Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Препарати для небулайзерів (Які і для чого?)
Препарати для небулайзерів
НюськаДата: Понеділок, 21.12.2015, 18:23 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
Не думала, що колись прийдеться створювати темку з препаратами для небулайзерів, але таки прийшлося. В дитини сухий кашель вже кілька днів і найбільше турбує ночами((( викашляти не може і лише більше закашлюється - відповідно не спить ні дитина, ні мама((( 

Лікарка назначила інгаляції такими препаратами: вентолін по половинці розбавляти фізрозчином - двічі в день і через годину ще дихати Беродуалом теж з фізрозчином.

Прошу ділитися інформацією про препарати, які радили Вам ваші лікарі і результати лікування - що ефективне, що ні і т.д.

zabavaДата: Понеділок, 21.12.2015, 22:30 | Повідомлення # 2
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 1947 »
Місто: Бердичів
Усі нагороди: 6
Я завжди після купівлі небулайзера користуюсь списком з цього посилання 
http://sovet.kidstaff.com.ua/advice-32385

Павла 22.04.2007
Степан 07.10.2013

LeilaДата: Вівторок, 27.12.2016, 10:52 | Повідомлення # 3
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 1 »
Усі нагороди: 0
У меня дома тоже есть ингалятор. В холода, доченька часто более. В прошлый раз, не неожиданно у нее начался кашель, стало болеть горло, но температура не было. Я ей делала ингаляции с травами ромашки и мать-и-мачехи. Хорошо помогают от кашля. А горлышко несколько раз в день брызгала спреем Олефар. Лекарство натуральное, в составе есть облепиха, календула и масло чайного дерева. Под вечере, доченька уже не жаловалась на неприятные ощущения в горле и ночью спала спокойно. Так что, нам такое лечение помогает.

Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Препарати для небулайзерів (Які і для чого?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: