Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Висипки на статевих органах у дівчаток (висипки, подразнення, попрілості, алергійки...)
Висипки на статевих органах у дівчаток
НюськаДата: Четвер, 02.01.2014, 17:06 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
Не знала як правильно назвати темку, тому буде ось так..

У нас кілька днів назад у малої на великій статевій губі я побачила маленький червоний прищик. Почала мастити Судокремом, думала, що пройде, але сьогодні побачила, що той прищик збільшився і там вже аж ніби кусок шкіри злізло((((((((((( і що то таке?? підгузки не міняли, навіть нову пачку не відкривали ще...може це бути від вологих серветок (якраз почали нову упаковку Джонсонс)?? чи то щось інакше?? і чим його мастити?? Бо по ходу Судокрем тут не помічний(((( наразі лише промивала відваром з ромашки. Хелп пліс!!

vikylyaДата: Четвер, 02.01.2014, 20:53 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
У нас було червоне десь два місяці.Що я тільки не робила,і мастила різними кремами,і підмивала,і повітряні ванни...нічого не допомагало.Потім в нас була висипка на щічці і один лікар сказав,що то може бути алергія на банани.Ми перестали їх їсти і за тиждень все пройшло і на щічці,і на пісі.я ще бепантеном мазала.
Нюська, можливо вам не підйшли салфетки,а може ввела якийсь новий продукт?

НюськаДата: Четвер, 02.01.2014, 21:15 | Повідомлення # 3
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
vikylya, та я вже не знаю, на що думати. Можливо серветки не підійшли..з продуктів з нового вводили сирочок але то було тиждень назад ще...правда я давала Тьому без фруктів, а на днях купила Агушу яблуко-банан (ці фрукти ми вже давно їмо гарно, ттт нічого не було)..а я от думаю, може саме в Агуші ті фрукти нам дали ту штуку чи як? Сьогодні вже серветками не витираю взагалі - лише під краном і помастила бепантеном, буду спостерігати.

vikylyaДата: Четвер, 02.01.2014, 21:36 | Повідомлення # 4
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Я не думаю,що то через Агушу.Ми їли сирок Тьому з бананом і пюрешку з бананом.і такий банан.Потім відмінили,і через декілька днів я хотіла провірити чи дійсно у нас алегрія на банан,дала малій половину банана то знову повисипало.Якщо би у вас була алергія на яблуко чи банан,то думаю в любому вигляді.Завтра будеш бачити можливо без серветок буде краще,якщо ні то міняй памперси(найкращі "памперс" у білій упаковці),а там буде видно.

НюськаДата: Четвер, 02.01.2014, 21:48 | Повідомлення # 5
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
vikylya, ми більше місяця у хагісах...але вроді не було такого спочатку..і пачка не нова, то воно б напевно відразу показало червоне як тільки відкрили б упаковку чи нє?

vikylyaДата: Четвер, 02.01.2014, 22:43 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Нюська, ну не знаю,все може бути.То просто отак методом проб треба шукати причину,бо ми її два місяці визначали(.А зараз є якісь зміни без серветок?

НюськаДата: Четвер, 02.01.2014, 23:47 | Повідомлення # 7
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
vikylya, ну як таких змін нема..але мала не плаче - то радує, що то її не пече значить))))

vikylyaДата: П'ятниця, 03.01.2014, 00:03 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Нюська, то добре що її то не турбує.а завтра вже і сліду не буде)))

НюськаДата: П'ятниця, 03.01.2014, 00:40 | Повідомлення # 9
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
vikylya, ой дякую сонце..на рахунок того, що сліду не буде - сумніваюся, бо шкірка таки здерта і воно за день не загоїться нажаль, але хвіст пістолетом - надіюсь, що стане краще)))

Юлія1626)Дата: П'ятниця, 03.01.2014, 11:20 | Повідомлення # 10
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Усі нагороди: 13
Нюська, я вже колись писала, залишу ще тут відгук. Нам оцей крем ідеально допомагає при опрілостях, прищиках і т.д. Це просто спасінння, сходить все дуже швидко:

Повідомлення відредагував Юлія1626) - П'ятниця, 03.01.2014, 11:21

SEMAДата: П'ятниця, 03.01.2014, 13:12 | Повідомлення # 11
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 994 »
Місто: Бучач
Усі нагороди: 5
У моєї доці 1,5 місяця були прищики на пісі,шкіра злазила,потім кинулося в складках,ні судокрем,ні бепантен,ні інші креми не помагали,ні череда,ні ромашка,ні голодупити повністю не допомогало,від салфеток відказалася повністю,тільки водичка,деколи з марганцівкою,поміняла памперси-результату не отримала,такого,як очікувала! Також перебирала,може щось таке їм-нічого,педіатр порадила мастити такою бовтушкою- віт Є масляний 10 мл.розмішати з 2 таблетками стрептоциду розтертими і 2 рази на день мастити! Я таке почала робити і через 10 днів прищики взагалі зникли! Під памперс від тоді завжди мащу судокремом,але недавно знову 1 прищик вискочив,то я знову помастила тою бовтушкою і на ранок прищик зник

НюськаДата: П'ятниця, 03.01.2014, 13:43 | Повідомлення # 12
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Юлія1626), так я памятаю, що ти кидала це посилання, бо я собі була зберегла...просто судокрем теж на основі цинку і ромашкою я обмиваю, а результату не дало((( 

і бепантеном (кремом) вчора мастила..а нині зранку дивлюся, а там ще один прищик появився...невже ще одна ранка буде?(((((( cry

SinevaДата: Неділя, 25.03.2018, 13:44 | Повідомлення # 13
Новенький
Група: Друзі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
У нас часто такие было до 1 года.

KozulyaДата: Понеділок, 26.03.2018, 08:32 | Повідомлення # 14
Новенький
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Это распространенное явление у детей маленьких. Бывает как аллергическая реакция на подгузники или же какие-то средства гигиены, такие как мыло или же гель для купания. Я обычно в таких случаях покупаю ранозаживляющие препараты https://www.add.ua/medicam....yushhie типа цинковой мази или Левомеколя и обрабатываю пораженную кожу. Помогает всегда.

Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Висипки на статевих органах у дівчаток (висипки, подразнення, попрілості, алергійки...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: