Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Дитячі зубки - лікування
Дитячі зубки - лікування
НюськаДата: Вівторок, 17.03.2015, 14:58 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
Пропоную тут ділитися досвідом лікування, сріблення чи нарощування молочних зубчиків. В кого був досвід, прошу робити дописи на замітку іншим форумчанам. Дякую.

InnaДата: Вівторок, 17.03.2015, 14:58 | Повідомлення # 2
Куратор розділу "Рукоділля"
Група: Куратори
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
Цитата Зеленооке_дівча ()
Кинь-на силку на ту лікарню, може й ми потім надумаємо везти свою, бо чорніють наші зуби
 це вона Доступно тільки для користувачів

InnaДата: Вівторок, 17.03.2015, 14:58 | Повідомлення # 3
Куратор розділу "Рукоділля"
Репутація:
« 4616 »
Усі нагороди: 15
Зеленооке_дівча, ми перелікували 6 зубів за 2 рази, були такі що чорні, були відбиті (надщерблені), а були такі що під корінь розкришились ( я думала що там вже нема до чого приліпити зуб і врятувати ), були дирки які вони знайшли бо я не бачила, зараз всі новенькі біленькі зубчики, де не було наростили, де запломбували. За першим разом все лікують, а за другим нарощують і реставрують , тобто за два заїзди з перервою десь в 2 тижні, процедуоа триває  десь 40 хв, там не один лікар,  а декілька одночасно, до них везуть зі всієї України маленьких діток, вони мають підхід, якось вложують в крісло і опускають до лежачого положення дитину, забавляють як можуть, наша лікар 40 хв без перестанку щось їй розказувала, доречі краще їхати до Анни (вона власниця чи головний лікар там), перед тим як записуватись , я висилала їм на імейл фото наших зубів бо думала що вони за такі не візьмуться лікувати, бо там вже майже нічого не було під корінь, але вони відписали щоб приїжали smile , та Анна відписала, доречі до неї трошки дорожче ніж до інших лікарів в цій клініці,  в кінці дитині дають вибрати іграшку на вибір після кожного візиту , в нас ті іграшки ще до цих пір є і Влада каже, що то їй дали як зуби лікували :), діти з кабінету виходять мокрі як хлющ, можна взяти змінну одежу, в них є фен, ну і наш тато там був присутній в кабінеті, то він теж вийшов мокрий-мокрющий від переживання, мене не пустили, бо я була з животом вагітна smile , діти плачуть тільки спочатку , потім плач зникає у всіх. Ми туди поїхали , бо нам було щось десь біля року і за нас ніхто не хотів братися, бо то були передні зуби і треба було обезболювати, а таким малим бояться колоти, тому нас направляли всі лише до Львова в інститут стоматології, чи якось так називається, щоб під загальним наркозом за раз все перелікувати, нам такий варіант не підходив, тому знайшла цю клініку , за відгуками її дуже хвалили, жааль що вони так далеко, я б і Арсена зараз туди звозила,  щоб мені передивились його зуби.

Marmelada_ZefirovaДата: Вівторок, 17.03.2015, 19:07 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Усі нагороди: 14
В нас проблема називається "бутилочний карієс". Карієс, якому сприяють:
- постійна циця в роті (напевно таки то один мінус ГВ,)
- соска чи невдала пляшечка з невдалою соскою для годування.

маєм чотири передні зубчики ніби в чорному нальоті, чистимо пастою Elmex та мастимо Тус Муссом
ці штуки недають розростатись чорним плямкам далі, але від того, що вже є не лікують, тому нас теж чекає якесь більш конкретне лікування.

Зеленооке_дівчаДата: Вівторок, 17.03.2015, 20:18 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Marmelada_Zefirova, оце і в нас те саме. Паста зубна в нас проста, а тус мус теж маємо. Мене ті зуби дуже смущають, хочу щоб гарні були.

Людочка5Дата: Вівторок, 01.12.2015, 01:43 | Повідомлення # 6
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Харьков
Усі нагороди: 0
знаете дуже хочу порекомендувати зубну пасту київського центра виробництва Імідж. Не порахуйте за рекламу, просто одного разу купила, почала користуватись - немає слів. Під час чистки зубів - запаху та присмаку від пасти немає, а ще вона повністю з натуральних речовин

Mila88Дата: Неділя, 19.03.2017, 17:52 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Хороша паста це звичайно важливо, але ще і регулярно потрібно лікаря відвідувати, щоб зубки були в нормі. 
Я можу порадити хорошу клініку "Стоматологія Олексюка" в Тернополі, у них дуже якісне і безболісне лікування зубів у дітей  http://clinicdenta.com/ Моя дочка із задоволенням ходить до лікаря Ярини Вікторівни, вже зовсім не боїться, тому що в такій ігровій формі, як вона лікує  зуби, діткам навіть цікаво. Знаходиться клініка на вул. Глибока 25. Можу всім порекомендувати.

Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Дитячі зубки - лікування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: