... Ось так... Але мій чоловік заробляє для нас, він хоче щоб ми жили більш-менш нормально, щоб дитина росла і мала все необхідне...але ціна цього наша розлука, що ми рідко бачимось з татком. Але дасть Бог і все налагодиться.

zabavaДата: Понеділок, 23.09.2013, 12:37 | Повідомлення # 14
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Березнева, різні бувають ситуації.... Коли є можливість рік-два поїздити і заробити добрі гроші то певно рідко який чоловік відмовиться від того. Навідь мій погоджується на таке. але ще ж є такі жінки які від подолу не відпустять чоловіка. Як мені одна знайома казала "Краще хай сидить біля мене ніж має десь шлятися" В її понятті якщо поїхав на заробітки то обовязково знайде собі іншу... одним словом ніякої довіри.... і сестра в мене так вважає. вони он не можуть переїхати в інше місто де в них трьохкімнатна квартира стоїть, живуть з моїми батьками в трьошці теж. Бо бач там роботу треба шукати а її чоловік того не хоче... але то вже інша розмова...
В нас є знайомий який їздить на сезон до Норвегії, їде в травні і от в вересні приїздить назад. Гроші дуже солідні привозить за той термін і спокійно потім сидить всю зиму і підзаробітки має і щось будує-ремонтує у власній квартирі. Звичайно літом його не має і родина відпочиває без тата, але вони вже за 5 років до того так звикли що спокійно їдуть у жовтні-листопаді в теплі краї на відпочинок. 
Я зрозуміла одне, що заробітки добре коли ти молодий і хочеться чогось досягнути швидше в матеріальнмоу плані. 1-2-5 поїздив і потім вже шось шукати дома поближче. Але тако як мій батько.... ні контакту з жінкою ні з дітьми і ті гроші вже нідочого і чомусь моїй мамі їх вічно мало і все пиняє нас з сестрою що мол ми на вас працювати не будемо. Що мене дуже дивує бо нам то реально того не треба.

MammyДата: Понеділок, 22.12.2014, 17:42 | Повідомлення # 15
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Як варіант - робота бухгалтером, можна й удома добряче заробляти.
Найактуальніші теми для бухгалтера на сайті газети
«Все про бухгалтерський облік» vobu. com. ua:
— електронне адміністрування ПДВ;
— військовий збір;
— у зоні АТО + мобілізація;
— податкова накладна, Реєстр, Декларація з ПДВ.

InnaДата: Вівторок, 23.12.2014, 20:27 | Повідомлення # 16
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Зеленооке_дівча, можна тут заробити і навіть більше ніж на шабашках закордоном, зараз дуже потрібні програмісти в Україні, якщо трошки в цьому шарить і хоче працювати, то дуже багато є фірм які зараз безкоштовно навчають азам і відразу беруть на роботу до себе (тобто навчають під себе). Ось тут почитай
Доступно тільки для користувачівв одній з цих перерахованих фірм працює мій чоловік. Перевага в тому що працювати можна вдома віддалено від офіса, все вирішує скайп, ну ще один плюс що зп в доларах, тобто вам пофіг що долар росте, бо зп теж росте тоді.

Повідомлення відредагував Inna - Вівторок, 23.12.2014, 20:32

InnaДата: Вівторок, 23.12.2014, 20:37 | Повідомлення # 17
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
щодо того чи відпускати чоловіка працювати закордон, мені здається що я б відпустила, якщо б бачила що приїде з відти і привезе добрий заробіток, типу купим квартиру чи будинок, я б відпустила б навіть на рік в США, ну ми про це говорили з ним чи відпустила б то мені здається що так, але якби дійсно дійшла справа до діла то б тоді вирішували. А так він був готовий нас брати з собою туди, бо була така пропозиція на переїзд і не раз, але кожен раз я вагітніла тоді і все вирішувалось саме собою, залишались тут. Ну насправді я туди і не рвуся, мені в Україні якось краще, а моя кума то просто мріяла про США і добилась того що попала туди і вийшла там заміж, хто сильно хоче той і добється того, а мене туди зовсім не тяне.

Зеленооке_дівчаДата: Вівторок, 23.12.2014, 21:18 | Повідомлення # 18
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Inna, нам то поки не треба, має Альоша і тут заробіток більш-менш нормальний. Але матимем на увазі, дякую smile

Матуся-ЛапусяДата: Неділя, 15.11.2015, 11:32 | Повідомлення # 19
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Дніпропетровськ
більш мільона українців заробляють за кордоном: http://www.work.ua/articles/other/1061/. Тому не вважаю нічого поганого в тому, щоб виїджати. До того ж зараз дуже багато пропозицій від компаній.

АлінкаДата: Середа, 02.12.2015, 16:29 | Повідомлення # 20
Новенький
Репутація:
« 1 »
Я також ставлюся 50/50. Але в житті бувають різні ситуації. І ось майже 1 місяці мій чоловік за кордоном. Чесно? Дуже важко, як фізично так і морально. Але розумію, що він зможе за той короткий проміжок часу заробити значно більше ніж в Україні. Прикро... Але правда. Надіюся, що на майбутнє більше потреби не буде їхати.

url=http://nashiditky.com][/url]

Форум » Навчання та кар'єра » Робота » Що ви думаєте про тих,хто їздить на заробітки?
Сторінка 1 з 212»
Пошук: