Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 8«1234578»
Форум » Мода та краса » Дієти та спорт » Другий марафон зі схуднення (приводимо себе у форму)
Другий марафон зі схуднення
КарамельДата: Субота, 25.06.2016, 14:42 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 14
Привіт всім, хто хоче підтягнутись! Разом нам це вдастся!
Головне підтримувати одна одну, давати поради, інколи дати тапком по дупі або закрити рота)))
Ставати красунями ніколи не пізно, летс гоу!

Термін проведення марафону 27 червня - 31 серпня

Для того, щоб взяти участь, залишайте в темі такі відомості про себе:
фото (по бажанню)
вага, зріст
об*єм плеча (ОП) - ліве і праве
об*єм кисті (ОК)
об*єм талії (ОТ)
об*єм живота (ОЖ),
об*єм сідниць (ОС)
об*єм бедер (ОБ) - ліве і праве
об*єм гомілки (ОГ) - ліва і права.
заміри робимо правильно по цій ссилці

ХТО ХОЧЕ, МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ, НЕ ВКАЗУЮЧИ ПАРАМЕТРІВ, ЛИШЕ ПЛЮСИКИ І МІНУСИ В КГ І СМ, АЛЕ ТОДІ ВЖЕ ЙОГО НЕ ВРАХОВУВАТИМУТЬ ПРИ РОЗРАХУНКУ МІНУСІВ В ПРОЦЕНТАХ

Заведіть табличку з такими графами і відмічайте кожного дня + там, де дотримались:
1 правильне харчування;
2 водний режим (0,04 * на вашу вагу/2, так як половину ми отримуємо з їжі та ін. напоїв + додати воду кругом тренувань та в сильну спеку);
3 фізичні тренування;
4 догляд за тілом (будь-яка процедура для краси свого тіла);
5  бонус (це будь що, що допомагає нам наблизитись до мети, наприклад додатковий комплекс вправ або прогулянка пішки замість маршрутки, весь день рівна постава і втягнутий живіт).

Для старту потрібно написати яке харчування та які заняття ви для себе обираєте. Щодня обговорюємо все. Стартуємо в понеділок, кожної неділі в темі треба написати звітик про зміни по всіх пунктах (об*єми та вага), а також сумарну кількість плюсиків за тиждень. Всі дані будуть зведені в табличку. Хто хоче може приєднуватись на протязі марафону і долучатись в табличку. 1 вересня побачимо хто найстаранніший і скинув найбільше кг і см у відсотках від початкової маси тіла і стане переможцем марафону.

корисні статті - ось тутечки

всім удачі!

наша табличка є ТУТ
Прикріплення: 0337946.png(34Kb)

Повідомлення відредагував Карамель - Неділя, 31.07.2016, 08:51

ТалюсяДата: Четвер, 30.06.2016, 14:29 | Повідомлення # 41
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 6917 »
Місто: Київ
Усі нагороди: 11
Сьогодні снідала вівсяною кашою на воді, хліб з маслом та твердим сиром та чай з фенхелю. Ну до нього даю 2 ложки цукру, не можу саме цей чай пити несолодким. На обід суп на воді і шматочок вареної індички. Ще з'їла пару ягідок чорної смородини.
Карамель, а ти їж зараз сезонні ягоди, фрукти? Бо я щось так алергії боюсь щоб не було в малої, але й вітамінів хочеться їй дати. Бо що то зараз є в тому печеному яблуці??? Якщо їж, то напиши що саме і в якій кількості? А за воду все зрозуміло, дякую!

Додано (30.06.2016, 15:29)
---------------------------------------------
На полуденок буде творог, а на вечерю мабуть кефір.
Воду п'ю гарно, а от вправи зранку не мала як зробити, то певно до вечора і не зроблю sad Бо після вечірньої прогулянки і купання Міланки я хочу тільки в душ і спати smile По сходах пройдусь і все smile

ПушненькаДата: П'ятниця, 01.07.2016, 09:21 | Повідомлення # 42
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 6
Привіт, і я хочу до вас. Я ще не помірялась, бо з тим переїздом незнаю де мій сантиметр. За 4 вихідні наїла цілий кг, хз як то так?  Вже другий дееь зранку п' ю ек каву , а чай без цукру. Нині був чай  сир домашній з огірком. Обід гмммм, в мене була булочка з маком і кефір, бо не мала з собою грошей на щось нормальне (стид і ганьба), але воду пила, находила багато, плюс зараз приймаю участь в челенджі з Анною Цукур, роблю такі вправи що потім ледве ходжу.А ще хочу почати знов бігати, бо останній місяць ніяк не виходить, плюс спека, зовсім не хочеться в ту жару бігти. Зараз нарешті повечеряла зупкою овочевою і гречка. Десь за годину зроблю вправи, головне не жерти)))

Додано (01.07.2016, 10:21)
Агов, доброго ранку. Дівчата Ви де? Я вчора по займалась з Анною Цукур, то нині все болить. На сніданок був чай без цукру і овочеве рагу з гречаним шматком хліба.Зараз на роботі, маю воду з собою і ябка на перекус. А вага скаче туди сюди, не знаю що то за фігня

Ласточка86Дата: П'ятниця, 01.07.2016, 12:48 | Повідомлення # 43
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
Пушненька, може у тебе КД скоро, то вага любить тоді скакати?
Я вчора була чемна))) маю 3 плюсики: за догляд за спорт і за харчування, воду ніби пила але навіть 1 літра не дотягла

Сьогодні снідала налисничком з творогом і кава без цукру, обідала картопля і один помідор.

НюськаДата: П'ятниця, 01.07.2016, 19:23 | Повідомлення # 44
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Ех дівоньки, начиталась тут вас і я хочу з вами - так смачно розказуєте, хто що їв і пив  biggrin

я з розмірів хіба ріст і вагу можу назвати, бо в залі нині якраз важилась, а решта розмірів може як матиму час обмірятись якось.

Ріст - 157 см
Вага на сьогодні 59 кг(((     на початку червня була 57 - щось 2 кг появились і з харчування не міняла нічого, щоб наїсти. Може то від тренувань? Бо відчуваю по собі, що ходити фізично легше стало, але от що то за надбавка у вазі - не розумію  cry

буду вчитися ставити плюсики собі за щось)) але маю ще деякі питання)))

- Що таке вакуум??))
- Як ви знаєте, що треба їсти? бо бачу їсте практично все - і картоплю, і налисники, і мучні вироби - а як то знати, що воно дозволене? бо я ніколи не заглиблювалась в тему "що таке калорії, і з чим їх їдять"))))

А на рахунок води з лимоном натщесерце - я тільки ЗА, бо багато про це читала і сама таку водичку п"ю. Головне - з розумом додавати кількість самого лимону)))

Ось можна почитати про корисні властивості - http://themap.com.ua/20-prychyn-pyty-zranku-vodu-z-sokom-lymona/  

А я собі спеціально для такої водички прикупила таку штуку - зранку заливаю водою пару дольок лимону, трошки даю настоятись і п"ю - смакота і користь))) 

Прикріплення: 0680099.jpg(87Kb)

ПушненькаДата: П'ятниця, 01.07.2016, 20:23 | Повідомлення # 45
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Місто: Львів
Ласточка86, та хз, вроді тільки два тижні тому були, але вже нині зважилась, вага злізла, тепер може піде легше. 
Нюська, то може бути від того, що ти вже потроху м'язи наростила, вони ж ще важчі, ніж жирок. Ну, але ще плюс спека, набряки, зайва рідина 
Я нині находила багато, а от спорт навряд чи буде, бо щойно повечеряла овочевим рагу знов вприкуску з листям салаиу, помідоркою і моцарелкою. А муж поряд дудлить Крюненберг, ну і як то втриматись при п'ятниці і ще й відпустка прийшла. Ееех
А ще маю отаке, я ж завжди пила зранку каву, а оце три дні п'ю чай, і шо я маю? Не сходила зрання гммм, в туалет. То такого в мене давно не було. Певно кава давала жовчогінний ефект, а з чаєм такого нема. Але ж п'ю в обід кефір щодня,

zabavaДата: П'ятниця, 01.07.2016, 21:36 | Повідомлення # 46
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Пушненька, я без кави вранці не можу. Випила кави і через пару хвилин можна і в туалет шурувати.
Нюська, кльова бутилочка.
В мене сьогодні лише плюсика два. Без фізичних вправ бо з ногою знову проблеми. Але вакуум робила вранці.
На завтра маю шпарагівку з грибами і помідорки, огірки та перчик болгарський. Ще мені сиру свіжого привезуть та йогуртів.

КарамельДата: П'ятниця, 01.07.2016, 21:45 | Повідомлення # 47
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Талюся, так, їм. полуницю їла, поступово збільшувала і вже з*їдала багато своєї домашньої. малиновий компот пила, жменьку малини і помідор їла, зелену цибулю (по трошки). банани ще в пологовому їла по 1 шт, 2 рази пробувала персик недавно. алергії не було. а от черешень як спробувала, малюк був неспокійний і плакав. може вона дує? а яблука печені ще не їла, все руки не доходять запекти  smile ще з солодкого чорнослив собі варю.
Пушненька, приєднуйся) може ти набрякаєш і вага скаче. бачила у фб, такі прикольні вправи в неї
Нюська, і ти до нас) ти мабуть м*язи накачала, дивись по см, вага на чолі не пише))) то Луценко так каже)
Цитата Нюська ()
- Що таке вакуум??))
зранку як просинаюсь, сильно втягую живіт, як то пишуть *ніби тягнути пупок до хребта*  biggrin :D biggrin і так 15 сек, поступово до 1 хв доходити, можна поверхнево дихати в той час, не вмирати))) і ще можна повторювати собі. і взагалі постійно як втягувати живіт, то він стане плоскішим

Цитата Нюська ()
і картоплю, і налисники, і мучні вироби
картоплю можна печену або в мундирі при пп, не часто, не багато і в 1 половині дня, з мучного можна цільнозерновий або висівковий хліб або хлібці - так само - трошки і до обіду.
як то кажуть, пп має бути привичкою на довго, як вмитись, тож не кардинально
ну і я на гв собі більше дозволяю

всяке таке цікаве підчитайте в інста doctor_zubareva

Пушненька, хочу моцареллу

а тепер про себе. мене продуло, я в режимі лайт. маю за вчора 1+, нині 2+

ліпше не пишу вам, щоя нині їла, повний мінус
Прикріплення: 1213830.png(8Kb)

Повідомлення відредагував Карамель - П'ятниця, 01.07.2016, 22:13

КарамельДата: П'ятниця, 01.07.2016, 21:49 | Повідомлення # 48
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Пушненькаzabava, інколи помічала, що від кави такий ефект
Нюська, закріпи будь ласка 1 повідомлення. кому не зручно з тел відкривати спойлер, там нижче є посилання на табличку
не забудьте, у неділю звіт - мінуси в см і кг, а також кількість зароблених плюсиків за тиждень. перегляньте в табличці чи я ніде не помилилась і скидуйте в неділю заміри в тому порядку, в якому вони записані біля вашого ніку, бо є різні заміри і в декого змінився від того порядок, будь ласка, щоб я собі потім голову не ламала)))

і хто ще не записаний - міряйтесь і пишіть)

Повідомлення відредагував Карамель - П'ятниця, 01.07.2016, 22:17

НюськаДата: Субота, 02.07.2016, 00:04 | Повідомлення # 49
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Пушненька, може й мязи, а може й лишня рідина, бо я до речі відколи ця жара наступила, то бачу, що ноги набрякають - а ж сижу цілими днями практично, плюс ще завжди пити хочеться - от воно й збирається напевно всередні...капец, де справедливість - літом треба рідину втрачати, а вона збирається...гррр
zabava, я сама нею тішусь - так зручно завжди мати рід рукою на роботі)) з собою більше ніде не беру, бо трошки завелика - але в офісі - саме воно.
Карамель, зафіксувала перше повідомлення. І дякую за вакуум))) я по суті його час від час роблю, але не знала, що то так називається...ото я темнота))) biggrin

як би то згадати, що я сьогодні корисного робила?)))

була на тренуванні, пила воду, їла фрукти, їла кексики на роботі (це по ходу мінус) і недавно випила пляшку йогурту - це добре чи погано??

ТалюсяДата: Субота, 02.07.2016, 13:52 | Повідомлення # 50
Фанат
Репутація:
« 6917 »
http://dobre.stb.ua/ua....ivotika

Я такі вправки по вакууму роблю. Дуже легко, надіюсь, що й ефективно :)
Це й тиждень така жара, що трохи халтурила і з вправами і з їжею :(
Ну і бубликів з печеньком Марія багато жеру :(
Плюсиків за тиждень не дуже назбирала

Додано (02.07.2016, 14:52)
Нюська, думаю йогурт це завжди добре smile

НюськаДата: Субота, 02.07.2016, 14:29 | Повідомлення # 51
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
В мене з плюсів за сьогодні вже є:

- вода
- тренування в залі
- білковий коктейль
- харчування (гречка з телятиною, овочі на пару і літній салатик з олією + літрова пляшка кефіру 2.5% протягом дня)

ввечері буде великий мінус, бо я замовила піцу додому (просто мамі обіцяла вже два тижні назад - вона франківської піци ще не куштувала)  biggrin а як то вона їстиме, а я буду облизуватись біля неї?))

НюськаДата: Субота, 02.07.2016, 14:33 | Повідомлення # 52
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Талюся, дякую за посилання на вправи)))

а я до речі нині питала тренера в фітнес-клубі за мої +2 кг за це місяць - вона сказала, що цілком можливо, що це мязи ростуть і що сама вага - це не показник параметрів фігури, бо ще треба міряти об'єми, а вони в мене вроді від початку місяця не виросли  biggrin нас там в залі кожного місяця вимірюють і записують для ведення статистики - то скоро буду бачити що там мої об"єми кажуть.

БерезневаДата: Субота, 02.07.2016, 22:26 | Повідомлення # 53
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Я купила нарешті сантиметррву стрічку, то може в понеділок обміряю себе.

В мене плюсиків мало - дотримуюсь посту, а тому все низькокалорійне і рухаюсь багато. Трохи почала вакуум робити.
П'ю багато води, дуже жарко. Отьоків не маю, все виходить з потом, бо є трохи навантаження.

Тіко біда....весь час хочу їсти....якщо нічого не роблю. Якщо в роботі - про їжу забуваю. А тільки сіла - все,.помираю з голоду)))) І поки що собі зготовиш..... Для своїх я готую окремо.
А це видивилася в неті записку на холодильник. Може хтось і собі вчепить)))))
Прикріплення: 3411635.jpeg(29Kb)

КарамельДата: Субота, 02.07.2016, 22:38 | Повідомлення # 54
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Талюся, дякую за відео)
Березнева, ))))))
Нюська, йогурт напевно краще домашній без добавок тиз всяких. Але то як хто собі хоче)
В мене сьогодні харч + вода + догляд за тілом + вправи зараз дороблю +
Їла за день борщ, курочку, котлети на пару, бурячок варений, гризла моркву сиру (замість печеньок) і помідори. Каші і молочки не було, та не думаю, що за то варто ставити -. І хліба ніби не було. Ще пила кефір
Відчуваю, що я нічого не скинула за цей тиждень. Завтра побачимо

КарамельДата: Субота, 02.07.2016, 22:44 | Повідомлення # 55
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Дівчата, м'язи болять?

Повідомлення відредагував Карамель - Субота, 02.07.2016, 22:45

родюча_земляДата: Неділя, 03.07.2016, 08:21 | Повідомлення # 56
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
Привіт дівчата сьогодні звіт подаємо я перша буду. smile
ВАГА 63(-500)
ОТ 72(-1)
маю 25:)
Все остальне у мене без мін якто хоч трохи живота підтягнути до озера ато звісає і вакуум роблю певне мій організм від того вакуума вже звик від лютого місяця ехххх. weep

КарамельДата: Неділя, 03.07.2016, 08:48 | Повідомлення # 57
Куратор
Репутація:
« 5553 »
родюча_земля, молодець)
тепер я 
вага 64,4 (-400)
і я в шоці, бо в мене гарні результати, я не чекала!
О плеча - 29, 29 (-1, -1)
О кисті без змін
О талії 75 (-1)
О живота 87 (-1)
О сідниць 101 (-2!)
О бедер 57,56 (-1,-1)
О гомілок без змін

Плюсики порахую ввечері, побачу, що за нині виконаю. настроєна на 4+

родюча_земляДата: Неділя, 03.07.2016, 08:57 | Повідомлення # 58
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
Карамель, ти гарно скінула ,молодець так тримать

КарамельДата: Неділя, 03.07.2016, 09:37 | Повідомлення # 59
Куратор
Репутація:
« 5553 »
родюча_земля, роби багато замірів, бач, скільки мінусів
я сьогодні їла 1 голубець, моркву гризла, воду пила, деякі вправи зробила, якім можна лежачи на боку, поки годую
планую активний день 
всім гарних результатів!

ТалюсяДата: Неділя, 03.07.2016, 11:59 | Повідомлення # 60
Фанат
Репутація:
« 6917 »
І так, звітик. Результати насправді кращі, ніж я очікувала :)
Вага 54 (-2 кг)
О плеча - 27, 27 (-1)
О кисті 15 без змін
О талії 70 (-1)
О живота 84 (-1)
О сідниць 91 (-1)
О бедер 52, 53 без змін
О гомілок 34, 34 без змін
Плюсиків за тиждень, сьогоднішній день не рахую, 17
Всім гарних результатів і досягти бажаної мети smile

Форум » Мода та краса » Дієти та спорт » Другий марафон зі схуднення (приводимо себе у форму)
Сторінка 3 з 8«1234578»
Пошук: