Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Як збити високу температуру? (Ваші методи)
Як збити високу температуру?
LilianaДата: Четвер, 12.09.2013, 21:31 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 2908 »
Місто: Львів
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 7
Це питання недавно стало для мене дуже актуальним, коли моя дитина принесла ГРВІ і ми ніяк не могли збити високу температуру.

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), початково здоровим дітям не варто знижувати температуру, не досягла 39,0-39,5 градусів С.
Особисто я даю жарознижуюче, коли температура сягає 38.5 градусів, надаю перевагу парацетамолу.
А які у Вас методи і засоби для зниження жару? Яку температуру збиваєте?

taliaДата: П'ятниця, 13.09.2013, 09:50 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Я також починаю збивати температуру яка сягає більше 38 градусів. Моя дитина тоді вже стає в"ялою і саме по цьому я визначаю, що час діяти.
Завжди користуємось свічками парацетомолу - гарно збивають температуру. І обов"язково багато пиття

SvetikДата: Четвер, 19.09.2013, 13:10 | Повідомлення # 3
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 2687 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
єдиний раз стикнулись з температурою 2 тижні назад була спочатку 37,6 то не збивали,а як стала вище 38 то поставила свічку парацетамолу-нам не допомогла,спробувала ібуфен-теж не допомагав,а от нурофен допоміг.

SamocvetikДата: П'ятниця, 20.09.2013, 21:24 | Повідомлення # 4
Фанат
Репутація:
« 9521 »
Усі нагороди: 13
Коли температура до 38.0 то даю багато пити, буває не піднімається вище, а збиваю коли вже температура 38.0 і завжди збиваю Нурофеном.

НюськаДата: Четвер, 14.11.2013, 12:21 | Повідомлення # 5
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
оскільки моя донечка погано реагує на високу т-ру (починаються судоми), то лікарка порадила збивати т-ру не чекаючи, коли вона виросте більше 38, бо тоді буде значно важче обійтись без наслідків. Але перед жаропонижаючим нам спочатку треба дати но-шпу. Збивати пробували нурофеном у свічках.

taliaДата: Четвер, 14.11.2013, 15:59 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Ми збивали теж Нурофеном то не подіяв останній раз, тому тепер тільки свічками парацетамоловими

НюськаДата: Четвер, 14.11.2013, 19:08 | Повідомлення # 7
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Я ще згадала, то напишу тут, може комусь пригодиться)) наша лікарка порадила нам завжди мати в аптечці свічки Анальдим (це поєднання анальгіну з димедролом)..

ІнкаДата: Четвер, 14.11.2013, 22:11 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 11074 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 13
Ми зазвичай збиваємо нурофеном,але коли температура більше 39,то він не дуже збиває.То лікарка радила ібуфен пити,а якщо дуже висока тем-ра то 2 мм ампули анальгіну дати випити зі шприця.

КарамельДата: Понеділок, 18.11.2013, 01:11 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Усі нагороди: 14
а хіба нурофен і ібуфен не на ібупрофені обидва? та сама діюча речовина. але може інші компоненти індивідуально комусь підходять, а комусь ні... якщо відчувається різниця між ними

SEMAДата: П'ятниця, 21.02.2014, 17:32 | Повідомлення # 10
Учасник
Репутація:
« 994 »
Місто: Бучач
Усі нагороди: 5
і я стикнулася з температурою,нурофен щось не дуже допомагає нам,то користуємося панадолом

КольороваДата: П'ятниця, 19.09.2014, 15:41 | Повідомлення # 11
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Єдине, що допомагає моїй дитині при високій температурі - це анальгін з димедролом. Щоб не давати уколом - даю на ложечку (набираю шприцом, скільки років - стільки поділок). Темперауру збиває і потім в більшості випадків не піднімається.  Правда, роблю це, коли вже дуже висока температура і нічим не збивається.

taliaДата: Понеділок, 09.03.2015, 21:33 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Кольорова, анальгін+димедрол ми ніколи не брали, але це вже крайній випадок. Швидка як приїжає на такий виклик то збиває Т таким уколом. 
Завжди на першому плані в мене препарати на основі парацетамолу (Панадол, свічки парацетамолові), а вже потім якщо росте Т і ще немає 6 годин після прийому парацетамолу то я даю Нурофен. Читала, що парацетамол менш шкідливий, ніж ібупрофен.
І для меншого синочка беру свічки, а для старшого сироп або таблетки.

Marmelada_ZefirovaДата: Понеділок, 09.03.2015, 21:41 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
а ми збиваэм температуру такими

- нурофен
- ефералган
- анальдим

вони всі мають різну діючу речовину, тому можна давати скорше ніж через 6-8 годин, в разі якщо температура не збивається.
і вже один раз викликали швидку, то кололи той самий анальгін +демедрол

SinevaДата: Вівторок, 19.06.2018, 14:50 | Повідомлення # 14
Новенький
Репутація:
« 0 »
Нам даже иногда приходится скорую вызывать чтобы температуру сбить. Никакие сиропы не помогают.

KozulyaДата: Середа, 20.06.2018, 18:10 | Повідомлення # 15
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Я начинаю сбивать температуру ребенку 38.0, Панадолом, при этом обильное питье. Бывают случаи, когда температура держится  даю Нурофен, некоторые жалуются, что он не действует, не снижает, может подделки уже научились выпускать, даже для наших деток. Я покупаю лекарства для детей вот в этой аптеке  https://www.add.ua/medicamenti/dlya-detej/ никогда нареканий не было, все лекарства помогают.

Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Як збити високу температуру? (Ваші методи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: