Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання та кар'єра » Навчання » Матусі-студентки
Матусі-студентки
ЦитринаДата: Четвер, 05.09.2013, 13:06 | Повідомлення # 1
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
Ділимося досвідом, як поєднати навчання і дитину :))

Я була матусею-студенткою з першою дитиною. Держіспити на бакалавра здавала уже вагітною. Далі оформила вільне відвідування, академку не брала. Оскільки усі попередні роки вчилася чудово, то більшість викладачів поставилися з розумінням, проблем не було. Усі заліки, екзамени та й просто роботи під час семестру здавала, звичайно, але присутності на усіх заняттях ніхто не вимагав. Нелегко було їздити за 40 км на сесію ледь не щодня, коли дитині було лише 2 місяці, але й з цим впоралася. Диплом писала, коли синочку було трохи більше року. У нього якраз такий вік, що цілий день бігає, світ досліджує, а мені терміново писати треба. Усі на роботах, увечері навіть, коли з ним хтось сидів, я все одно не могла писати, бо синочок постійно біг до мене. Писала ночами. Написала, захистила чудово, все на відмінно, ще й дали рекомендацію в аспірантуру smile Тому мій досвід показує, що все можливо. 

А як ви поєднуєте?

taliaДата: Субота, 07.09.2013, 19:02 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6607 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
Cytryna, коллего!

Я також у свій час була матусею-студенткою. Оформила вільне відвідування, на словах підходила до кожного викладача перед семестром і домовлялась про те, що ходити на пари не буду, так як маю маленьку дитинку, але усі роботи здавати буду в термін, на захисти приходити. В основному викладачі ставились з розумінням, бували такі, що своїми знаннями мусила доводити, що я таки навчаюсь і чогось варта в житті:)) Так писала і бакаларську роботу, статті в наукові збірники і вже на 5 курс з платного начання я пройшла по рейтингу на державне навчання. Вчилась в основному вночі, коли синочок лягав спати, так само і писала диплом - звичайно, що було важко, але все можливо! Головне бажання!

Зеленооке_дівчаДата: Вівторок, 10.09.2013, 11:52 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
4 роки провчилася на бюджеті власними силами і знаннями,а на 5 курсі,уже будучи вагітною перевелася на індивідуальний план і двічі проплачувала за сесію і купляла диплом.  Державні госи здавала сама(не платила) і захищала диплом також. Могла б усе і сама витягнути,але з чоловіком вирішили що так буде краще,бо жила я за 350 км і будучи вагітною не наїздишся 7 годин у автобусі та і дорога в одну сторону 110 грн,а ще як порахувати прожиття в гуртожитку і т.д.,то ліпше було так зробити,і я про це не жалію. Ось така я лєнтяйка =р

НяшкаДата: Четвер, 12.09.2013, 22:09 | Повідомлення # 4
Орг СП
Репутація:
« 147 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 1
На разі вирішила піти на післядипломну освіту. Однієї вищої мені здалось мало. Тому, уже в листопаді йду на першу начитку. Побачимо як воно буде вдаватись.

VadimKutovenkoДата: Середа, 22.04.2015, 21:34 | Повідомлення # 5
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 0
Ви не повірете, але існують варіанти перевестись на навчання за кордон до Польських вузів, наприклад через Центр Європейської Освіти. Одна моя знайома в минулому році так поїхала навчатись до Кракова.

Матуся-ЛапусяДата: Субота, 19.03.2016, 22:44 | Повідомлення # 6
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Дніпропетровськ
не бачу нічого страшного в тому, щоб мати роботу та вчитися, та ще й виховувати дитину. Матуся може робити декілька справ одночасно smile Якщо не знаєте я шукати студентом роботу, рекомендую прочитати статтю: http://www.work.ua/articles/subject/318/. Тут є рекомендації щодо того, з чого краще починати кар"єру.

rumukoДата: Неділя, 27.03.2016, 15:02 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Заблоковані
Репутація:
« 0 »
Я навчалася будучи вагітною, потім взяла академ відпустку і через рік отримала диплом. Планую отримати другу вищу

Форум » Навчання та кар'єра » Навчання » Матусі-студентки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: