Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Культура та релігія » Релігія » Повчання на кожен день
Повчання на кожен день
Sandra_LarsonДата: Середа, 04.09.2013, 09:05 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 263 »
Місто: Дубно
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 2
  • Наприкінці кожної эктенії священик закликає народ повністю віддатися Господу Ісусу Христу, виголошуючи: "Самі себе, і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо'', народ відповідає на це: ''Тобі, Господи!''.
  • Це дуже важливі слова, і їх можна застосувати у всіх обставинах людського життя.
  • Коли ти здоровий і процвітаєш у роботі, піднеси серце своє до Бога й скажи: дякую Тобі, Господи!
  • Коли люди віддають тобі почесті й хвалять, скажи подумки: я не заслуговую цього, це належить не мені, але Тобі, Господи!
  • Коли проводжаєш дітей своїх на роботу, або в школу, або в армію, благослови їх на порозі дому й скажи: віддаю їх у руки Тобі, Господи!
  • Коли здолає тебе заздрість людська й невірність друзів, не занепадай духом і не носи гіркоти у своєму серці, але скажи: віддаю все це на суд і оправдання Тобі, Господи!
  • Коли підеш за труною своєї найдорожчої людини, йди твердо, начебто несеш дар кращому другові, і скажи: цю улюблену душу приношу в дар Тобі, Господи!
  • Коли стиснуть тебе чорні хмари бісівських спокус, страждання й хвороби, не втрачай надії, але скажи: за допомогою й милістю звертаюся до Тебе, Господи!
  • Коли Ангел смерті встане біля твоєї постелі, не бійся: він друг твій, але, попрощавшись зі світом, скажи: душу мою покаянну віддаю в руки Тобі, Господи!

С вятитель Миколай Сербський

Повідомлення відредагував Шушенька - Середа, 04.09.2013, 09:08

Sandra_LarsonДата: Неділя, 08.09.2013, 09:40 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 263 »
Чому ми спокійно живемо, не знаючи, де наша Біблія, але гублячи мобільник - панікуємо?

Одна людина стала публічно ображати мудреця: - Ти безбожник! Ти п'яниця! Мало не злодій! У відповідь на це мудрець лише посміхнувся. Спостерігав цю сцену виряджений юнак у шовкових шароварах запитав мудреця: - Як же ти можеш терпіти подібні образи? Невже тобі не образливо? Мудрець знову посміхнувся. І сказав: - Ходімо зі мною. Юнак пройшов за ним у запилену комору. Мудрець засвітив ліхтар і став ритися в скрині, в якій знайшов абсолютно нікчемний дірявий халат. Кинув його юнакові і сказав: - Приміряй, це тобі під стать. Юнак спіймав халат, оглянув його і обурився: - Навіщо мені ці брудні обноски? Я, начебто, пристойно одягнений, а от ти, напевно, збожеволів! - І кинув халат назад. - От бачиш, - сказав мудрець, - ти не захотів приміряти лахміття. Точно так само і я не став приміряти ті брудні слова, які мені жбурнув той чоловік. Не варто ображатися на образи - це теж саме, що і приміряти лахміття, які нам кидають. (НАРОДНА ПРИТЧА)
Знаєш ... є Той, Хто полюбив тебе ще тоді, коли тебе не було на світі, є Той, Хто піклується про тебе більше, ніж ти сам, є Той, Хто завжди готовий вислухати тебе, тоді, коли нікому немає до тебе діла, є Той , Хто завжди тебе чекає, навіть якщо ти Його не чекаєш, є Той, Хто любить тебе безмежно, є Той, Хто завжди надасть тобі свою допомогу, є Той, Хто бажає зміцнити тебе, є Той, Хто віддав за тебе своє життя ...†

Додано (08.09.2013, 09:40)
---------------------------------------------
«Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Тебе!»
© Псалом 90
Прикріплення: 6385411.jpg(77.1 Kb) · 3853453.jpg(89.6 Kb)

Повідомлення відредагував Шушенька - Неділя, 08.09.2013, 09:42

Sandra_LarsonДата: Вівторок, 10.09.2013, 20:57 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 263 »
Якось один художник намалював картину "Христос біля дверей". Один з його друзів говорить йому:
- Гарна картина. Але тільки в ній є одна помилка.
- Яка помилка?
- Ти намалював двері, у яких немає ручки.
- Та ні ж. Немає там ніякої помилки. Ручка є, тільки вона... лише зі зворотнього боку.

Бог ніколи нікого не примушує слідувати за ним; Він ніколи не вривається у двері нашого серця, а лише стукає... Чи чуємо ми Його стук? Чи гостинні ми для Бога? Чи впустили ми Його в своє серце? Якщо ні, то є той, хто вривається в нього без запрошення. Лукавий ніколи не церемониться з нами.
Нехай же в наших серцях завжди живе Христос, і тоді місця лукавому не буде. Впустіть у своє серце Христа, адже Він стукає, а ручка то з Вашого боку.

Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною. - Об'явлення 3:20
Прикріплення: 3112323.jpg(38.2 Kb)

Sandra_LarsonДата: Субота, 02.11.2013, 19:49 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 263 »
Пропозиції для того щоб бути щасливим:
1. Похвали хоч би трьох людей на день.
2. Спостерігай схід сонця хоча б один раз на рік.
3. Щиро і міцно потисни руку комусь при зустрічі.
4. Дивись людям в очі.
5. Співай, коли миєшся в душі.
6. Витрачай менше з того, що тобі платять.
7. Умій прощати собі і іншим.
8. Пожартуй хоча б три рази в день.
9. Віддай усе, що Ти позичив.
10. Сприймай інших так, як Ти хотів би, щоб Тебе сприймали.
11. Знаходь нових друзів.
12. Умій зберегти таємницю.
13. Не відкладай радості на завтра.
14. Визнай свої недоліки.
15. Усміхайся, - це нічого не коштує, але є безцінним.
16. Не молися, просячи дрібниць, - тільки мудрості і відваги.
17. Давай іншим другий шанс.
18. Нічого не вирішуй, коли Ти є сердитий.
19. Віддайся Твоїй праці цілковито.
20. Борони Боже, щоб Ти перекреслив чиюсь надію, - можливо ця людина має тільки її єдину.
І будеш щасливим!
Прикріплення: 3593141.jpg(17.7 Kb)

Форум » Культура та релігія » Релігія » Повчання на кожен день
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: