Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Хобі та дозвілля » Література » Електронні чи паперові книги?
Електронні чи паперові книги?
Надаю перевагу...
1.електронним[ 0 ][0.00%]
2.паперовим[ 10 ][55.56%]
3.і тим,і іншим[ 8 ][44.44%]
Усього відповідей: 18
lychikДата: Субота, 30.03.2019, 18:29 | Повідомлення # 21
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
Не знаю, ребята,но я тоже всегда любил читать и любил читать именно печатные книги. Мне казалось, что никакая электронная книга не заменит бумажную. Увы! Спешу вас огорчить ) Жена на День рождение в прошлом году купила в качестве подарка одну из этих электронных книг  https://www.citrus.ua/elektronnie-knigi-1/ Да,она, как ни странно для меня самого, благополучно заменила мне мои книги в бумажных вариантах. Потому я уже как-то привык и мне теперь намного удобней, выгодней не заморачиваться и не заваливать дом печатными книжками, которые я, конечно, всеравно люблю ) Фото такой, как у меня попробую прикрепить, но мне кажется, их качественных и удобных сейчас много

Повідомлення відредагував lychik - Субота, 30.03.2019, 18:32

GetissДата: Неділя, 31.03.2019, 11:11 | Повідомлення # 22
Перехожий
Репутація:
« 0 »
У меня тоже норм впринципе. Но я уже присматриваю себе новенький. Хочу водонепроницаемый и пылезащищенный E Ink ридер с беспроводным Wi-Fi модулем и поддержкой. Ну вобщем Wi-Fi - ключевой параметр при выборе нового устройства.

222328Дата: Неділя, 31.03.2019, 12:57 | Повідомлення # 23
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Тепер вже і я задумалась, можливо варто придбати електронну книгу і спробувати. Хоча б в поїздки, в дорозі. Та і дім пора розгрузити хоч трохи від "бібліотеки" ... Але кайф від тримання в руках справжньої паперової книги мені не замінять електронні...і у цьому я впевнена ((

Форум » Хобі та дозвілля » Література » Електронні чи паперові книги?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: