Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Відгуки про лікарів та медзаклади » УЗД м. Львів (Відгуки, рекомендації, поради)
УЗД м. Львів
НюськаДата: П'ятниця, 13.09.2013, 20:30 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
Прошу в цій темці ділитися відгуками і характеристиками про УЗД та уздистів у м. Львові! Де краще робити, де дешевше і не лише  під час вагітності, а й при інших потребах.

irenkaДата: П'ятниця, 13.09.2013, 22:09 | Повідомлення # 2
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 1072 »
Місто: Городок Львівська обл.
Усі нагороди: 4
Можу порекомендувати хорошого спеціаліста УЗД Прокопчук Н. М. , вона приймає у Львові , в приватному кабінеті на вул .Котика 4 , треба попередньо записуватися. Кого буде цікавити номер телефону, пишіть в пп.

masjanjaДата: П'ятниця, 13.09.2013, 22:24 | Повідомлення # 3
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 11
irenka, а мені цікаво чим вона хороша?...я сама майже всі а точніше три з чотирьох узд робила в неї, але не впевнена що дуже хороша. Сестрі чоловіка на першому узд сказала шо дитина має вади розвитку  вже на другому навіть про це не заікнулась і сказала що все добре...на свому третьому прийомі мені не сподобалось відношення,замість того щоб росказати детально про узд та дитину вона з медсестрою перебирала всі сплетні про знайомих, саме тому останне робила вже в іншого спеціаліста

я ні в якому разі не кажу що вона погана, як і всі люди може помилятись, але....доречі зараз вона вже не на Котика а на Крупярській 1

...порекомендувати узд я наразі не можу,тому що мені подобалось як робили в "Інтерсоно" але це було 4-5 років тому і вже зіпсувались відгуки про цей заклад, в той ж період всі радили як найкращого спеціаліста Лотоцьку (тоді в неї робила і на Кармелюка і в Охммадиті) але через величезний наплив до неї людей вона приділяла мінімум уваги пацієнтам

Повідомлення відредагував masjanja - П'ятниця, 13.09.2013, 22:25

ПушненькаДата: Вівторок, 17.09.2013, 10:16 | Повідомлення # 4
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Усі нагороди: 6
А мене Прокопчук влаштовувала повністю, все дуже гарно розказувала і відповідала на питання, перший раз мене прийняла без запису..Про те що буде дівчинка сказала на 12-13-му тижні. А і її брат, доктор Корінець, теж гарний лікар : мого брата дружині на узд в Києві сказали що в дитини є вада серця і треба переривати  вагітність, а Корінець цей діагноз спростував, сказав, що все добре з дитиною, і як результат - мають гарного здорового хлопчика

taliaДата: Вівторок, 24.09.2013, 09:15 | Повідомлення # 5
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Я УЗД робила в Рясне-1 у приватному кабінеті, приймала Скляр - сподобалось, все чітко, ясно, всі відповіді на запитання отримала. Вона приймає тут лише в четвер. Ціна - 110 грн.

irenkaДата: Середа, 25.09.2013, 14:07 | Повідомлення # 6
Учасник
Репутація:
« 1072 »
Місто: Городок Львівська обл.
Усі нагороди: 4
masjanja,   мене повністю  влаштовували  УЗД у Прокопчук- описувала все детально, на мої запитання давала чіткі відповіді.

andralexДата: Субота, 05.10.2013, 02:11 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 40 »
Усі нагороди: 3
Якщо говорити про вагітність, то двічі робила у Лотоцької, у приватному кабінеті. Докладно все говорила, правда то не дешеве задоволення, 250 гривень. 
Але в тій темі не тільки про вагітність, правда? То з дитячих УЗДистів можу порекомендувати лікаря Козака з Чорнобильської лікарні. Задоволені ним на всі 100! І не потрібно за місяць записуватися, як до Жельова.

Юлічка19901Дата: П'ятниця, 15.11.2013, 19:56 | Повідомлення # 8
Новенький
Репутація:
« 998 »
Місто: львів
Усі нагороди: 1
І я постійно  ходжу до Прокопчук, вона мене повністю влаштовує, все докладно розповідає, завжди тішилася разом зі мною, підтримувала, все докладно розповідала, приділяла дуже багато часу та уваги...

mamtaДата: Субота, 16.11.2013, 01:26 | Повідомлення # 9
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 1907 »
Усі нагороди: 8
Думаю, що про кожного УЗДиста можна говории і хороше, і погане, як кому сподобається огляд та ставлення.

По гінекології я задоволена оглядами Палиги в Альтернативі. За кілька років до вагітності та впродовж самої вагітності завжди все пояснював, відповідав на питання, проговорював можливі ризики.

А загально на УЗД я ще з дитинства ходжу до Сімо Миколи. Він приймає на Огієнка та в Центрі Сятої Параскеви. Завжди уважно і компетентно проводить огляд.

Форум » Здоров'я » Відгуки про лікарів та медзаклади » УЗД м. Львів (Відгуки, рекомендації, поради)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: