Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дім та відпочинок » Мандри » Шацькі озера
Шацькі озера
ЦитринаДата: Четвер, 22.08.2013, 20:16 | Повідомлення # 1
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
Наші відгуки про відпочинок на Шацьких озерах

LilianaДата: П'ятниця, 23.08.2013, 00:01 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 2908 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
Шацьк для мене є ідеальним варіантом, якраз в тій ситуації, коли маленька дитина, кудись на дальняк їхати страшно,а відпочити, позагоряти і покупатися в кришталево чистій воді хочеться!
Отже, в Шацьк перший раз попала, коли старшенькій було 3 міс. есно, їхала туди скептично настроєна, думала, що то болото в селі. поїхала, бо дуже довго мене вмовляли друзі і обіцяли допомагати з малечею)) Ну, про село, я звичайно я була права, бо крім Сільмагу з обмеженим асортиментом товарів там нічого не було....Але, то якщо заморочуватись, якщо ні, то все супер, можна просто взяти всі необхідні продукти (ті, котрі купити там важко).
Другий раз попали туди на наст. літо (тільки ми троє) ала вже була більшенька...відпочинок вдався, було спокійно)
І тепер їздили вже з двома дітками, порадував асфальт в тому селі,( ми відпочивали всі рази в Мельниках) і декілька пристойних магазинів з відомою продукцією! Ну і озеро як завжди- супер чисте! Дітей важко було з води витягнути, так тішилися!
Тому однозначно рекомендую!

АвваДата: Неділя, 14.07.2019, 11:45 | Повідомлення # 3
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 0 »
Місто: Николаев
Усі нагороди: 0
На Шацких озерах по вечерам довольно прохладно - я когда первый раз туда поехала, пришлось экстренно заказывать в Касте куртку Ravol https://kasta.ua/brand/Ravol/, иначе я бы просто замерзла там) Хорошо, что курточку уже через день доставили и отпуск оказался спасенным)

Форум » Дім та відпочинок » Мандри » Шацькі озера
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: