Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Відгуки про лікарів та медзаклади » Педіатри Львова
Педіатри Львова
ViroNДата: Четвер, 29.08.2013, 18:43 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 1709 »
Місто: Львів
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 9
Ми відносимось до поліклінікі на вул. симоненка,до маленьких діток приходить Хоменко Галина Іванівна. Що можу про неі сказати,мені вона категорично не сподобалась. Лікар помішана на грудному годуванні,ні про що інше чути не хоче. А що ж робити матері в якоі нема молока???? Для неі ми не матері. Я в неі була в місяць і в нас як раз почались проблеми з животиком. Ми почали докорм сумішю бо в мене молока не було. Я з одноі груді сціджувала від сили 10 гр молока. І я ввела суміш. І в нас почались коліки і запори. Я поставила ій просте запитання:Скільки разів в день дитиа повинна какати?  На що почула таку відповідь:Дитина тобі нічого не повинна,вона на світ не просилась. Чесно ій дуже повезло що маленька плакала. Бо я б ій влаштувала кузькіну мать. То це лікар який лікує дітей. Після цього я сказала що ноги моєі не буде більше в поліклініці. 
Правда в той день я ще попвла до невропатолога. Теж в тій же поліклініці. Так от та взагалі мене вбила. Тихо оглянула малу, щось в картку записала. На моі питання не відповіла. Але за то виписала малій ліки. Які дають дітям з ДЦП і в яких були родові травми. Скажіть ну це нормально. Без аналізів без нейросонграфііі. 
Тепер ми ходим у приватну клініку до Федини Олени Іванівни. Наразі мені лікарка дуже подобається. Все гарно розказує,на всі питання відповідає чітко. І головне вона виписує адекватне лікування.  

А хто у вас педіатр?

masjanjaДата: Субота, 31.08.2013, 13:39 | Повідомлення # 2
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 8754 »
Усі нагороди: 11
ViroN, а що за приватна клініка? скільки огляд коштує?...я теж шукаю приватного лікаря для малої поки не знаю де знайти...до старшої ходила лікарка за поліклініки на Виговського (викликали як приватну бо ми живем на личаківській) непамятаю точно як звали дуже мені подобалась але завжди зайнята була і в термінових справах на неї було мало надії

Додано (31.08.2013, 13:39)
---------------------------------------------
здається Громнадська Наталя Миколаївна

ViroNДата: Субота, 31.08.2013, 13:40 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 1709 »
Династія на вул Богуна 4. Огляд коштує 150 грн. Ти напевно викликала ту саму лікарку що і в Династіі. Лікарка Федина Олена Іванівна

cherrysvДата: Неділя, 01.09.2013, 13:21 | Повідомлення # 4
Зацікавлений
Репутація:
« 2562 »
Усі нагороди: 6
Ми також ходимо до Федини О.І.Вона мені подобається лишнього не наговорить і не шукає в дітей якісь хвороби

ПушненькаДата: Понеділок, 02.09.2013, 09:46 | Повідомлення # 5
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Усі нагороди: 6
Ми ходимо або до Кулик Ірини Василівни, або в Чорнобильську по страхівці, то там є декілька дохторів. Плюс ще контактую з дит інфекціоністкою Касьяненко Юлією Вадимівною..Ох..всі по трошки, і тоді так мені спокійніше.

masjanjaДата: Понеділок, 02.09.2013, 11:18 | Повідомлення # 6
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Усі нагороди: 11
Дівчата розкажіть про Федину детальніше? ви самі в клініку ходите чи викликаєте до дому? і можна контактний телефон щоб записатися?

АмеліяДата: Понеділок, 02.09.2013, 11:22 | Повідомлення # 7
Знайомий
Репутація:
« 258 »
Усі нагороди: 1
Напишу про нашу історію педіатрії..
Ми живемо на левандівці,відносимось до поліклініки,на вул.роксоляни,сказати жах,це не сказати нічого
ну те,що вони зоходять взуті до квартири де дітки цим вже нікого не  здивуєш,але все таки коли завдяки форумам,і книгам,чи статтям питала елементарні речі ту лікарку,а це Горішевська,вона дивилась на мене квадратними очима,ніби я її таке питаююю
н едовго ходячи до неї порадили нам лікарку,в Охмадиті Ірина Миколаївна Дутко,лікар мені сподобався відразу,завжди відповість на твої питання і все таке,але о прийшов час,і все частіше ми лікувались антибіотиками і так..далі,цієї зими нас залікували так,що в малої перший раз за все життя була алергія...
отож від останнього разу ми пішли до лікаря скажемо цілителя,і я задоволена на всі 100

KatekaДата: Понеділок, 02.09.2013, 16:57 | Повідомлення # 8
Новенький
Група: Користувачі
Репутація:
« 57 »
Місто: Львов
Усі нагороди: 2
Наш дільнічий Товстун на Чупринки- з самого початку не сподобався. Картку навіть не заповнив про первинний патронаж...хоч за те що прийшов-заплатила 100 грн. Потім нас наблюдала лікар яка його заміняла Зоряна Ярославівна. Обдирає як липку. За те що приходит коли не заміняє нашого лікаря, загнула 250 грн.
В 9 міс. перший раз були у Мигович, сподобалось як лікує, не сподобалось що трохи вишукує хвороби....ну і погляди з приводу харчування дитини у нас розходяться...Так як ттт ми не часто хворіємо...так потинялась я трохи, і недавно знову до Мигович повернулась smile просто стараюсь фільтрувати сказане нею. Лікує вона добре, а те що вона ЗА відлучеення у 9 місяців, і за баночне харчування у такому віці...... ну, це її думка smile
Ще консультуюсь з лікарем з Києва, Герц Олена Володимирівна, теж грамоний лікар...але то більше для подстраховки smile Коли нам щось виписують ,ще у неї уточняю завжди ,чи добре підібрано лікування для нашого діагнозу smile от така я бяка smile Мені краще перебдеть smile

ViroNДата: Понеділок, 02.09.2013, 17:10 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 1709 »
masjanja, Ходимо самі. Але перед тим обовязково треба записатись. Тел в клініку 237-37-92.

taliaДата: Вівторок, 03.09.2013, 11:09 | Повідомлення # 10
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Наш дільчий педіатр - Мартинюк Тетяна Романівна. Дуже хороша лікарка, я задоволена нею, її лікуванням, відношенням до нас. Хоч лікарка вона старша та йде в ногу з часом і зі зміною поглядів на дитяче харчування.
А ще додатково раджусь завжди з татом чоловіка, так як він лікар, і толково мені пояснює все про виписані препарати і про доцільність саме такого лікування

VasiliskaДата: Середа, 25.09.2013, 17:45 | Повідомлення # 11
Куратор
Репутація:
« 340 »
Усі нагороди: 4
Дівчатка порадьте хорошого невропатолога,можна і в приватній лікарні.

taliaДата: Четвер, 26.09.2013, 12:34 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Vasiliska, ми були на Орлика в невропатолога сьогодні в поліклініці, то ніби нічого така

mamtaДата: Неділя, 10.11.2013, 00:47 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Усі нагороди: 8
У нас дільнича педіатр Сидор Галина Михайлівна (5-та дитяча поліклініка). То загалом я задоволена. Вміє заспокоїти, наразі лишнього не призначала, завжди можна їй зателефонувати, проконсультує. 
Ще були на прийомі в Романчук Ярини на Дністровській. То мені дуже споддобалась. Уважна, вміє знайти підхід до дитини. Пояснює, відповідає на питання. Правда додому її викликати не можна, хіба приїжджати до неї.

Юлічка19901Дата: П'ятниця, 15.11.2013, 19:47 | Повідомлення # 14
Новенький
Репутація:
« 998 »
Місто: львів
Усі нагороди: 1
І ми ходимо в Династію до Федини Олени Іванівни, задоволена нею безмежно....вона наш сімейний лікар у всіх діток нашої родини, знайомі з нею вже давно, і задоволені нею повністю

Додано (15.11.2013, 19:46)
mamta, і я раз попала до Романчак то чуть її там не послала, занадто модну з себе несла,улила ті свої візитки, одним словом оглянула як буть, я її послала і пішла)))

Додано (15.11.2013, 19:47)
Vasiliska, до невропатолога я їзджу в Параскеви, приємна жіночка, лиш  забула як прізвище, маю десь записано якщо комусь потрібно...

Леся19870Дата: Понеділок, 10.04.2017, 13:23 | Повідомлення # 15
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Хорошая база по педиатрам Львова вот на этом сайте есть - http://www.imedez.com/doctors/ukraine/lvov/pediatr/
Там можно и подробную информацию о враче посмотреть, и отзывы почитать

Форум » Здоров'я » Відгуки про лікарів та медзаклади » Педіатри Львова
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: