Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Стосунки та сім'я » Кохання, сім'я » Що вас найбільше дратує у ваших чоловіках?
Що вас найбільше дратує у ваших чоловіках?
vikylyaДата: Неділя, 01.09.2013, 21:51 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 3647 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 11
В моєму милому мене дратують най-най більше дві речі:
1.це його лінь.От чищу картоплю в кухні.Чую мала йому каже:"Тату,передінь мені колготки".Відповідь:"Нащо тобі колготків?".Мала:"Бо ці грязні".Він:"Іди домасти вже ці,нащо ще другі довечора мастити!"))).Ну нормально,нє?)))Лиш би не вставати бо тож купа енергії витратити треба)))
2.це те що він до цих пір незнає де стоять його речі).Зранку встає починає шукати кофту,перериває свої,потім починає між моїми шукати.Так само штани.Ну хіба за чотири роки не мож запам"ятати це???

Sandra_LarsonДата: Неділя, 01.09.2013, 21:58 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 263 »
Місто: Дубно
Усі нагороди: 2
А мене дратує, що він деколи веде себе як свій тато, просто не можу виразити своєї люті.  wacko

кукусяДата: Неділя, 01.09.2013, 22:19 | Повідомлення # 3
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 4034 »
Усі нагороди: 15
vikylya,  гггг.. в мене пункт №2 аналогічний,

Зеленооке_дівчаДата: Неділя, 01.09.2013, 23:00 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
А мене його рибалка кожного дня. Хоч на годину,а мусить поїхати з удочкою посидіти. А ще те,що він безвідмовний-може і посеред ночі встати і завезти когось кудись,як попросять.

LilianaДата: Понеділок, 02.09.2013, 00:19 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 2908 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
а мене нервує і дивує його вміння перекрутити все на свій лад і зробити завжди з мене винувату!
А друге це недотримання обіцянок(( забила би.
Саме головне- коли він каже "обіцяю", то я знаю чим то закінчується...

НюськаДата: Понеділок, 02.09.2013, 00:43 | Повідомлення # 6
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
ох ті обіцянки..мене теж нервує, коли обіцяє, а не виконує.
А ще ненавиджу, коли я читаю йому нотацію за щось і в кінці питаю, який він зробив висновок - а він мені починає розказувати щось взагалі не по темі.... angry

Marmelada_ZefirovaДата: Понеділок, 02.09.2013, 13:36 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
Цитата (Нюська)
який він зробив висновок
Ггггг попахуе рольовими iграми вчительки та учня)))))) а ти на якiй мовi нотацii читаеш???

Ну а в мене так як v Лiлiани, щоб то не було - винна я! 
А ще харить то, що наприклад вечором принiс творог, а я сказала що зроблю сириники на ранок, на ранок щоcь не получиться i вже вечором вiн буде казати що вiн вже тиждень просить сирники, аааа вбилабим
Або наприклад йдем по вулицi йде якась цитрочка (рокiв пiд сорок, курочка гриль з солярiю) а вiн - ох якi ножки пiшли, дупка яка....i дивиться на мене)))

НюськаДата: Понеділок, 02.09.2013, 15:05 | Повідомлення # 8
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Цитата (Marmelada_Zefirova)
а ти на якiй мовi нотацii читаеш???
та на англійській..але коли дуже зла і хочу поматюкатися, то говорю по-закарпатськи, щоб він не зрозумів)))

НюськаДата: Понеділок, 02.09.2013, 15:07 | Повідомлення # 9
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Цитата (Marmelada_Zefirova)
Або наприклад йдем по вулицi йде якась цитрочка (рокiв пiд сорок, курочка гриль з солярiю) а вiн - ох якi ножки пiшли, дупка яка....i дивиться на мене)))
а в нас такі питання задаю я, але в кінці ще додаю: "А в кого краща?")))))))))

zabavaДата: Понеділок, 02.09.2013, 19:37 | Повідомлення # 10
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
Liliana, твій чоловік часом не рідний брат мого?  biggrin ну просто один в один те саме! 
А обіцянки то особлива тема. От каже що буде через годину то 100% аби до ранку додому прийшов. а я ж така цяця що рівно через годину буду дзвонити і виносити мозок.

Павла 22.04.2007
Степан 07.10.2013

НюськаДата: Понеділок, 02.09.2013, 20:49 | Повідомлення # 11
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Цитата (zabava)
рівно через годину буду дзвонити і виносити мозок.
ггг...а може ти моя сестра??? бо я так само - ненавиджу, коли людина не пунктуальна, а особливо, коли ця людина - мій чоловік))))

ІнкаДата: Понеділок, 02.09.2013, 21:18 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 13
І в мене завжди так перекрутить,що я винна лишаюсь.А щодо буду через час,то прибила б точно,бо ніколи не прийде,гррр

LilianaДата: Понеділок, 02.09.2013, 22:48 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 2908 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
zabavaНюська,  Сестри мої! Ну я маю особливість позамахувати свого чоловіка, коли він в обіцяний час не приходить)) мене аж виводить зі спокою така ситуація))

VasiliskaДата: Понеділок, 02.09.2013, 22:51 | Повідомлення # 14
Куратор
Репутація:
« 340 »
Усі нагороди: 4
А мій чоловік позбирав всі якості від ваших чоловіків,так що в мене цілий букет щастя,який вічно знайде чим достати))))))

НюськаДата: Понеділок, 02.09.2013, 23:00 | Повідомлення # 15
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Короче, дівки, я зробила висновок: або ми маємо всі одного чоловіка, або всі чоловіки  мають однакові риси))))

Sandra_LarsonДата: Понеділок, 02.09.2013, 23:16 | Повідомлення # 16
Куратор
Репутація:
« 263 »
Нюська, ха, це точно)) Де ж той чоловічий форум, цікаво прочитати, що вони про нас писали б) І ще б знати хто))) Мій чоловік не щедрий на похвалу, каже, що жінок не можна хвалити, бо загордяться. Дивний такий, я навпаки якби він мене похвалив, не кажу в рупор кричати, просто мені сказав щось приємне, був би стимул якийсь. А так... Се ля ві.

vikylyaДата: Понеділок, 02.09.2013, 23:22 | Повідомлення # 17
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
Цитата (Нюська)
Короче, дівки, я зробила висновок: або ми маємо всі одного чоловіка, або всі чоловіки  мають однакові риси))))

О це ти точно підмітила)))Я як могла забути про пунктуальність свого чоловіка)Я вже не вірю коли він каже прийду через годину,або в такій то годині.Раніше теж дзвонила,а тепер вже і не дзвоню.Можу подзвонити раз,а він трубку не бере,а якщо візьме то каже що вже йде.То я більше і не парюся і лягаю спати.Все одно додому прийде)))А на наступний день питаю чого пізно прийшов,а він мені каже,то через тебе,бо ти не хотіла щоб я йшов!

НюськаДата: Понеділок, 02.09.2013, 23:30 | Повідомлення # 18
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Я так зрозуміла, що їх перевчити вже не вийде? Вони з такими приколами народжуються, йдуть в садок, школу, армію і одружуються теж такими)))

Хай чоловіки на мене не ображаються, але то так кумедно...всі говорять про жіночу логіку, а про чоловічу мовчать...цікаво - чому?)))))))))) так..це я вже не по темі друкую)))))))))

Sandra_LarsonДата: Понеділок, 02.09.2013, 23:36 | Повідомлення # 19
Куратор
Репутація:
« 263 »
Нюська, так і хочеться сказати,:1. Жінка завжди права. 2. Якщо жінка не права, подивися пункт №1.
А ще знаю, таке: послухай як скаже жінка і зроби навпаки, а тоді вернись і зроби як казала жінка)))

zabavaДата: Вівторок, 03.09.2013, 09:58 | Повідомлення # 20
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
Ох! ті чоловіки! biggrin видно що вони всі від одного пішли - Адама. 
В мене взагалі бзік на пунктуальності. Ненавиджу коли людина має прийти на зустріч і запізнюється. Можу навідь з часом перестати спілкуватись з такою людиною непунктуальною. 

І зробила для себе висновок що чоловіки ще більші пліткарі ніж жінки. Щоб ви знали як вони нас обговорюють..уууу..... suspect хто хвалиться а хто скаржиться на жінку... А ще мене завжди прикалує аж жо сміху як дорослі дядьки по 40-50 років сваряться і ображаються як малі діти. то реально ржака якто все виглядає. Ну що тут скажеш..каолись одна знайома сказала що в неї в хаті три малі дитини, три синочка: 12 років, 40 років і 75 років. Син, чоловік та батько.

Павла 22.04.2007
Степан 07.10.2013

Форум » Стосунки та сім'я » Кохання, сім'я » Що вас найбільше дратує у ваших чоловіках?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: