Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Стосунки та сім'я » Наші родичі » Які у Вас відносини з свекрухою.....
Які у Вас відносини з свекрухою.....
VasiliskaДата: Четвер, 29.08.2013, 19:47 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 340 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 4
У мене ніби хороша свекруха,все завжди поможе як треба,але має дурну привичку повчати свого сина,вічно жаліється йому що їй тяжко живеться(в фінансовому плані) і завжди хоче знати що,як ,де ,коли ми робили,таке враження що ми маємо складати їй звіт кожного прожитого дня,а саме головне що живе вона за 400км від нас,а таке враження що з нами в хаті.
А які у Вас стосунки з свекрухами?Як Ви до них звертаєтесь?

TataДата: Четвер, 29.08.2013, 21:53 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 2451 »
Усі нагороди: 17
Ой,для мене свекруха то *болюча * тема. Що свекруху що свекра я терпіти не можу,вважаю їх просто на жаль не від*ємним додатком до чоловіка,який зовсім на них не схожий. В мене навпаки свекруха зовсім не цікавиться що де і як, тільки годинами може жалітися мені про своє хозяйство,переказувати кого вона має погодувати і скільки грядок з чим має попорати,жалітися як то їй важко.Нам з тих городів і тваринного світу нічого не дістається тому я її зовсім не шкодую,для себе вона теє все робить,маючи дві зарплати на двох зі свекром. Помітила що не довольні були що я знову дівчинку народила, бачила вона її у 2 місяці і то якби ми до них не поїхали то і не бачила б ще досі...зате вже до молодшої невістки аж в Білорусію їздить в гості бо та ж мабуть хлопая народить))) Невістка мені не суперниця,її я люблю бо то моя найкраща подруга з дитинства (вийшла заміж за брата мого чоловіка), нехай там її облюбовують аби тільки мене не чіпали.
Ось така у мене свекруха...деякім дівчатам везе і їм попадаються гарні матусі чоловіків,яких дійсно можна назвати другою мамою,а мою важко назвати взагалі мамою чоловіка бо то одна назва а не мама(((

ЖабкАДата: П'ятниця, 30.08.2013, 21:31 | Повідомлення # 3
Друг сайту
Група: Друзі
Репутація:
« 9663 »
Місто: Софіївка
Усі нагороди: 10
Цитата (Vasiliska)
У мене ніби хороша свекруха,все завжди поможе як треба,але має дурну привичку повчати свого сина,вічно жаліється йому що їй тяжко живеться(в фінансовому плані) і завжди хоче знати що,як ,де ,коли ми робили,таке враження що ми маємо складати їй звіт кожного прожитого дня,а саме головне що живе вона за 400км від нас,а таке враження що з нами в хаті.
Точно про мене написала, тільки моя не далеко, а через декілька будинків від нас живе. Іще чоловік повинен їй обов"язково подзвонити, як приїде з роботи. Я була йому сказала, що досить їй відчитуватись. То вона на другий день плакала, ледве свідомість не втрачала. Актриса, блін.
І то все напрошується мені допомагати приходити. А я все сама встигаю, тим паче у мене така помічничка-моя донечка. Хоче мені синочка приходити няньчити. То я не зголошуюсь. І не запрошую її.
От нічого мені поганого не зробила, а не люблю її, хоч стріляй.

МальованаДата: Субота, 31.08.2013, 13:04 | Повідомлення # 4
Знайомий
Репутація:
« 1573 »
Місто: Житомир
Усі нагороди: 3
Цитата (ЖабкА)
От нічого мені поганого не зробила, а не люблю її, хоч стріляй.
як влучно сказано!))) Моя свекруха ніби і непогана, але я чогось не знаходжу з нею спільної мови. Мені важко говорити з нею по телефону, бо вона ще та  актриса: все розказує., я к їй погано, як важко самій картоплю копати.. А весною всі казали, щоб не садила стільки, бо вона нікому непотрібна, то не доходило! Все хоче, щоб її жаліли,  а я завжди вперто мовчу на ці "стони"!)))  Хоче, щоб до неї дзвонили тричі на день і питали, чи вона тиск поміряла) Коротше,хоче бути в центрі уваги, а я їй такого сервісу не надаю. Дзвоню, звичайно, але максимум раз на 2-3 дні.  Я не риюся в її житті, але й не хочу, щоб до мене в душу лізли. 
Як тільки одружилися, то часто сварилися з чоловіком через його батьків. Ну дуууууже туго мені то йшло.. Ну хоч "мамою" вона мені так і не стала, але я якось навчилася стримувати емоції, не звертати увагу, не акцентувати на дрібних проблемах. Словом, зайняла таку собі нейтральну позицію: не гризуся з нею, але й без лишніх "сюсю-мусю")) Мої нерви дорожчі. 
Tata, моя теж казала "краще б хлопчика родила", але я поображалася і забила)) Там їй ще одна невістрка накльовується, може, через рік молодий син женитися буде, то свекруха її вже не любить і не пропускає моменту обгидити)))

Зеленооке_дівчаДата: Субота, 31.08.2013, 14:06 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Ми живемо з свекрухою і цим все сказано,любить свого носа засунути не туди куди треба. Хоча свікр-ще той кльовий мужик,його більше люблю за свекруху:)))

vikylyaДата: Четвер, 05.09.2013, 22:29 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
Мені з свекрухою пощастило.Вона дуже добра жінка.Між дітьми різниці не робить.Часто дзвонить до мене.І якщо у нас з чоловіком якісь конфлікти,то вона завжди на моїй стороні.Вона для мене дійсно як мама.Але якщо б вона не була закордоном,то її напевно було б трошки забагато,бо вона думає що мусить усім все помогти.

Квіточка-яДата: Четвер, 12.09.2013, 00:14 | Повідомлення # 7
Група: Видалені

Якби чоловіка сестра не наговорювала на нас нічого поганого то були б ідеальні.А так доця наплете наплете а мені перекажуть ,а свекрусі все треба вмішатися,тому нейтральні,нічого в нас особистого,завжди на тему діток говоримо і все

родюча_земляДата: Субота, 05.10.2013, 20:06 | Повідомлення # 8
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
Ми живемо окремо свекруху бачу тричи на рік ,два-три дні, мені добре вона така що носа не пхає,головне що з села все дає не треба купувати.Хоч чоловік мій на неї ображається бо вона ні разу його не привітала на день народження ,мовчу про себе.В неї діти поділені вона трьом можна сказати все що може те дає, а трьом іншим в числі мого чоловіка то ні.

SamocvetikДата: Понеділок, 07.10.2013, 18:40 | Повідомлення # 9
Фанат
Репутація:
« 9521 »
Усі нагороди: 13
Наші стосунки з свекрухою нормальні, але жити з нею я би не змогла. Бачимо ми її 2-3 рази на рік, по 1-2 дні.

InnaДата: Понеділок, 07.10.2013, 19:17 | Повідомлення # 10
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
що про моїх говорити, нічого і сказати не можна, вже той факт що свекор бачив внука один раз на хрестини і все(прийшов наїстися на хрестини, це при тому що через місяць ми попали на операцію в лікарню, я його теж не бачила) , хоч живуть за 2 зупинки від нас, ні він не то що не хоче його бачити, просто живе своїм життям, теж і свекруха, її більше цікавлять молоді коханки її колишнього чоловіка (тобто свекра), от і живуть своєю Санта Барбарою. А ще , вони мене дуже в свій час образили, тому взагалі про них говорити не хочу і стараюся обходитися без їх допомоги. Головне щоб менше свого носа пхали до нас. Ото знову мене понесло, більше ні слова.

lana_krДата: Понеділок, 16.12.2013, 23:03 | Повідомлення # 11
Частий гість
Репутація:
« 1932 »
Місто: Сміла
Усі нагороди: 9
У мене свекруха золотюща!!! Бачу її раз на півтора - два місяці. "Мабуть, живе далеко" - подумаєте ви. Де там! - 2 автобусні зупинки від нас, 15 хв. спокійною ходою. "Мабуть, на роботі пропадає або ж в неї багатецько онуків та їй ніколи?" Вже на пенсії, живе в квартирі з дочкою (старша сестра чоловіка), онуків більше немає. За 6 місяців малюка була у нас раза 3 або ж 4, тай то випадково на вулиці зустрічали, то вона вже заходила, бо чоловік просив. А як самі приходили з сестрою, то приносили нам з масіком шоколадку, а я тоді думала, як же її поділити, чи йому дати чи самій їсти)
Востаннє як була, то каже малому - "Це ти скоро вже бігати будеш, то й до бабусі тоді прибіжиш" wacko
Зате свекор у  мене up отакий мужик!!! (Живе окремо від жінки вже давно). Постійно телефонує, переживає, як щось треба дістане із-під землі. Як в лікарні лежала постійно приходив і в пологовому будинку провідував. А ще кожен місяць  ми з ним святкуємо День народження Макса. Обовязково подарунок внукові, тортик, фрукти і мені квіти.
Отакі батьки в мого чоловіка)

floversДата: Субота, 06.09.2014, 15:15 | Повідомлення # 12
Частий гість
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
Усі нагороди: 6
Свекруху терпіти не можу!!!! ми з нею не спілкуємось, взагалі, в гості не ходимо, не звоню. Чоловік рідко до неї ходить і звонить. Вона власна людина, любить тільки себе, жаліє тільки себе, егоїстка страшна.

natalka-poltavkaДата: Середа, 10.12.2014, 17:50 | Повідомлення # 13
Група: Видалені

у мене з відносини  ідеальні...тільки харить питаннями:"Коли буде весілля?";"Коли будуть діти?";ще сказала щоб переїзджала ...незнаю що робити дівчата.Підскажіть!.У мене велике бажання послати маму мого хлопця ;але нехочеться псувати з неб відносини.

anya555Дата: Понеділок, 20.06.2016, 21:02 | Повідомлення # 14
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« -1 »
Місто: Івано-Франківськ
Усі нагороди: 0
все добре,але на відстані) зближення дає привід вилазити мені на голову)а тоді я різка..і це не дуже)

FisyДата: Вівторок, 06.09.2016, 16:44 | Повідомлення # 15
Учасник
Репутація:
« 0 »
Місто: Kiev
А в мене дуже добрі стосунки з свекрухою.

АвваДата: П'ятниця, 17.08.2018, 15:02 | Повідомлення # 16
Учасник
Репутація:
« 0 »
Місто: Николаев
У меня со свекрухой отличные отношения - мы многое делаем вместе. Даже одежду оптом на двоих заказываем, чтоб дешевле было) Вот позавчера заказали леггинсы оптом https://chia.ua/type/legginsy , так что завтра должны уже привезти))

Форум » Стосунки та сім'я » Наші родичі » Які у Вас відносини з свекрухою.....
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: