Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Дім та відпочинок » Готуємося до свят » Подарунки діткам (Даруємо та отримуємо подаруночки.)
Подарунки діткам
TataДата: Понеділок, 22.09.2014, 20:09 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 2451 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 17
Любі форумчани!У цій темці пропоную поділитись які подарунки дарували нашим діткам будь-якого віку.Які були корисними,а які зберігаються без діла покриваючись пилом)Також давайте розповідати що дарували своїм або іншим діточкам.Обміняймося ідейками!

Зеленооке_дівчаДата: Понеділок, 22.09.2014, 20:17 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Ми похреснику замовляли мольберт на 4 рочки, то і йому, і його старшій сестричці (6 років) був цікавий.

Також племіннику дарували машинку на пульту з дорожчих, то там і Назарчик і наші хлопаки-чоловіки бавилися тою машиною.

Оце були на ДН племінниці 11 вересня(їй 8 р.), то вона сама замовила манекен для заплітання зачісок - така просто голова ляльки по груди з довгими косима

Як згадаю, то ще напишу що дарували.

Зеленооке_дівчаДата: Понеділок, 22.09.2014, 20:18 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Хоча ми в основному гроші, а батьки самі купують що треба.

lana_krДата: Понеділок, 22.09.2014, 20:26 | Повідомлення # 4
Частий гість
Група: Друзі
Репутація:
« 1932 »
Місто: Сміла
Усі нагороди: 9
А я люблю дарувати книжки з гарними ілюстраціями, тільки дійсно гарними, намальованими від душі)))
Звичайно треба враховувати відношення батьків до літератури взагалі, щоб ті книжки не припадали пилом або не були пошматованими.

zabavaДата: Понеділок, 22.09.2014, 21:57 | Повідомлення # 5
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
На сім років Павлусі подарували дві книги. Одна з них просто чудова книжка з казками для дівчаток. Вся така рожева з прекрасними ілюстраціями. Я її як побачила в книгарні то аж пожаліла що в мене такої не було в дитинстві. 
На шість років подарували іграшку поні. Дитина була в захваті! До сих пір спить з цим поні. Хоч іграшка вже трохи пошарпана але все ще улюблена.
На 5 років купили дошку-мольберт малювати крейдою. Батьки мої та сестра в складчину купили велосипед.
Ще ми дарили самокат на три рочки Павлусіних.
Для племінника на рочок давала гроші, бо так сестра хотіла (збирала гроші на коляску). На два роки купила велосипед. 
Моя мама от Степану в подарунок на рочок привезли здорову машину, то малого не можливо відірвати від іграшки.
А що вашим діткам дарували на рочок? Бо я не можу вибрати подарунка дитині.

Зеленооке_дівчаДата: Понеділок, 22.09.2014, 22:16 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 7017 »
zabava, на рік я б радила Ноєв ковчег, якщо кошти позволяють - вона моїй завжди цікава!

zabavaДата: Понеділок, 22.09.2014, 22:40 | Повідомлення # 7
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
Зеленооке_дівча, та от теж на нього дивилась, але певно буду шукати гараж для машинок бо малий запихає свої машинки маленькі в будиночок фей)))) то ціла война в дітей за  цей будиночок. Звичайно якщо знайду такий гараж а якщо ні тоді Ноєв ковчег.

БерезневаДата: Понеділок, 22.09.2014, 23:22 | Повідомлення # 8
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Малому на рік подарували триколісного велосипедика, а так в основному дарували гроші, то я за них купила каляску.
Своїм похресникам дарую завжди гроші - там батьки розберуться що і куди.

НюськаДата: Понеділок, 22.09.2014, 23:28 | Повідомлення # 9
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Нам на рочок дарували машинку, що ногами треба штовхати...млаа тоді не дуже її любила, бо не діставлаа ногами до підлоги, а зараз гарно їздить по хаті..на вулицю ще не виносили її.

Ще ми на 6 років хлопчику дарувади конструктор-машинку, який перетворювався в робота-трансформера, то малий був на 7 небі від щастя.

Ще дарували першокласнику до школи приладдя з улюбленими героями з мультику Тачки - пенал  і все до пеналу, альбом і т. д. - всюди були ті тачки намальовані, то казала його мама, що він з тим пакетиком спав першу ніч після д.н.)))

Дівчинці на 4 рочки я дарувала гроші мамі (вона замовляла так), а малій шкатулочку для прикрас і резиночок і набір з різних бус і намистинок, щоб самому робити собі браслетики і  різні заколочки - мала була в захваті...тепер у неї всі ляльки  у браслетах, зроблених самою))))

Ласточка86Дата: Вівторок, 23.09.2014, 08:55 | Повідомлення # 10
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
Напишу і я що Женькови дарили на рочок наші куми і знайомі, отже автомобільне крісло до  кг, санчата , конверт в санчата,  машинки-штовхачі  2 шт (одна під Міні-купер з сигноломи  і одна під якусь раритетну), і багато маленьких іграшок.

Також з непотрібного (це мій погляд) коника-гойдалку він був невдало вибраний бо в ногах високий і дитину саму навіть старшу немає як лишати бо чула багато випадків що так розгойдувались що перелітали через голову, тому він сидів у нас новенький, а коли Женька пішов в садочок то я його віддала в групу (там дітки  років то вони на ньому катаються), може й Женьку колишуть але я не знаю)))) а ще мені неподобаються синтетичні м"які іграшки...

Юлія1626)Дата: Вівторок, 23.09.2014, 11:38 | Повідомлення # 11
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Нам на рочок дарували золоту цепочку з кулончиком, коляску з лялькою (дитячу), 2 костюмчика і ляльку україночку, всі інші гроші.

НюськаДата: П'ятниця, 07.11.2014, 02:34 | Повідомлення # 12
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Тут будемо писати про всі дитячі подарунки чи лише з дн?? Бо якщо всі, то манунці на Миколая планую купити столика-мольберта і автомобільний трек)))) правда, так мене бере нетерплячка, що напевно щось з цього прикуплю раніше)))))))))))))))))

Shokoladk@Дата: П'ятниця, 07.11.2014, 08:45 | Повідомлення # 13
Новенький
Репутація:
« 0 »
Місто: Файне
Усі нагороди: 1
На сім років роліки!Супер.Дитина задоволена дуже.

Зеленооке_дівчаДата: П'ятниця, 07.11.2014, 09:39 | Повідомлення # 14
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Цитата Нюська ()
Тут будемо писати про всі дитячі подарунки чи лише з дн??
Я думаю що всі можна писати)) Вибір більший буде більший:)
Цитата Нюська ()
планую купити столика-мольберта
кинь у мене силкою пліз - побачу що то за він.

Ласточка86Дата: П'ятниця, 07.11.2014, 10:09 | Повідомлення # 15
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Нюська, і я хочу ссилочку на мольберт, дивилась а там ножки бабочкою складаються то мій Женя то буде складати і кидати, тому хочу на устойчивих ножках на майбутнє

НюськаДата: П'ятниця, 07.11.2014, 12:43 | Повідомлення # 16
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Зеленооке_дівчаЛасточка86, кидаю лише відео-огляд, щоб побачити як воно виглядає...я ще не вирішила, що саме цей, але на подобі отакого хочу, не сам мольбертик.

НюськаДата: Понеділок, 10.11.2014, 16:15 | Повідомлення # 17
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
В мене ще появилась одна ідея з подарунком - може на Миколая, може на пізніше))) Не кажу, що саме ці конкретно братиму, але от такого типу)))

ось такий набірчик маленької помічниці

і ось такий супермаркет - теж можливо на майбутнє прикупимо

InnaДата: Понеділок, 10.11.2014, 16:40 | Повідомлення # 18
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
Нюська, такий точно пилосос в нас є, там є такі кульки типу сміття, то воно в нас скрізь smile а так  пилосос класний, обоє дітей граються, а ще в нас є набір бля уборки, типу швабра віник і т.д то Вдада в рік дуже любила імітувати що прибирає ним wink
а магазин я і сама хочу дуже і Влада ним марить

НюськаДата: Понеділок, 10.11.2014, 16:50 | Повідомлення # 19
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Inna, та от власне, що моя мала вічно бере наш віник і несе в хату, пробує підмітати, але він  заважкий для неї)) то думаю, що з цим дитячим вона б легше справлялася)))) biggrin

InnaДата: Понеділок, 10.11.2014, 17:58 | Повідомлення # 20
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
в навс такий набір для прибирання
Прикріплення: 0493155.jpg(46.0 Kb)

Форум » Дім та відпочинок » Готуємося до свят » Подарунки діткам (Даруємо та отримуємо подаруночки.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: