Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Мода та краса » Краса » Все про розтяжки
Все про розтяжки
Зеленооке_дівчаДата: Понеділок, 26.08.2013, 00:21 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 16
Мене ця бяка не оминула-тепер весь живіт у борознах. Чула про різні методи,щоб зробити їх менш помітними,але щось мені з того всього ніц не помогло. Що робили ви і який результат?

НюськаДата: Понеділок, 26.08.2013, 17:48 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Я від початку другого триместру мастила живіт і груди оливковою олією..на щастя - розтяжок не маю ніде...не знаю, чи це заслуга олії чи просто шкіра не схильна до розтяжок?))

masjanjaДата: П'ятниця, 30.08.2013, 16:15 | Повідомлення # 3
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 8754 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 11
щодо ростяжок то мій лікар при першій вагітності казав що це залежить від організму та стану шкіри...при першій вагітності мене страшенно розтянуло по всьому животі, після пологів рятувалась кремом від рубців та ран (контрактубексом) - це єдинещо хоч якось стягувало рубці....поки годувала малу груддю то ніяких спец процедур неможна було (озонотерапія тощо) а коли закінчила годувати то вони посвітлішали і сказали що вже нічого не допоможе крім пластики...
...при другій вагітності вже ростяжок небуло бо старі спокійно розтягувались по всьому пузі,але з 6 місяця вичитала рецепт про крем та мумійо і стала мастити (не знаю чи здаєть ся чи так є але старі розтяжки трошки підтянулися )

http://www.mumio.ru/rastyajki.html    тут рецеп крему

а ось фото пуза мого((

АмеліяДата: П'ятниця, 30.08.2013, 16:21 | Повідомлення # 4
Знайомий
Репутація:
« 258 »
Усі нагороди: 1
упс..і мене це не оминуло,користувалась мумійо..скажу,воно таки трішки допомагає.але думаю,що ним завжди потрібно користуватись..імхо...

taliaДата: Субота, 14.12.2013, 00:34 | Повідомлення # 5
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
masjanja, також не раз вже чула, що додають мумійо до звичайно крему для тіла і так ним користуються. Щодо вагітності точно не скажу, а от коли худнуть так роблять - система -60 в себе включає такий пункт.

В мене є до 5 розтяжок маленьких на животі - з часом вони побіліли.
А під час першої вагітності багато з"явилось на грудях на 3 міс. вагітності - також побіліли
Постійно користувалась олійкою від розтяжок Hipp

Повідомлення відредагував talia - Субота, 14.12.2013, 00:34

AnutkaДата: Субота, 14.12.2013, 00:42 | Повідомлення # 6
Учасник
Репутація:
« 341 »
Місто: Київ
Усі нагороди: 0
Я теж першу вагітність всю мазала шкіру кремом з високим вмістом колагену - ні однієї розтяжки, а от з другою так не пощастило, хоч і мазала але навколо пупка в останній тиждень пару розтяжок пішло, але вони по сантиметру в довжину і практично не помітні
Знайома мастила і груди і живіт цілу вагітність оливковою олією і теж немає розтяжок

ЛюбкаДата: Понеділок, 12.12.2016, 13:10 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Мне никакие кремы не помогают, после родов весь живот в растяжках. Кто чем спасался от этой беды?

LeilaДата: Четвер, 15.12.2016, 14:39 | Повідомлення # 8
Перехожий
Репутація:
« 1 »
Раз в два года делаю курс LPG-массажа из 10 процедур  уже три года. Могу казать что подсела на эту процедуру в принципе сразу после первого курса, делаю у одного мастера в салоне Делла росса в Киеве. Ни спорт ни обычные массажи ни диеты такого результата мне не давали. В прошлом году по окончании курса в 10 процедур, особо не обременяя себя диетами, я за три недели похудела на 4 кг и «уменьшилась» в объемах на два размера. Оккупировавший меня за зиму целлюлит исчез бесследно, кожа действительно стала упругой, а растяжки разгладились, будто их и не было. .

АннаБондДата: Четвер, 06.04.2017, 09:27 | Повідомлення # 9
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Луцьк
ось декiлька порад http://www.ivetta.ua/effektivnyx-sposoba-borby-s-rastyazhkami/

ГрутДата: Вівторок, 13.02.2018, 11:54 | Повідомлення # 10
Перехожий
Репутація:
« 0 »
У моей жены тоже такие штуки после родов

Повідомлення відредагував Грут - Вівторок, 13.02.2018, 11:54

НебулаДата: Вівторок, 13.02.2018, 12:03 | Повідомлення # 11
Новенький
Репутація:
« 0 »
Растяжки, конечно, проблема, и причем с ней можно бороться, но редко выходит так, что они уходят насовсем. есть специальные средства., которые уменьшают и сглаживают эти стрии, посмотрите их в магазине Космохит, там продается лучшая косметика в Украине. Бьюти-консультант вам поможет выбрать то средство, которое вам подойдет по типу кожи и возрасту.

ВалерияДата: Понеділок, 05.03.2018, 10:35 | Повідомлення # 12
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Девочки растяжки, это просто какой-то ужас, я не ожидала, что они у меня могут быть. После первого ребенка, вообще несколько штук было. Но вот после рождения второго ребенка просто жуть, и на животе и на спине и даже на ногах. Заказала на сайте http://massage-systems.com.ua/ , укрепляющий крем для тела, пользуюсь ним уже третий месяц и результат уже виден, растяжки стали намного светлее.

Форум » Мода та краса » Краса » Все про розтяжки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: