Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 8«123478»
Форум » Мода та краса » Дієти та спорт » Другий марафон зі схуднення (приводимо себе у форму)
Другий марафон зі схуднення
КарамельДата: Субота, 25.06.2016, 14:42 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 14
Привіт всім, хто хоче підтягнутись! Разом нам це вдастся!
Головне підтримувати одна одну, давати поради, інколи дати тапком по дупі або закрити рота)))
Ставати красунями ніколи не пізно, летс гоу!

Термін проведення марафону 27 червня - 31 серпня

Для того, щоб взяти участь, залишайте в темі такі відомості про себе:
фото (по бажанню)
вага, зріст
об*єм плеча (ОП) - ліве і праве
об*єм кисті (ОК)
об*єм талії (ОТ)
об*єм живота (ОЖ),
об*єм сідниць (ОС)
об*єм бедер (ОБ) - ліве і праве
об*єм гомілки (ОГ) - ліва і права.
заміри робимо правильно по цій ссилці

ХТО ХОЧЕ, МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ, НЕ ВКАЗУЮЧИ ПАРАМЕТРІВ, ЛИШЕ ПЛЮСИКИ І МІНУСИ В КГ І СМ, АЛЕ ТОДІ ВЖЕ ЙОГО НЕ ВРАХОВУВАТИМУТЬ ПРИ РОЗРАХУНКУ МІНУСІВ В ПРОЦЕНТАХ

Заведіть табличку з такими графами і відмічайте кожного дня + там, де дотримались:
1 правильне харчування;
2 водний режим (0,04 * на вашу вагу/2, так як половину ми отримуємо з їжі та ін. напоїв + додати воду кругом тренувань та в сильну спеку);
3 фізичні тренування;
4 догляд за тілом (будь-яка процедура для краси свого тіла);
5  бонус (це будь що, що допомагає нам наблизитись до мети, наприклад додатковий комплекс вправ або прогулянка пішки замість маршрутки, весь день рівна постава і втягнутий живіт).

Для старту потрібно написати яке харчування та які заняття ви для себе обираєте. Щодня обговорюємо все. Стартуємо в понеділок, кожної неділі в темі треба написати звітик про зміни по всіх пунктах (об*єми та вага), а також сумарну кількість плюсиків за тиждень. Всі дані будуть зведені в табличку. Хто хоче може приєднуватись на протязі марафону і долучатись в табличку. 1 вересня побачимо хто найстаранніший і скинув найбільше кг і см у відсотках від початкової маси тіла і стане переможцем марафону.

корисні статті - ось тутечки

всім удачі!

наша табличка є ТУТ
Прикріплення: 0337946.png(34Kb)

Повідомлення відредагував Карамель - Неділя, 31.07.2016, 08:51

zabavaДата: Понеділок, 27.06.2016, 21:27 | Повідомлення # 21
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
Мої параметри
Ог - 106см
От- 87см
Об- 108см
Оживота - 96см
Оодного бедра - 64см
Оруки- 33
О під грудьми - 86см
В мене менюшка трохи змінилась - в обід були печені кабачки і помідорка,перчик,морозиво. Полуденка не було
На вечерю - мяско і овочі,сир і два хлібці,кава.
Зараз ще зеленого чаю певно вип'ю бо дуже хочу пити а водою не можу напитись.
По вправах - вранці була зарядка і годину на велосипеді каталась. А ще зараз еспандер поганяю перед сном.

родюча_земляДата: Понеділок, 27.06.2016, 22:26 | Повідомлення # 22
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
Карамель я вже щвикла пити так багато води тай зараз літо жара і я пю як качкс одну воду ну і каву з модоком,хочу зробить імбир +лимон залити і пити таку воду.

БерезневаДата: Понеділок, 27.06.2016, 22:38 | Повідомлення # 23
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Привіт!
Маьуть до вас)))
Трохи треба скинути до моря.
З тим ремонтом всунула десь сантеметрову стрічку і тому не можу себе обміряти. Оце навіть плаття шила то наугад обміряла талію і бедра рулеткою))))), щоб приблизно знати свій розмір.
Отаке.
Маю вагу 69 і ріст 161. Хочу....багато хочу))))). Але хоча б до 65 скинути....
Сьогодні піс почався,.то я трохи придержуюсь.
Вранці кава і пару печеньок затяжних. В обід був "літній"(мій улюблений) салат з огірків, помідор та капусти з олією. Вечеряла в 17.00 буряковим борщиком. Були перекуси полуниця,.вишня та зелений горошок.
До фіз вправ я лінтяйка((((. Але трохи сапкою сьогодні "потренувалася". Але , оскільки я в селі,.то роботу завжди знайду і тому завжди в русі, мало сиджу....бо мені все треба))))

Як завтра в магазині буде сантеметрова стрічка,.то може скину інші свої розміри.

Всім удачі і будьте красунями!!!

Ласточка86Дата: Понеділок, 27.06.2016, 23:17 | Повідомлення # 24
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
Всім привіт. Маю за сьогодні три плюсики за водний режим, догляд (робила маску на волосся і кавовий скраб на обличчя), за спорт вважаю півдня на сапотерапії іі викопування часнику))))

masjanjaДата: Вівторок, 28.06.2016, 10:12 | Повідомлення # 25
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 11
Всім привіт...вчора намагалась правильно харчуватись, але в даньки на вечір гахнула температура 39,7 і мене вибило з колії, коли вдалося збити температуру наїлася солодкого наніч і не зробила ніякої зарядки..короче вчорашній день успішним не був в плані похудання, заробила один + (вода)...сподіваюсь сььогодні буде краще

родюча_земляДата: Вівторок, 28.06.2016, 10:23 | Повідомлення # 26
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Привіт снідала станлартно кава з молоком і лва шматрчки сиру.
Зараз підем гуляти то трохи находжуся.

КарамельДата: Вівторок, 28.06.2016, 11:21 | Повідомлення # 27
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Березнева, дякую, і тобі удачі зі схудненням)

дівчатка, старшенький як засне, відредагую табличку

в мене зранку була тепла вода і льон, потім борщ із м/ясом і хліб з сиром, зараз їм кабачок запечений (ідея від забави))) та хліб з маслом і сиром (не можу на гв без ситного). на вечерю буде сирник, обід ще не придумала, мабуть якась каша з бурячком. на сир мене тягне страшенно
masjanja, перший день пропустила трохи, завтра вже все вийде, головне, щоб синочок гарно почувався!

в мене вчора їжа +, вода +, тренування +, для себе + (скраб).

Ласточка86Дата: Вівторок, 28.06.2016, 13:37 | Повідомлення # 28
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Карамель, молодець
masjanja, Данькови одужання!!!

Я сьогодні ще без вправ бо поясниця болить((( Зранку поснідала борщем і чай попила, потім перекусила хлібом з маслом (з хлібом - невтрималась),пообідала омлетом з творогом і кабачком. Воду стараюсь пити.

родюча_земляДата: Вівторок, 28.06.2016, 14:40 | Повідомлення # 29
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Так ми вже пообідали гречку з кефіром і салат овочевий з олійкою,йду я вправи робить.

masjanjaДата: Середа, 29.06.2016, 08:16 | Повідомлення # 30
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Усім доброго ранку...по спорту та харчуванню день вчора теж не вдався: їздила з малим здавала аналізи, вирішили пити АБ (навіть не уявляю що тепер з його імунітетом буде), але сьогодні вже відповідно краще, сподіваюсь день буде легшим і я нарешті за себе візьмусь, відповідно вчора лише 1+ за воду

родюча_земляДата: Середа, 29.06.2016, 09:54 | Повідомлення # 31
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Привіт всім я вже поснідала,зараз йдем гуляти км находжувать .
Карамель а навіщо ти пеш зранку теплу воду?

ТалюсяДата: Середа, 29.06.2016, 14:04 | Повідомлення # 32
Фанат
Репутація:
« 6917 »
Місто: Київ
Нарешті руки дійшли відписатися :)
Отже, зріст 164, вага 56 кг була тиждень тому, зараз може чуть менше, бачу по штанах smile В вазі сіла батарейка, треба замінити.

ОП 28,27
ОК 15
ОГ 90
ОТ 71
ОЖ 85
ОС 92
ОБ 52,53
ОГ 34,34
І так, вага не критична, тому більше всього орієнтир на сантиметри і особливо в області живота.
Харчуюся правильно нічого гострого, соленого, копченого, солодкого, бо на ГВ. Води впринципі п'ю мало, але розрахувала по формулі і заставляю себе випивати.
Щодо фізичних вправ, то через спину нічого складного не роблю хоч і треба було б, бо через те що часто то худну, то поправляюся шкіра обвисла і як холодець sad + целюліт sad :( sad Але поки що це вакуум для живота, прогулянки з коляскою, присідання і підйом на 12 поверх без ліфта smile Ще хочу обгортання робити, але де для цього час знайти....

А про теплу воду мені теж цікаво.

Ласточка86Дата: Середа, 29.06.2016, 15:39 | Повідомлення # 33
Куратор
Репутація:
« 6193 »
masjanja, і у мене 1 + вчора за воду)))

Привітики!!!Талюся, рада що ти з нами)))
Сьогодні я поки що чемніша, на сніданок кава з молоком і шматочок чорного шоколаду))) щось так у мене получилося поснідати, на обід помідор з пловом, спорт буде ввечері

zabavaДата: Середа, 29.06.2016, 18:32 | Повідомлення # 34
Фанат
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
Привіт. За вчора маю два плюси. За сьогодні так само. Харчування моє все таки страєдає. Пережити два дні презентації морозива це відчувається добряче на животі((((

родюча_земляДата: Середа, 29.06.2016, 21:47 | Повідомлення # 35
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Так вправи щено зробила,плюс почала планку робить то трохи важко знову тра донеіі звикать,ну і вакуум роблю. від Луценко,йду скраб робить ксвовий.

masjanjaДата: Середа, 29.06.2016, 21:49 | Повідомлення # 36
Активіст
Репутація:
« 8754 »
сьогодні харчув, вода і фіз вправи...підключила шагомір (за сьогодні показало 9054 кроки)+ вечір був ударний по "вправах" перевозили частину меблів в село)...правда Данька в мене досі не вичухався,посадили на АБ то від них має алергію, бідна дитина і я з ним, просто сивію від думки скільки тих ліків йому пити

Ласточка86Дата: Четвер, 30.06.2016, 10:41 | Повідомлення # 37
Куратор
Репутація:
« 6193 »
masjanja, ви переїжджаєте  таки в село?
Всі такі молодці!!! Я за вчора маю два плюси вода і харчування,вправи не могла робити бо так ввечері голова розболілась.

ТалюсяДата: Четвер, 30.06.2016, 11:10 | Повідомлення # 38
Фанат
Репутація:
« 6917 »
Місто: Київ
Я добавлю собі плюсики за харчування і воду, вчора за вправи, сьогодні ще не робила. Така жара, що можна вмерти.....
Єдиним мінусом в харчуванні є, що протягом дня підїдаю бублики і печенько Марія smile Не можу від цього покищо відмовитись smile

Додано (30.06.2016, 12:10)
---------------------------------------------
Ласточка86, дякую за підтримку :))) Надіюсь мене надовго вистачить smile

родюча_земляДата: Четвер, 30.06.2016, 12:06 | Повідомлення # 39
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Талюся ьуь лики і марію можна істи просто небагато.
Привіт всім обідала кефір і салат овочевий вже випила літру води,ця спека то жах.

КарамельДата: Четвер, 30.06.2016, 13:41 | Повідомлення # 40
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Талюся, велкам)

маю за вівторок 4+, вчора 2+

про воду. 
ми зранку встаємо, заспані, хочемо освіжити рот і почистити зуби. а тепла вода це робить з травною системою. тільки не можна на голодний шлунок з лимоном з чи імбирем, щоб не заробити гастрит, і не їсти 20-30 хв, щоб ферменти відновились і шлунок був готовий перетравлювати. ну то і з холодною водою вдень так само 20 хв

Форум » Мода та краса » Дієти та спорт » Другий марафон зі схуднення (приводимо себе у форму)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук: