Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Здоров'я » Відгуки про лікарів та медзаклади » Відгуки про пологові будинки Львова
Відгуки про пологові будинки Львова
ЦитринаДата: Вівторок, 20.08.2013, 21:47 | Повідомлення # 1
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
Чекаємо на ваші відгуки. Ця інформація знадобиться не одній майбутній матусі :))

ViroNДата: Середа, 21.08.2013, 13:51 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 1709 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 9
Народжувала в пологовому на Мечнікова. Родзали нові та чисті. Палати розраховані на двох. Є два пеленальні столика і два ліжечка для малюків. Умивальник. Холодильник і чайник на коридорі. Санвузол теж на поверсі. В е чистенько. Умовами я була задоволенна.

RekaДата: Середа, 28.08.2013, 16:08 | Повідомлення # 3
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 3044 »
Місто: Lviv
Усі нагороди: 5
Народжувала на Мєчнікова в Левицької Соломії Євгенівни, дуже хороша лікарка, професіонал та приємна людина. Умови в пологовому хороші, ремонт, чистенько.

Minnie-MouseДата: Середа, 28.08.2013, 18:26 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Усі нагороди: 13
Народжувала на Мечнікова в Левицької Соломії, враження про неї склались неоднозначні (під час родів багато разів повторювала, що незнає що робити), але то таке, головне що все пройшло добре...умовами задоволена, ремонт гарний, чисто і комфортно, тільки погано, що душ і туалет на коридорі.

Повідомлення відредагував Minnie-Mouse - Середа, 28.08.2013, 18:26

VasiliskaДата: Середа, 28.08.2013, 22:06 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 340 »
Усі нагороди: 4
Я народжувала в МедІнституті,кесерили мене Бєсєдін О.В і його дружина Ісаєва К.Ю,я їм дуже вдячна за донечку,бо вони не тільки помогли їй народитися на світ,але й помогли їй появитися в мене в животику і виносити,і взагалі вони дуже прекрасні люди.Умови в мене теж були нормальні(палати з ремонтом,нова мебель,холодильник,душ і туалет в кімнаті).

irenkaДата: Четвер, 29.08.2013, 16:53 | Повідомлення # 6
Учасник
Репутація:
« 1072 »
Місто: Городок Львівська обл.
Я народжувала у Львові в Мед Університеті, один день пролежала в патології , то умови там ,мягко кажучи не дуже, палата на 8 людей ,один умивальник , і то кран протікав, на поверсі туалет на 2 кабінки(двері не закриваються) і з пузиком там навіть не можливо розвернутися, душ з холодною водою, добре що була в патології дуже мало.
Родзал був нормальний , видно не давно відремонтований.
Після пологова палата була платна(200грн за весь час перебування) на 3 людей , з туалетом, душом і умивальником і був бойлер так що вода була завжди тепла.Ще в палаті були холодильник, чайник і один пеленальний столик. Умовами, впринципі, в тій палаті я задоволена, там я пролежала 6 днів.

cherrysvДата: Неділя, 01.09.2013, 13:26 | Повідомлення # 7
Зацікавлений
Репутація:
« 2562 »
Мене кесерили на Мєчнікова проф. Маркін Л.Б. Можу сказати,що я дуже задоволена! над мною хукали))) ніхто не хамив і всі сююкалися,може і таке ставлення було через те шо я було проф. пацієнтка? незнаю.але як Бог дасть і ми будемо мати ще дітки то піду знов туди)))

VasiliskaДата: Неділя, 01.09.2013, 16:08 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 340 »
cherrysv, то тебе модний професор кесерив))))))

KatekaДата: Понеділок, 02.09.2013, 17:14 | Повідомлення # 9
Новенький
Група: Користувачі
Репутація:
« 57 »
Місто: Львов
Усі нагороди: 2
О, дивляюсь у Левицькою 2 дівчинки народжували smile Я теж, мені вона дуже сподобалась. Завдяки їй я довго і успішно кормила малого. Була важка вагітність, передчасне старіння плаценти+ кальценація + кровоток в якийсь момент порушився...вона мене витягнула без медикаментів практично...на травках.
Лежала правда на збережені за всю вагітність 3 рази. Після пологів лежали у сімейній палаті на 1 поверсі, дуже хороше відношення мед сестер, по першому ж бажані прибігали....сюськали і навіть грошей не брали....
2  раз як надумаю, то тільки на Мечнікова і до Левицькою. Вона мені дуже імпонує як людина... за всю вагітність знайшли дуже добре спільну мову smile

andralexДата: Субота, 05.10.2013, 02:05 | Повідомлення # 10
Перехожий
Репутація:
« 40 »
Усі нагороди: 3
Першу доню я народжувала на Батальній у 1996-му, на той час умови там були в палатах гарні, туалет і гарячий душ при палатах. Лікар правда мені попався жахливий, Сімкін, брррр, досі згадую з огидою, але умовами я була задоволена.
Другу доню народжувала на Мечнікова у 2009-му, обдиралівка та й годі, плати за кожен крок, особливо усякі там палатні лікарі, медсестри, толку від відремонтованого душу, якщо там ніколи не попадеш на гарячу воду? І всі тільки дивляться тобі в кишеню. 
Синочка народила у 2013-му, тобто місяць тому на Джамбула. Дуже задоволена відношенням персоналу. Умови цілком пристойні, душ на поверсі трохи "советський", але в певні години можна було помитися. І по грошах зовсім не те, що на Мечнікова.

taliaДата: Субота, 05.10.2013, 12:29 | Повідомлення # 11
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
andralex, я теж народжувала в Сімкіна, ставлення так собі - я попала до нього як до чергового лікаря. А те, що Батальнато обдиралівка - 100% правда - там без 5-10 грн. кроку ступити не дають. Я так не хотіла там народжувати і саме туди попала

БадіДата: Неділя, 06.10.2013, 16:14 | Повідомлення # 12
Перехожий
Репутація:
« 128 »
Усі нагороди: 1
Народжувала на Батальній у березні 2010 року в Ошуркевича Ореста Євгеновича. Задаволена на всі 1000%. Відношення що лікаря, що усього медперсоналу було чудове. Обдираловки не зустріла, було навіть що мені гроші назад всунули, зі словами це наша робота.

mamtaДата: Неділя, 10.11.2013, 01:01 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Усі нагороди: 8
Народжувала на Батальній в липні 2013року. Родзал - гарний, чистий, скучасний.
А от з палатою зовсім не повезло. Нас було 2-є, але задуха страшна, провітрити практично не можливо, жодна резетка не працювала, совковий вигляд, туалет та душ в палаті, але душова така, що вилізти туди складно і вода з душу потім по всюду. Холодильник на коридорі, один на поверх.
Ставлення персоналу різне, але восновному байдуже. Дехто прямо намікав, що робота "коштує", дехто нічого не говорив, але без грошей тобою навіть не цікавився. Але були і уважні медсестри і такі, що грошей не брали. Усе залежало від зміни.
По при те, що лікарем я дуже задоволена - не впевнена, чи погоджусь знову там народжувати. Хіба після ремонту хоч трохи покращаться. А персонал частково поміняється. Наразі спомини про перші 5 діб в пологовому - просто жахливі.

nataliДата: Понеділок, 10.11.2014, 17:28 | Повідомлення # 14
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Першу донечку народжувала в серпні 2011 на Мечнікова у Верхівської. Була затьмарена щастям материнства, тож не звертала уваги на всі недоліки, які там були... Лікар зробила свою справу, і більше я її не бачила, її не дуже хвилював мій стан ні до, ні після пологів. Коли завагітніла вдруге, теж хотіла народжувати в тому ж роддомі, але домовилась з лікаркою Мала-Гресик Анна Дмитрівна, бо начиталась про неї багато хороших відгуків в інтернеті. Але вона зовсім несерйозно ставиться до своїх обовязків, бо на відстані керувати пологами і заставляти пити вагітну но-шпу з анальгіном при схватках на 39 тижні треба вміти!!! А я її послухала, сиділа вдома, аж поки не побачила в себе кров і зрозуміла, що терпіти більше не можу, приїхала в роддом, а ця "лікарка" каже Серцебиття немає, у вас мертва дитина(хоча ще ввечері добре чула рухи своєї донечки)!!! Важко уявити, що я пережила в той момент!!! Це навіть шоком не назвеш!!! Але це ще не все! Мене з Мечнікова в такому стані Анна Дмитрівна відправила на таксі в Медінститут, бо не хотіла брати на себе відповідальності за смерть моєї дитинки !!! А потім навіть ні разу не подзвонила і не поцікавилась станом мого здоровя! Ось такі у нас лікарі на Мечнікова: коли гроші гребти лопатою - то перші, а коли щось іде не по плану - вмивають руки((( Але нехай Бог їм буде за це суддя...

ЛесяДата: Субота, 15.11.2014, 20:12 | Повідомлення # 15
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Випадково знайшла ваш форум,вирішила розповісти історію своїх пологів на Мечнікова в серпні 2010.Можливо Господь,вбереже майбутніх мамочок від таких лікарів-катів  (не можу їх навіть назвати людьми,тому пишу з маленької букви) як музиченко О.В.(приймав пологи),басистюк та федина (покликав на підмогу)Оці кати видавлювали з мене дитинку 7 годин,коли пропало серцебиття та дихання дитинки тоді-щипці,в результаті їхніх дій дитина -інвалід(у  4 рочки не тримає голівки,не бачить,не розмовляє) зі зламаною ключичкою та пробитою голівкою-ці травми отримані під час пологів.Ось так я народжувала на Мечнікова у цих катів.Іноді опускаються руки,немає сил та знаю,що в нашій державі немає на кого надіятися і такі діточки нікому не потрібні,дитинка ні в чому не винна і чекає допомоги тільки від найрідніших людей.Об"їздила майже всю Україну-лікарі,священники,монахи,бабки,два рази були в Китаї-з"явилася надія та немає коштів.Дівчата запам"ятайте прізвища цихКАТІВ  у білих халатах.Здорових вам діточок!!!Хай береже вас Господь!!!

floversДата: Субота, 15.11.2014, 20:54 | Повідомлення # 16
Частий гість
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
Леся, це жах, я дуже вам співчуваю. Я не уявляю, як дивитись на хвору дитину і не всилах їй допомогти. Тримайтесь, я вірю, що вашій дитинці буде краще, моліться.

Odna87Дата: П'ятниця, 26.12.2014, 17:57 | Повідомлення # 17
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Народжувала на Мечнікова в серпні 2014,перед закриттям...в приймальному покої чула як лікар сама казала пацієнтці пийте бігом касторку як хочете в нас родити...якби та жіночка знала що насправді краще бігти подалі з того пологового,а не спішити туди попасти((((.Я касторку не пила,але таки ПОПАЛА...Почалось усе з конвеєра в родзалах,місць не вистачало і так як у мене відходили води а схваток не було,то мене привели у якусь кімнату,де було два дивани,на одному з них лежала молода мама з дитинкою ще з попереднього дня,бо палат вільних для них не знайшлося,а на другому мала лежати я...Тоді я ще не розуміла про яку санітарію може йти мова у цьому пологовому...Далі було довгих 7 годин стимульовних перейм і екстрене кесарево.Про його доцільність  і якість проведення операції судити лікареві,я присутня то була але самі розумієте))))А потім я довго вимагала дитину,ясно що його догодували сумішшю,нас з сусідкою по палаті,переводили з палати в палату чуть не кожного дня,а виставили за двері на 4 день зраночку після пологів. Накололи всім так що ми бігали здоровісінькі і здавлось з нами нічого не відбулось,поки звичайно не прийшли додому.Не буду багато про неуважний персонал,за яким треба бігати було і сунути гроші, щоб щось сказали чи зробили...Дитину мені принесли уже з насмарком і висипкою,на що педіатр сказала що нічого страшного і так казала поки нас не виписали...Коли викликала додому дільничого неонатолога виявилось, що у моєї дитини стафілокок шкірний, який погресував гнійниками по тілу, а з часом у нас почались поблеми з животиком і виявилось що це знову стафілокок і ще купа всякої зарази,від якої моя дитина кричала диким криком без перестанку. Ми довго лікувались,дитинку вилікували,а потім зненацька у мене вискочив фурункул на руці,типовий випадок стафілококової інфекції, який не лікувався нічим крім оперативного втручання, а потім було 2 операції на грудях-гнійний мастит,і це був знову золотистий стафілокок,а крім того я виявилась така зовсім не одна у хірургів, таких жіночок з Мечнікова зі мною паралельно оперувалось до десяти,а ще скільки до мене і після мене, і це тільки в тих лікарів,в яких оперувалась я...Саме з Мечнікова пацієнтки ідуть...і тут варіант "та вам груди продуло а ви нас звинувачуєте"(так лікар один сказав)не проканує...Я лікувалась всім чим казали: антибіотики, бактеріофаги,Бади,народні методи...Після цього всього мене знову обсипало фурункулами з якими борюсь дотепер.Остання надія це інєкції антистафілококового імуноглобуліну,яких немає у продажу, які я таки знайшла,курс яких більше 1500грн і я молю Бога щоб це допомогло...Уявіть скільки пережито за цей час навіть не мною,а моїм маленьким хлопчиком, який ще і суміш ніяк не хоче їсти і після всього, що сталось ми продовжуємо грудне вигодовування на скільки це можливо...Задумайтесь,чи ваш організм настільки сильний, адже від зараження цими лікарняними інфекціями не застрахований ніхто, а пологовоий хоч і закривали на чистки 2 рази цього року, вже і після чисток приходять пацієнтки з такими самими бідами як у мене до хірургів..Чесно кажучи не вірю я у ті всі чистки,знаючи як воно у нас все робиться-для окозамилювання, і знаючи на скільки агресивна ця інфекція...Те що там гарна побілка,подекуди нові ліжка і час від часу лазить баба зі шваброю не означає що там чисто і гарні умови...Не ризикуйте собою і своїми дітьми.Сподіваюсь комусь моя розповідь допоможе визначитись.

matviychyk2014Дата: Понеділок, 16.02.2015, 15:15 | Повідомлення # 18
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: київ
лежала на підтримці у лікаря мальчевського ігоря миколайовича в медінституті це моя 3 вагітність двійнятка.лежала  я там 3 місяці хочу сказати що лікар він дуже поганий не цікавився зовсім бачила його 1 раз на тиждень на обході більше того позволяв собі до мене кричати""коли я попросила прокапати гініпрал бо магнезія не допомагала кричав як недорізаний!!!я думала що роджу ще тоді а це був 30 тиждень weep незацікавлений в зберіганні вагітності !!! на щастя перед родами він побоявся відповідальності і віддав мене беседіну олександру вікторовичу о це я розумію лікар!!! up нікому не раджу йти до мальчевського!!!подумайте про свое здоровя і здоровя своїх діточок!до речі народила я доношених здорових двійнят 2880і2750 без проблем без розривів.6 березня 2014року ми вже починаемо ходити!!! biggrin правда заразили нас в медінституті золотистим стафілококом ну але вже все добре biggrin
Прикріплення: 4571358.jpg(106Kb)

машенька2015

Повідомлення відредагував matviychyk2014 - Понеділок, 16.02.2015, 15:22

VasiliskaДата: Понеділок, 16.02.2015, 16:05 | Повідомлення # 19
Куратор
Репутація:
« 340 »
matviychyk2014, Олександр Вікторович і його дружина дуже хороші і доброзичливі лікарі,при велику зайнятість і велику кількість пацієнтів,мене відвідували кожен день після кесарського,при чому це були вихідні і різдвяні свята)))))

matviychyk2014Дата: Вівторок, 17.02.2015, 20:12 | Повідомлення # 20
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: київ
matviychyk2014,

Додано (17.02.2015, 20:12)
---------------------------------------------
Vasiliska, matviychyk2014,я з вами згідна на всі 100%

машенька2015

Форум » Здоров'я » Відгуки про лікарів та медзаклади » Відгуки про пологові будинки Львова
Сторінка 1 з 212»
Пошук: