Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Малюк місяця

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Здоров'я » Контрацепція » Засоби контрацепції - які? і чому?
Засоби контрацепції - які? і чому?
Яким засобам контрацепції Ви віддаєте перевагу?
1.1. Перерваний статевий акт (ПСА)[ 17 ][43.59%]
2.2. Презервативи[ 20 ][51.28%]
3.3. Внутрішньоматкові спіралі[ 0 ][0.00%]
4.4. Гормональні контрацептиви[ 3 ][7.69%]
5.5. Вагінальне контрацептивне кільце[ 0 ][0.00%]
6.6. Вагінальні свічки, гелі-сперміциди, мазі[ 6 ][15.38%]
7.7. Контрацептивний гормональний пластир[ 1 ][2.56%]
8.8. Метод лактаційної аменореї[ 1 ][2.56%]
9.9. Інше[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 39
НюськаДата: Середа, 21.08.2013, 22:11 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21617 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
До вагітності я приймала протизаплідні гормональні таблетки Діане 35..мені їх назначив лікар не в якості контрацептивів, а з лікувальною метою і щоб запобігти випадковій вагітності після операції на яйнику..я приймала їх більше, ніж два роки і була цілком задоволена - ваги лишньої не було і взагалі - мій організм "не бунтував".. зараз ми на ГВ і гінеколог порадив використовувати вагінальні свічки Фарматекс.

А що робите Ви для контрацепції?

ЖабкАДата: Середа, 21.08.2013, 22:29 | Повідомлення # 2
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 9662 »
Місто: Софіївка
Статус: Online
Усі нагороди: 9
Вагинальні свічки Еротекс

taliaДата: П'ятниця, 23.08.2013, 10:35 | Повідомлення # 3
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6598 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
Ми користуємось презервативами і одночасно знаходимось в пошуку якогось більш підходящого методу контрацепції

МальованаДата: П'ятниця, 23.08.2013, 15:44 | Повідомлення # 4
Знайомий
Група: Користувачі
Репутація:
« 1573 »
Місто: Житомир
Усі нагороди: 3
І ми користуємося презервативами. Хоч чоловік не раз натякав, що він десь там чув чи читав, що поки годуєш, то нічого не буде) Але я на таке не піддаюся. ще поки точно не готова до ще однієї вагітності. Поки з презервативом, а потім буде видно...

ViroNДата: Субота, 24.08.2013, 16:04 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 1709 »
Усі нагороди: 8
А ми нічим не користуємось. Ну не люблю я тих резинок. А гормональні мені зараз не дуже хочеться. Бо і так всю вагітність на гормонах була. Надіюсь що до року малоі не завагітнієм. А потім вже можна буде.
Єдине що стараюсь контролювати щоб на овульку секас не попав. Ось такі ми не чемні

КарамельДата: Субота, 24.08.2013, 18:42 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 5473 »
Місто: Долина
Усі нагороди: 13
Цитата (Мальована)
Хоч чоловік не раз натякав, що він десь там чув чи читав, що поки годуєш, то нічого не буде
поки немає критичних під час ГВ, то завагітніти не можна, це називається метод лактаційної аменореї. єдине "але" - перша овуляція може початись швидше, ніж перші КД, тоді можна залететь)))

Додано (24.08.2013, 18:42)
---------------------------------------------
Цитата (ViroN)
Єдине що стараюсь контролювати щоб на овульку секас не попав. Ось такі ми не чемні
в нас тоже календарний метод контрацепції був до вагітності. і надалі мабуть теж буде.

а треба жити. якось треба жити. це зветься досвід, витримка і гарт

Повідомлення відредагував step_up - Субота, 24.08.2013, 18:44

zabavaДата: Неділя, 25.08.2013, 23:46 | Повідомлення # 7
Активіст
Репутація:
« 1942 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
До першої вагітності нічим не користувались практично, ну пару разів презервативами. Після народження донечки ПСА і різні так би мовити види сексу. В донечкин рік з хвостиком мала проблеми з яйником (апоплексія) потім знову був ПСА і вже за рік до вагітності мені призначили Мідіану. Пропила пів року і коли закінчила то через пів року завагітніла. Після цієї вагітності хочу повернутись до Мідіани але буду радитись з лікаркою.

НюськаДата: Понеділок, 26.08.2013, 17:50 | Повідомлення # 8
Живе тут
Репутація:
« 21617 »
Я б теж хотіла повернутись до своїх Діане 35...але це після того як закінчу годувати малу грудьми..поки що свічки лише))

taliaДата: Вівторок, 27.08.2013, 14:42 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 6598 »
А мене чомусь лякають гормональні препарати і чогось такого щоб підходило на 100% ще не знайшла.
В мене, мабуть, стояло б на телефоні постійне нагадування про таблетку)))

zabavaДата: Вівторок, 27.08.2013, 15:44 | Повідомлення # 10
Активіст
Репутація:
« 1942 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
Цитата (talia)
В мене, мабуть, стояло б на телефоні постійне нагадування про таблетку)))
в мене так і було перший цикл а потім звикла. Мені ті гормональні що я приймала підійшли добре. Очистилась шкіра і волосся перестало випадати тобто косметичний ефект мене повністю задовільнив ще й худнути почала трохи при моїй зайвій вазі то супер. А перестала пити бо захотіла другу дитинку до того в нас пів року нічого не виходило і лікарка призначила таблетки щоб вирівняти курс і підрівняти гормони.

АмеліяДата: П'ятниця, 30.08.2013, 16:26 | Повідомлення # 11
Учасник
Репутація:
« 258 »
Усі нагороди: 1
я таблетки нічоли не приймала,і нічого такого тільки пре-ви,але була ситуація..коли вони дуже мішали..головне,що я довіряла партнеру,і його підхід мене влаштовува..

НюськаДата: П'ятниця, 30.08.2013, 17:37 | Повідомлення # 12
Живе тут
Репутація:
« 21617 »
talia, я теж колись боялась)) ну мені Діане підійшли добре, та й гормонів там мінімум))) а на рахунок нагадування на телефоні - то у мене якраз таке нагадування і стояло перший час, а потім звикла і без нагадування пити в той же час)))

Юлія1626)Дата: Вівторок, 03.09.2013, 12:37 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Я повністю довіряю чоловіку в цьому плані, тому постійно користувалися ПСА), презервативами  рідко.

KatekaДата: Вівторок, 03.09.2013, 14:57 | Повідомлення # 14
Новенький
Репутація:
« 57 »
Місто: Львов
Усі нагороди: 2
До вагітності років 3 користовалась таблетками "Ярина". Завагітніла після відміни в перший же цикл. Після народження малого тільки призерватив,  щось я не дуже довіряю ПСА. А після Єротексу моя сестра завагітніла, тому теж не довіряю
Збираюсь до лікарки, поздю аналізи і можливо знов підсяду на таблетки, хоча презервативи нас цілком влаштовують

masjanjaДата: Вівторок, 03.09.2013, 17:41 | Повідомлення # 15
Активіст
Репутація:
« 8734 »
Усі нагороди: 10
таблетки Регулон почала пити з 2002 року до теперішнього дня...перерви були лише на вагітність та ГВ...коли планували обох малят припиняла пити і за 3-4 місяці вагітніла,ні зайвої ваги ні болючих М завдяки таблеткам...зараз правда думаю чим захищатися поки годуватиму малу і таблеток неможна

родюча_земляДата: Четвер, 12.09.2013, 18:57 | Повідомлення # 16
Фанат
Репутація:
« 3141 »
Місто: Рівне
Ми до заручен користувалися презервативами,а після заручен ні так як вже пробували заводити дитинкуі до цих під стараємся над малечою.

lesya_boguckayaДата: П'ятниця, 11.10.2013, 12:11 | Повідомлення # 17
Учасник
Репутація:
« 1663 »
Місто: Чернівці
Як перестала годувати старшого, користувалася гормональним пластирем, але десь через з півроку пішла алергія - розчухувала себе аж до крові. Зробила перерву і перейшла на Три-регол. Два роки пила - вага не змінилася, КД стали менше болючими. Ніяких збоїв циклу не було. Завагітніла в другому циклі після відміни таблеток. Зараз п'ю Лактинет. Його можна під час ГВ. Іншим методам не дуже довіряю, бо чоловік вже хоче дівчинку. А я поки що з двома ледве-ледве справляюся.

ІнкаДата: П'ятниця, 22.11.2013, 18:52 | Повідомлення # 18
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Місто: Рівне
А ми пса користуємося і інколи презервативами.

mamtaДата: Субота, 23.11.2013, 12:01 | Повідомлення # 19
Куратор
Репутація:
« 1887 »
Колись рік приймала Ярину, за порадою Г. Хоч і гормональні, але жодних побічних ефектів не було. Завагітніла рівно за рік після відміни ))
До одруження, поки не планувала малечу, то інколи брала Еротекс. 
Наразі не знаю який метод обрати. Хочу хоча б 2 роки до наступної вагітності почекати, щоб організм відновився. Хоча не впевнена чи зможу легко вдруге завагітніти..

Marmelada_ZefirovaДата: Субота, 23.11.2013, 23:33 | Повідомлення # 20
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
До ваг1тност1 ,,користувались,, ПСА
П1сля ваг1тност1 св1чки Еротекс, але скор1ше з метою ,,щоб легше п1шло,,
Зараз  таблетки Лактинет, сум1сн1 з ГВ, 1х можна безперервно протягом двох рок1в, маю нагадування на телефон1, тому забути неможливо, до приймання таблеток мала дуже ч1ткий цикл, могла часи зв1ряти, зараз п1шла посеред циклу якась мазанина, таке можливе, але мене то страх як напрягае, терплю до свого наступного узд, яке буде вк1нц1 с1чня, а дал1 буде видно (Лактинет назначили з метою л1кування - м1ома)

Форум » Здоров'я » Контрацепція » Засоби контрацепції - які? і чому?
Сторінка 1 з 212»
Пошук: