Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Здоров'я » Контрацепція » КОК, які ви приймали?
КОК, які ви приймали?
taliaДата: Середа, 25.09.2013, 15:02 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6607 »
Місто: Львів
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 7
КОК  - комбінований оральний контрацептив
Поділіться досвідом прийому таких контрацептивів, які аналізи здавали, щоб визначити той, який підходить саме вам.
Які наслідки прийому - поправились, схудли?
Чи додатково потрібно застосовувати ще якийсь контрацептив?

НюськаДата: Середа, 25.09.2013, 16:12 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Я приймала Діане-35, не знаю чи це до КоК відноситься))) мені приписав лікар, перед тим я звісно здавала аналіз на гормони. Цей препарат мені дуже підійшов - вагу не набирала і не втрачала, гарно почали рості нігті і волосся, місячні перестали бути сильно болючими. Одним словом, мінусів я не знайшла.

taliaДата: Четвер, 26.09.2013, 12:28 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Нюська, так він відноситься до КОК:) Скільки тобі обійшовся аналіз на гормони і як довго ти приймала цей препарат?

НюськаДата: Четвер, 26.09.2013, 12:45 | Повідомлення # 4
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
talia, ой..навіть не помню, скільки я платила, бо це було досить давно, десь біля 200 грн на той час. я пила його з 2009 року до 2012. Мій лікар казав, що в них мінімальний рівень гормонів і вони призначені для довготривалого приймання без шкоди жіночому організму. Я своєму лікарю довіряю на 2000% ))) 

правда, я чула, що цей препарат зараз призупинили випускати, бо було кілька випадків, що у жінок були проблеми з тромбами, але я вважаю, що це просто була індивідуальна непереносимість препарату. Як закінчу гв, то планую знову приймати їх.

taliaДата: Понеділок, 09.03.2015, 21:55 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Ех, подумую я над такою контрацепцією і ніяк не наважусь зібратись до лікаря. Вже звикли до презервативів і тепер трохи страшно починати щось нове

Мені лікар радив десь 3 роки тому Трирегол, але я так і не приймала їх

НюськаДата: Понеділок, 09.03.2015, 23:14 | Повідомлення # 6
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Я пару місяців при ГВ приймала Лактинед, після відлучення перейшла на Ярину, бо того лактинеду вдень з світлом не знайдеш, якийсь він дефіцитний у нас чомусь. Ярину порадила теж мій гінеколог, яка вела мою вагітність. З великих плюсів -стало повільніше рости волосся і по кількості менше))) ціна трохи кусається, минулого місяця платила 280 грн за упаковку. Але були випадки, коли була халепа з презервативом і тоді пила Ескапел (екстренна контрацепція), які теж недешеві і вплив мають не малий, тому вирішила поки побути на ярині.

НаталочкаДата: Вівторок, 01.12.2015, 22:23 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Самбір
Усі нагороди: 2
До 3 вагітності була 3 роки на Регулоні,ніяких побічних дій не було,в першому ж циклі після відміни завагітніла)Зараз не маю потреби приймати КОК так як маю уже перевязані труби.

Darinka2017Дата: Вівторок, 03.10.2017, 14:06 | Повідомлення # 8
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 0
Діане-35, а потім Ярина плюс пила. Ярина Плюс більше сподобалось, але все одно від КОК такий накопичувальний ефект, що страшне! Менше хочеться сексу, а плакати постійно

Форум » Здоров'я » Контрацепція » КОК, які ви приймали?
Сторінка 1 з 11
Пошук: