Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дитячий базар » Для прогулянок і побуту » Ліжечко (та все що до нього йде)
Ліжечко
Marmelada_ZefirovaДата: Середа, 28.08.2013, 17:31 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 14
купляли ліжечко для Тьомки фірми Верес, але він там спить хіба 4-5 год. на добу, бо дньом спить де прийдеться, то на нашому ліжку, то на дворі в колясці, а в свому ліжечку лише на ніч після купання і до першого його прокидання

Постіль купували Тигрес, до неї  в комплекті йшов балдахін (тепер думаю для чого він? :))

Матрасик брали Twins, то задоволена дуже, так як він в ньому товчеться, то той багато стерпів)))

ViroNДата: Середа, 28.08.2013, 18:04 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 1709 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 9
В нас ліжечко від Лідит модель Алінка. Постіль польського виробника Tutto line i матрас twins. Всім дуже задоволена

МальованаДата: Субота, 31.08.2013, 13:43 | Повідомлення # 3
Знайомий
Група: Друзі
Репутація:
« 1573 »
Місто: Житомир
Усі нагороди: 3
А ліжечко наш тато зробив сам!) Спершу я бла в глибокому шоці від тої ідеї, але вийшло досить гарно)) Але наша доня, як і Тьомчик  Marmelada_Zefirova, спить там тільки звечора і до першого прокидання) Якщо дуууууууже постараюся, то покладу її туди вночі після годування, але в 99% доня далі спить з нами. Постіль до пологів не купила (не була такої як хотіла, щось довго я те діло мусолила), то після купила, яка була)) І ні краплі не жалкую. Купили окремо захист і постіль, без балдахіна.

Зеленооке_дівчаДата: Субота, 31.08.2013, 13:58 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Ви не повірити,але у нас і досі ліжечка нема))) Напевне то тіки ми так. Але от приїде чоловік додому і маємо купувати. Правда я незнаю чи боати звичайне,чи ліжко-манеж,яке спочатку для таких масіків,а потім розбирається на ліжко до 12 р + столик і комод. А,що порадите?

Minnie-MouseДата: Субота, 31.08.2013, 14:05 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 13
в нас ліжечко фірми Верес кольору слонова кість, ну і всякі прибамбаси типу постілі (mothercare), і бортіка. Десь до 4-х міс, була плетена люлька Італійська (дуже красива) а потім купили ліжечко, хоча мацьопка там і не спить, хіба декілька хвилин там може походити і все(
Цитата (Зеленооке_дівча)
Правда я незнаю чи боати звичайне,чи ліжко-манеж,яке спочатку для таких масіків,а потім розбирається на ліжко до 12 р + столик і комод. А,що порадите?
Навіть незнаю, в мене такий манеж, що піднімається і робиться типу як ліжечко, але там зовсім незручно спати(.

КсЮДата: Понеділок, 02.09.2013, 10:17 | Повідомлення # 6
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 16
а в нас ліжко-колиска на пружинах з шухлядою "RADEK" (KLUPS) польського виробництва 

тільки у нас світле.  Постіль теж польського виробництва, інша - самі шили. Матрас кокосовий

НебулаДата: П'ятниця, 06.04.2018, 19:56 | Повідомлення # 7
Новенький
Група: Друзі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
А где берете постельное и одеяло? Можно ли ребенка укрывать пуховым одеялом?

ГрутДата: П'ятниця, 06.04.2018, 20:01 | Повідомлення # 8
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Многие говорят, что пуховое одеяло может стать причиной аллергии у ребенка, но это все индивидуально. Мы купили своему сыну пуховое одеяло в магазине https://tk.ua/ru/articles/kak-stirat-puhovoe-odeyalo.html   и он им укрывается с самого раннего возраста. Никаких симптомов аллергии мы не замечали - он нормально под ним спит и ему комфортно.

Форум » Дитячий базар » Для прогулянок і побуту » Ліжечко (та все що до нього йде)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: