Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Атопічний дерматит (Ваш досвід лікування)
Атопічний дерматит
LilianaДата: Неділя, 24.11.2013, 13:11 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 2908 »
Місто: Львів
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 7
Атопічний дерматит- це хронічне, незаразне захворювання шкіри, яке проявляється сухістю, свербіжем і запаленням шкіри.
Найважливішою причиною розвитку атопічного дерматиту є генетично закладені порушення складу шкіри. Порушується природна захисна та бар’єрна функції, шкіра стає більш вразливою і втрачає багато води.
Майже всі діти з атопічним дерматитом  потерпають від алергій, а часто і від бронхіальної астми.
Розпізнати атопічний дерматит досить легко. Шкіра суха, з часом з’являються тріщини, інколи з мокнуттям. Висипання сверблять, тому діти неконтрольовано, часто вночі, інтенсивно розчухують шкіру. Найтиповішими місцями висипань при атопічному дерматиті є кисті рук, ліктьові та підколінні ямки, задня частина шиї, щоки (особливо у немовлят, що часто називають «діатезом»), живіт та поперек. 
Починається в діток  переважно до двох років.

Вважаю, що це важлива тема, і котра мусить бути відокремленою від теми про алергію.

LilianaДата: Неділя, 24.11.2013, 13:26 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 2908 »
Отже , дівчатка, дивилася я сьогодні Комаровського, і тема якраз була - "Атопічний дерматит у дітей"

Тема для мене особисто дуже актуальна, так як мої обидві донечки страждають від цього захворювання.
У старшої донечки АД проявився у 7 міс. на щічці була шершава плямка червона, яка не зникала. Я мазала і судокремом і фукорцином, і чим тільки не пробувала... але вона довший час не зникала.
Потім пройшла, але в дитини після 1.5 роки почалися висипання на запястях і ліктьових згинах, потім під колінцями.
ЇЇ дуже свербіло, вона здирала до крові.
Рятувалися гормональною маззю Адвантан.
І так ми з тим мучилися до 3.5 років, поки я не догралася, і дитина моя дістала гостру кропив"янку по всьому тілу плюс обструктивний бронхіт з астматичним компонентом і загриміли в лікарню в алергологію. А чого в лікарню? Бо справитись сама не могла, від сиропів від кашлю сипало сильно, мала вночі почала задихатися від бронхоспазму.
Все це дуже страшно, і в лікарні я зрозуміла, що харчова алергія+ атопічний дерматит= бронхіальна астма.
Нас відкапали декілька днів, мала сиділа на жорсткій дієті, я вела харчовий щоденник.
Цілий рік болячка не давалася чути))
А тепер, коли знову включили опалення, відповідно знову почала страждати шкіра.
Отже мої перші помічники- це зволожуюча емульсія або бальзам+ гормональна мазь+ зволожувач повітря+ небулайзер і вологе прибирання щодня. До цього всього ніяких провокуючих факторів, солодощі обмежуємо, килими прибрали.
Воюємо....
Тепер меншенька має плямки, якщо до проблеми підходити куомплексно, а це- пом"якшувати воду для купання, зволожувати шкіру бальзамами, вмикати на всю ніч зволожувач повітря, полоскати речі в машинці 2 рази- то  стан шкіри мене задовільняє.
Хочу зазначити, що періоди загострення в моїх дітей (а також в мене, бо генетично передалося від мене) є в холодну пору року. Влітку шкіра чистенька.

taliaДата: Понеділок, 09.03.2015, 21:41 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 6607 »
В нас зараз червоні щічки і дуже суха шкіра, то вже пробую виявити алерген і не можу, бо щічки як є цілийдень червоні так і надалі червоніють. Цукерки не даємо, максимум то печево без желе і т.д.
І тепер я задумалась можливо і в нас атопічний дерматит, але в сім"ї нівкого немає цього

Повідомлення відредагував talia - Понеділок, 09.03.2015, 21:41

LiaszhatsДата: Понеділок, 05.03.2018, 16:41 | Повідомлення # 4
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Я пользуюсь спреем, которого мне хватает на год (473 мл.) многофункциональное средство на все случаи. 
Можно смело применять как вспомогательное средство при ветрянке, бронхите, простуде, насморке, ангине, ларингите. Он пригоден для гигиены половых органов после родов и при эрозии матки. С успехом применяется не только для снятия воспаления при ушибах и ссадинах, но и при более серьезных повреждениях. Солнечные ожоги, потница, псориаз, пролежни, экзема, лишаи – это далеко не полный перечень .
Вот можете подробнее почитать - https://aloeliving.com.ua/aloe-ferst.html

SinevaДата: Понеділок, 26.03.2018, 09:31 | Повідомлення # 5
Новенький
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Атопический дерматит сейчас далеко не редкость. Почти у каждого третьего ребенка имеется. В основном лечится противоаллергенными средствами из этих: https://www.add.ua/medicamenti/dlya-detej/protivoallergicheskie/ , но еще и соблюдением строгой диеты, которая исключает сладкое, мучное и все потенциальные аллергены. К счастью этот дерматит может пройти с возрастом, что часто и бывает.

Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Атопічний дерматит (Ваш досвід лікування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: