Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Стосунки та сім'я » Кохання, сім'я » Сварки з коханими (чи тривожно вам на душі після них?)
Сварки з коханими
@Наталіна@Дата: Середа, 25.09.2013, 03:19 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 2913 »
Місто: Тернопіль
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 8
Сьогоднішня моя ситуація підштовхнула мене на створення цієї темки...
Посварились сьогодні з коханим і не розмовляєм,він собі пішов до доні і спокійно дрихне,а я так неможу!Після всіх таких ситуацій він так поводиться,спить собі як ні в чому не бувало,а я до пів ночі сиджу і вся аж трушусь зі злості,мушу все передумати інакше не засну,а те,що йому все по-барабану і він отак з спокійною душею переглядає вже 10-й сон ще бідьше мене виводить...
Як з цим боротись?Себе міняти?Але як...

♥...Для любові достатньо мати серце...♥

ПузикДата: Середа, 25.09.2013, 10:35 | Повідомлення # 2
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 7400 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 7
@Наталіна@, оце я така ж сама, в мене чоловік може спокійно дрихнути, а я сиджу себе з'їдаю. Зараз вже за стільки років звикла спокійніше відноситися. Якщо чоловік спить, значить сварку як серйозну не сприймає (ну це мій так), я тепер теж лягаю спати і викидаю все з голови, але на ранок показую, що я ображена.

НюськаДата: Середа, 25.09.2013, 10:53 | Повідомлення # 3
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
@Наталіна@, і я себе довго їм після сварок, а особливо дратує те, що чоловік зовсім не переймається і робить вигляд, що нічого не сталося. Раніше я нависала на нього типу - давай поговорим, але в результаті я злилась ще більше, бо він виправдовувався і я робилася винна. Зараз в мене інший метод - я просто з ним не говорю!! можу пару годин, а можу і день-два поки йому не надоїсть самому до себе розмовляти і він сам не підійде і не вибачиться))

taliaДата: Середа, 25.09.2013, 11:00 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
Мені теж після сварок дуже неприємно, аналогічно - вишукую причини в собі чому так, можу і всплакнути. 
І в результаті на наступний день як говоримо я виходжу винною і так завжди:( Але неприємний осад залишається

Зеленооке_дівчаДата: Середа, 25.09.2013, 11:51 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
@Наталіна@, ти не одна))) Я з тобою))) Така сама ситуація!

VictoriaTrueДата: Вівторок, 01.10.2013, 19:03 | Повідомлення # 6
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 74 »
Усі нагороди: 0
Стосовно сварок..ой болюче, сваримось зазвичай через те,що мені бракує його уваги, дзвінків(тому що на відстані), бачимось рідко, ревнуємо іноді одне одного, але також завжди винною залишаюсь я, хлопець ну ніколи першим не вибачиться, приходиться мені поступатись.. потім ще деякий час образу в собі ношу, але це швидко проходить) Не подобається тільки коли кричить роздратовано,коли йому хтось настрій зіпсував, я ж тут до чого? А ще першим не подзвонить ніколи..це взагалі вбиває,хочеться так телефон вимкнути,щоб похвилювався,подзвонив, але марно, пропущених не бачила ні разу(  Але сваритись дуже не люблю, спокійно спати не ляжу, коли не знатиму, що все добре,кожного разу переживаю..)

НяшкаДата: П'ятниця, 11.10.2013, 12:07 | Повідомлення # 7
Орг СП
Репутація:
« 147 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 1
В нас останнім часом сварки постійно. Не знаю, чи то криза яка, чи що? Але вже набридло, вже схиляємось до найгіршого (((

КатяМДата: Четвер, 25.02.2016, 14:51 | Повідомлення # 8
Перехожий
Репутація:
« 20 »
Цитата Няшка ()
В нас останнім часом сварки постійно. Не знаю, чи то криза яка, чи що? Але вже набридло, вже схиляємось до найгіршого (((

Порада стара як світ, але постарайтеся почути один одного. Почала помічати на своїх батьках, що моя мама зовсім не чує мого батька. От він просить щось не робити, а вона через день саме це і робить. Ще й вперто виправдовується. Не чує вона тата.. 
От і в своїх я завжди намагаюся слухати коханого, він теж в свою чергу ніколи не дозволяє навіть спати піти коли є якісь недомовки.
Але "слухати" треба не тільки вухами, а й очима. Будьте уважною до коханого.

Люблю свою сім'ю!

Наталі90Дата: Субота, 28.05.2016, 15:30 | Повідомлення # 9
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Київ
Я теж раніше дуже хвилювалася після сварок з чоловіком. А потім сіла, поміркувала...Кому від цого гірше, що я не можу заснути, накручую себе, ображаюсь.... Вирішила працювати над собой и меньш бурно реагувати на сварки. Спочатку було тяжко себе пересилити. За пів року я трохи навчилася адекватно сприймати сварку і намагаюсь не хвилюватися, а заспокоїтися і підійти до чоловіка з розмовою. Спокійним тоном пояснити в чому він не правий, або що мене образило. Можу сказати, що зараз ми набагато меньше сваримось. Все ж таки одна образа тягне за собою іншу.

Повідомлення відредагував Наталі90 - Субота, 28.05.2016, 15:30

ВалерияДата: Понеділок, 05.03.2018, 10:27 | Повідомлення # 10
Перехожий
Репутація:
« 0 »
до того, как стали жить отдельно от родителей, ссорились очень часто и без повода.Сьехали, и как-то истерики стали переходить в шутку

Форум » Стосунки та сім'я » Кохання, сім'я » Сварки з коханими (чи тривожно вам на душі після них?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: