Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Мода та краса » Краса » Гель-лаки та Шеллак (Ваші враження)
Гель-лаки та Шеллак
LilianaДата: Субота, 31.08.2013, 20:44 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 2908 »
Місто: Львів
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 7
Гель- лаки (Шеллак)- це інноваційне покриття для нігтів, що стало альтернативою звичайному лаку для нігтів.
У гель- лаках комбінуються найкращі властивості гелю (це стійкістьдо пошкоджень, відсутність запахів) тазвичайного професійного лаку з його різноманітною палітрою відтінків і кольорів, сяючий блиск і легкість нанесення на нігті.

Я відкрила для себе гель лак  пару місяців тому. Моя коліжанка купила собі лампу і всі причандали і нарозказувала мені яка то класна штука...
Пізніше, моя люба кумця теж купила собі і ще на подарунок. Я думаю собі, що воно таке, раз так купляють?
І замовила собі! Тепер роблю манікюр вдома собі , мамі і подругам. Нігті блискучі, покриття тримається особисто в мене, 3 тижні, якби не відростав ніготь, то можна і довше. мама моя аж пищить від радості, все питає, де я таке відкопала)))

Які Ваші враження від такої новинки??

AnutkaДата: Четвер, 19.12.2013, 17:33 | Повідомлення # 2
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 341 »
Місто: Київ
Усі нагороди: 0
До недавнього часу робила собі той шеллак постійно, в мене нігті досить тоненькі і любий лак тримався на них не більше одного дня, а зараз можу спокійно 2 тижні ходити і не переживати, єдине що трошки засмучує це ціна в перукарні, хотілось би щоб ця процедура була трошки дешевшою.

КарамболькаДата: Четвер, 18.09.2014, 10:22 | Повідомлення # 3
Новенький
Група: Друзі
Репутація:
« 476 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 2
на Гель - лакові вже довго сиджу .. так сподобався ..робила перерву на 2 місяці.. і зважилась купити все самій собі для нього ...бо порахуаал кошти і вийшло , що я купила б той набір вже давно собі ..вибрала  середню ціну обрала гель лак Коді, і скажу Вам що він мені взагалі суперовий  і гарно носиться,  і не треба боятись що десь задереться а до походу в салон ще так далеко) 
вчусь покривати дівчатам, і роблю це за 30-40 грн .. звичайно новачок, але ще ніхто не жалівся що погано тримається чи ще що)

НаталяДата: Вівторок, 27.10.2015, 20:27 | Повідомлення # 4
Перехожий
Група: Заблоковані
Репутація:
« 0 »
Місто: Львів
Та користуюсь гель-лаком, мені подобається, копую на мейкапі. Якщо комусь цікаво ось силка http://makeup.com.ua/?do=search&searchstring=гель+лак

люсяДата: Середа, 02.12.2015, 21:01 | Повідомлення # 5
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Гель- лаки и остальную косметику ми покупаем вот на этом сайте  http://makeup.com.ua

КарамельДата: Субота, 05.12.2015, 18:40 | Повідомлення # 6
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Усі нагороди: 14
ну по суті, шеллак - це не є слово-аналог гель-лаку.
один з виробників цього лаку так назвав свою продукцію, торгова марка
а взагалі я його ще не пробувала, колись нарощувала нігті гелем, а до тої нової моди ще не добралась. в мене нігті дуже швидко ростуть і часто треба бігати до майстра

PridemebelДата: Четвер, 18.05.2017, 00:01 | Повідомлення # 7
Перехожий
Репутація:
« 0 »
У меня они не держатся... несколько дней и появляются сколы. Так что не делаю больше..

KozulyaДата: П'ятниця, 11.01.2019, 20:41 | Повідомлення # 8
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Цитата Pridemebel ()
У меня они не держатся... несколько дней и появляются сколы. Так что не делаю больше..

А вы сами себе делаете покрытие? Если да, то возможно вам нужна новая лед лампа для маникюра. У меня было так когда перегорели некоторые лампочки и материал недостаточно просушивался. Если же вам мастер такие ногти делает, то меняйте мастера, так как видимо она делает что-то неправильно, или просто имеет недостаточно опыта.

Форум » Мода та краса » Краса » Гель-лаки та Шеллак (Ваші враження)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: