Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Стосунки та сім'я » Наші родичі » Хто з родичів Вам помагає з дитиною?
Хто з родичів Вам помагає з дитиною?
VasiliskaДата: Четвер, 29.08.2013, 19:54 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 340 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 4
Ми живемо самі,свекруха далеко,а з рідною мамою стосунки не ахті,так що допомоги майже ніякої,зате поради дають всі направо і наліво.
Хто Вам помагає з дитиною або як Ви самі даєте собі раду?

КсЮДата: Четвер, 29.08.2013, 20:30 | Повідомлення # 2
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 16
Ми живемо з батьками чоловіка. А допомагають з дитиною мама, сестра (якщо ми у селі у мами), а тут у місті то чоловіка тато, якщо не на роботі (це приблизно раз у тиждень). А так усе самі...

TataДата: Четвер, 29.08.2013, 20:51 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 2451 »
Усі нагороди: 17
У нас багато людей в квартирі.Живемо з моєю мамою, племінниця вже доросла,ото ж допомагали мені і з першою і з другою дівчатками)))

Minnie-MouseДата: Четвер, 29.08.2013, 21:13 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 13
Мені допомагає моя бабуся, їй 67р, але вона ще має стільки сили, що я дуже рада, що вона тимчасово з нами живе і я  можу залишити дитину хоча б на годину, (вона і чоловік це єдині люди на якийх я можу спокійно залишити Соломію) коли її немає то я за день так вимучуюсь, з моєю кнопою нереально щось зробити, навіть коли спить, мушу сидіти біля неї. Мама моя в Італії, а свекруха живе 300км від нас, приїжджає дуже рідко і то на 1 день.

Повідомлення відредагував Minnie-Mouse - Четвер, 29.08.2013, 21:14

Зеленооке_дівчаДата: Четвер, 29.08.2013, 21:16 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Допомагати типу є кому,бо живемо з батьками чоловіка,але,якщо чесно,то я у них і не прошу. Бо свекруха у мене крепко вумна жінка:як картоплю треба збирати,то вона каже давай я з малою побуду,а ти їдь,а як я раз за місяць на п"янку йшла,то вона ні-ні з донечкою моєю посидіти,мусила в тітки просити. Отаке.
А от моя мама залюбки бавиться з Мією,правда це буває дуже рідко,тому що вона ходить на роботу та і живемо ми не в одному селі.

КузічкаДата: Четвер, 29.08.2013, 21:24 | Повідомлення # 6
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 3843 »
Усі нагороди: 15
ми окремо з чоловіком але якщо треба щось піти чи купити чи ще щось то тато з коляскою погуляє або побуде.батьки живуть через двір

Что за фраза:"Берегите мами дочек - у меня растет сыночек"?!....ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!

ViroNДата: Четвер, 29.08.2013, 23:17 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 1709 »
Усі нагороди: 9
Мені помагає мама і тато. Вони живуть у сусідньому підізді. Я ім за це буду все життя вдячна. Бо коли в маленькоі були коліки то мама з нами можна сказати жила. Вона приходила з роботи і носила малу .А тато істи в той період готував щоб я хоч трохи відпочила.

vikylyaДата: Четвер, 29.08.2013, 23:39 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
Мені допомагають мої батьки.Ми живемо у сусідніх квартирах.Чоловікова мама за кордоном,коли приїхала додому,то кожного дня була в мене(менша тоді лиш народилася),теж допомагала мені.
Коли старша була маленька,то вдень я все сама робила і вечерю готувала,бо всі були на роботі,а вечорами бавилися з малою.Коли мала трохи підросла то кожного вечора від 6 до 10год вона була там.Тепер мама не працює від травня,то мені взагалі класно.Старша лиш встає,зразу до бабки-може пів дня там просидіти)))Також без проблем залишаю меншу з мамою коли треба в магазин чи ще десь по справах.Але було би ще краще,якщо б ми жили хочаб в сусідніх під"їздах,бо інколи "нікакой лічной жизні")))0

МальованаДата: Субота, 31.08.2013, 12:50 | Повідомлення # 9
Знайомий
Репутація:
« 1573 »
Місто: Житомир
Усі нагороди: 3
Ми хоч і живемо поки з моїми батьками, то не можу сказати, що мені сильно помагають. В перший місяць, мамі вночі кілька раз давала, бо сама геть знесилена була. Дід з візочком взимку разів 3 гуляв. Що стосується дитини, то з усим справлялася сама (чоловік був на роботі у Львові, тому апріорі не помагав нічого).
 За 8 місяців тричі по годині лишала мамі (коли мала спала), щоб полікувати зуби.. Ото і все.. Мені, наприклад, легше, коли всі на роботі і ніхто не всовується. Я тоді значно більше встигаю, якась організованіша.. а то понадійся на когось, то й сама голодна лишуся.. Я вже на стільки звикла, що за дитину відповідаю лише я, що я нікому її не довіряю!! Рідко чоловікові, коли даня в гарному настрої і її треба просто "пасти", щоб не начудила нічого))

НюськаДата: Субота, 31.08.2013, 12:55 | Повідомлення # 10
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
ми так само за дитиною доглядаємо лише вдвох з чоловіком, моі батьки далеко живуть, а його - тим більше))) моя мама раз в 2-3 тижні приіздить на вихідні, то тоді любить погуляти з внучкою)))

Квіточка-яДата: Четвер, 12.09.2013, 00:10 | Повідомлення # 11
Група: Видалені

Мені моя мама,від самого народження.Вдень вона а ввечері пост здається чоловікові))

Ласточка86Дата: Вівторок, 17.09.2013, 17:44 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
А ми теж самі живемо (свекруха в Італії, мої батьки живуть за 150км), і з малим фактично я, бо чоловік на роботі і допомагає мені тільки у неділю, бо в суботу і ввечері він будує своїй мамі будинок (ну ми тут в неї й живемо на першому поверсі). Перші три тижні моя мама дуже мені допомогла з малим навіть вночі вставала, а потім шви загоїлися і малий у нас був спокійний весь час спав то я вже саменька і ще весною приїжджала два рази по тижню сиділа. А свекруха приїхала коли малому було 6міс. то перші два дні дуже ним тішилася, а потім як взялася свої проблеми рішати то до стоматолога, то по лікарях, то будівництво-робочі, що ще й мені залишила своїх робітників, то тепер кручусь як білка в колесі, то три рази їсти наготуй, то гори посуду перемий після того всього, і так кожного дня але це таке.....тимчасово.

lana_krДата: Вівторок, 17.12.2013, 12:30 | Повідомлення # 13
Частий гість
Репутація:
« 1932 »
Місто: Сміла
Усі нагороди: 9
Ми живемо окремо від батьків (що дуже радує). Справляємося самі, більше я звичайно, бо чоловік на роботу ходить. Як їздимо до моїх, то там можна хоч відпочити мені трохи. Свекор часто приходить, допомагає, але надовго не може, бо в нього мама хворіє. Свекруха дуже рідко буває. Сама ходить в парк гуляти, маля з собою ніразу не брала, хоча й на прогулянку ходить через наш будинок.
Але мене все влаштовує, сама розберусь, бо не люблю, коли дуже повчають)

DegiДата: Вівторок, 17.12.2013, 18:48 | Повідомлення # 14
Знайомий
Репутація:
« 1202 »
Місто: Станіславів
Усі нагороди: 6
А мені з маленькою не помагав ніхто крім чоловіка, перші тижні вдома так було страшно і тяжко, що плакала, просила, щоб чоловік не йшов ще на роботу... Але помалу привикла і навчилась все робити сама. Тепер навпаки не хочу нічиєї допомоги, все встигаю, і так мені добре. 
Інколи подумуємо про друге малятко, то напевне з двома допомога б пригодилась)

floversДата: Субота, 06.09.2014, 15:19 | Повідомлення # 15
Частий гість
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
З старшою донечкою помагали мої батьуи, були з нею поки я була на сесії, коли лежали в лікарні, їсти носили, іграшки. Залишали її, як йшли на гульки. Це була перша внучка в них.
За меньшиньким, ніхто не помагає, сидіти не хочуть, треба просити, бо вслід летить запитання: А з собою не хочете взяти?Він в них вже четвертий внук, мабуть нагляділись.Більше не має кого просити. Як переїдемо, мабуть прийдеться наймати няню.

родюча_земляДата: Середа, 17.09.2014, 22:15 | Повідомлення # 16
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Усі нагороди: 8
Ми живемо самі коли чоловік вдома бувае то помагае мені а так переважно я постяйно сама з синочком в дома.

ПузикДата: Середа, 17.09.2014, 23:01 | Повідомлення # 17
Активіст
Репутація:
« 7400 »
Усі нагороди: 7
Мені ніхто не допомагає, справляємося самі з чоловіком. Але ще трішки до 2 рочків, і малеча вже буде все розуміти, самі важкі часи коли лізе саме всюди будуть позаду.

Marmelada_ZefirovaДата: Середа, 17.09.2014, 23:18 | Повідомлення # 18
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
1 ми сам1.... + ще глядимо Денискиного д1да smile

ПушненькаДата: Четвер, 18.09.2014, 15:22 | Повідомлення # 19
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Minnie-Mouse, ого, в тебе молода бабуся, в мене свекру 67, а свекрусі 64)))...

anya555Дата: Понеділок, 20.06.2016, 21:03 | Повідомлення # 20
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« -1 »
Місто: Івано-Франківськ
Усі нагороди: 0
моя мама допомагає

Форум » Стосунки та сім'я » Наші родичі » Хто з родичів Вам помагає з дитиною?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: