Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Стосунки та сім'я » Кохання, сім'я » Колишня сім'я (Відносини з колишніми чоловіками та колишніми жінками)
Колишня сім'я
lesya_boguckayaДата: П'ятниця, 30.08.2013, 11:33 | Повідомлення # 1
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 1663 »
Місто: Чернівці
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 7
Хочеться підняти цю тему, бо сама розлучена, живу з розлученим чоловіком і у нас діти від попередніх шлюбів. І не все так гладко, як би хотілося. Ділимося досвідом, виливаємо душу і підтримуємо одна одну.

Додано (30.08.2013, 11:33)
---------------------------------------------
Поки всі мовчать, почну з себе. Розлучена офіційно вже півтора роки, але з чоловіком не живу вже майже 2. Вся складність наших відносин заключається в тому, що теперішній мій чоловік просто ідеальний батько. В мене, та і не тільки в мене, деколи складається враження, що моя дитина більше подібна на вітчима, ніж навіть на мене. Десь через тиждень як ми почали жити разом, малий назвав його татом. Хоча колишнього чоловіка (рідного тата) по сьогодні татом не називає. Просто по-імені.
А колишній чоловік постійно настроює малого проти мене і проти вітчима. Дитина від нього приходить некерована - ви мені не сім"я, я вас не люблю. В мене тоді опускаються руки - і малого треба заспокоїти, і чоловіка шкода, бо він стільки любові вкладає в малого. 
Як пояснити колишньому, що він травмує дитину? Я ж не зловила його на слові щоб звинувачувати. 
Саме перше бажання - заборонити бачитися і все. Але потім розумію, що це в першу чергу задоволення моїх нервів, але для дитини це не вирішення проблеми.

Наталі90Дата: Субота, 28.05.2016, 15:43 | Повідомлення # 2
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
Дуже складна ситуація..... Неприємно коли чоловіки таким чином хочуть вам помститися. Можливо він змінить ставлення до вашого нового чоловіка, коли заведе собі нову сім'ю і зрозуміє, що він шкодить тільки дитині...

Форум » Стосунки та сім'я » Кохання, сім'я » Колишня сім'я (Відносини з колишніми чоловіками та колишніми жінками)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: