Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дім та відпочинок » Мандри » Створи подорож сам (booking.com)
Створи подорож сам
Marmelada_ZefirovaДата: Субота, 12.10.2013, 08:27 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 14
неодноразово користувалась послугами сайту Доступно тільки для користувачів, плюсів набагато більше а ніж мінусів, є можливість знімання броні без штрафних санкій, можливість обрати лише сам номер/віллу/квартиру, а не брати повний комплект послуг, які іноді бувають зовсім ні до чого. Не мало важливим є те, що заброньоване місце, дає й "письмове" підтвердження, що полегшує отримання візи,  в разі якщо ви їдете в ЄС. ну і саме головне то ціна!!! просто смішна!!!

а чи користувались ви послугами цього сайту? чи можливо є якісь аналоги?

mamtaДата: Середа, 25.12.2013, 18:32 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 1907 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 8
Я кілька разів резервувала готелі через букінг. Мені сподобалось. Впринципі надійно, проблем не виникало.
Аналоги існують, але не такі якісні. Часом можна дешевше замовити готель, хостел чи апартаменти на пряму, але тут виникає проблема знання мови і знання де шукати.

melankaДата: Вівторок, 28.03.2017, 16:05 | Повідомлення # 3
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
Усі нагороди: 0
Ми ось самі собі зробили подорож і відпочинок на травневі. Звернулись до http://www.activetravel.com.ua, нам підібрали підходящий тур по нашим вимогам і бюджету. До речі, дарюють знижки і пропонують різного виду активні відпочинки, тури вихідного дня, корпоративи і т.і.

ЛюбкаДата: Вівторок, 25.04.2017, 12:28 | Повідомлення # 4
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Ми плануємо відпочити на травневі свята у Полтаві. Діти залишаються вдома з бабусею, а ми з чоловіком хочемо відпочити два дні без усіх. Чоловік вчора забронював номер у готелі Palazzo , щоб не залишитися без житла.

nina_leonovaДата: Неділя, 07.05.2017, 16:57 | Повідомлення # 5
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Харьков
а я думаю в Турцию летом на море. Должно быть круто там, правда?

kidsvisitorДата: Вівторок, 16.05.2017, 19:34 | Повідомлення # 6
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Kiev
На Kidsvisitor можна спланувати дозвілля для тих, хто подорожує з дітьми. Просто оберіть місто і рубрику, і ви отримаєте інформацію про заклад поруч, адресу, фото і відгуки від батьків.

Розваги для дітей у вашому місті

Тоня31Дата: Середа, 17.05.2017, 09:21 | Повідомлення # 7
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Марганець
А мы с ребенком развиваем фантазию! у нас есть игра перед сном: куда бы я поехал на машине. Через день, один день по Украине, мы выбираем город или село на карте а потом прокладываем к нему маршрут! а на второй день выбираем город и страну по Европе! Благодаря этой игре у Ростика есть цель, уже есть любимые города, он начал интересоваться историей этих городов.

kruglyashkaДата: Неділя, 06.08.2017, 11:47 | Повідомлення # 8
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
А мені все давне подобається, ось планую в фортецю Спишский град що у Словаччині побувати.  Зазвичай ми на авто подорожуємо, підбираючи маршрут. Так і цього літа. Знайшла інформацію на цікавому блозі http://podorozhuy.com.ua/2017/07/28/spisskiy-hrad/
Бажання виникло одразу.

НебулаДата: П'ятниця, 09.02.2018, 18:48 | Повідомлення # 9
Новенький
Група: Друзі
Репутація:
« 0 »
Я тоже люблю самостоятельные путешествия - когда можно побродить по историческим местам столько, сколько хочется, и никто не подгоняет. И езжу сама на автобусе по городам Украины - тоже не привязана к четкому расписанию экскурсионной группы. Вот захотела осталась ночевать там, где мне понравилось, нет - взяла билет на автобус и поехала дальше. Недавно так поехала по маршруту Кривой-Рог-Киев В столице осталась на три дня - очень понравилось.

Повідомлення відредагував Небула - П'ятниця, 09.02.2018, 18:49

АвваДата: Середа, 21.11.2018, 09:47 | Повідомлення # 10
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 0 »
Місто: Николаев
А я больше как-то по Украине предпочитаю путешествовать, у нас тоже есть на что посмотреть. Ну и конечно у нас отдых значительно дешевле. Я на эти выходные в Харьков хочу съездить, заодно и в театр сходить - афиша театров https://concert.ua/ru/catalog/kharkiv/theater у них на эти выходные очень занимательная)

Форум » Дім та відпочинок » Мандри » Створи подорож сам (booking.com)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: