Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Лікування морем (оздоровлення дітей)
Лікування морем
ЦитринаДата: Вівторок, 20.08.2013, 19:29 | Повідомлення # 1
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
Мій синочок дуже часто хворіє. Взимку в садок ходить по 3-5 днів з усього місяця. Решта часу - хворий. Майже все це літо теж прохворів. Вічні соплі, кашель, горло... 

От через кілька днів їдемо на море. Минулі роки їхали так тільки заради відпочинку, на днів 10, не дуже переймалися кліматом і т.п.

А цього року я вирішила, що треба спробувати полікувати його вічні болячки морем. Багато читала, який клімат найбільше підійде для наших аденоїдів і вічно збільшених мигдалин. Обрали південно-західний Крим, їдемо на 18 днів (на більше, на жаль, уже ніяк не вийде з чоловіковою роботою). Я налаштована серйозно: щоранку і щовечора ходити дихати морем, полоскати горло морською водою, промивати носа. 
От тільки щоб помогло це... Хоч трошки...

А який у вас досвід? Ви оздоровлювалися морем? Де, коли? Які враження і результати? Що ще такого можна робити на морі, щоб відпочинок пройшов максимально корисно в плані оздоровлення?

НюськаДата: Середа, 21.08.2013, 13:28 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
мені мама розказувала, що мене маленькою постійно возили на море погрітися в пісочку, оскільки я мала проблеми з сечовим.

taliaДата: П'ятниця, 23.08.2013, 20:44 | Повідомлення # 3
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6607 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
Мій
синочок старший також цього року їздив на море, але це наш перший
досвід тому сказати конкретно щось не можу. Їхали теж з метою
оздоровитись, подихати хвойним повітрям (навколо нашої бази хвойний ліс),
погрітись на сонечку, накупатись - так як в нас теж проблеми із
збільшеними аденоїдами

Повідомлення відредагував talia - П'ятниця, 23.08.2013, 20:46

АмеліяДата: Вівторок, 03.09.2013, 10:38 | Повідомлення # 4
Знайомий
Група: Друзі
Репутація:
« 258 »
Усі нагороди: 1
ми теж до речі вже хворіли з тої осені,то типу коклюш був,і все,як почалось всю зиму,і ми не ходимо в садочок,навіть,так обідно,як кожній мамі,що її малятко хворіє,от і ми поїхали на море..ну,якщо так можна назвати...
Поїхали в Одесу в черні,ще правда було трішки холодно,але ,і що,приїхали з кашлем,знову,і тут я вирішила,одним словом лікувались травами....і ніби все гуд...
так,що про море,навіть і ненаю,думаю може комусь і допомагає..а нам...нічого не скажу..

taliaДата: Вівторок, 03.09.2013, 10:48 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Амелія, моя думка, що море діткам багато дає - тому що дитина дихає морським солоним повітрям, а вже не раз доведено, що воно гарно впливає на дихальні шляхи. 
Племінник мій вже разів 4 був на морі і батьки його кажуть, що в той рік як він їде на море він практично не хворіє.
Та і як би там не було, а море - це шалені враження для дитини, зрештою і її всебічний розвиток

SamocvetikДата: П'ятниця, 27.09.2013, 19:23 | Повідомлення # 6
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 9521 »
Усі нагороди: 13
Ми минулого року їздили на море, то синочок, який схильний до захворювань, жодного разу не хворів зимою. Ще перед морем він в мене за 7 місяців, 4 рази хворів асматичним бронхітом, кололи гормони, антибіотик, а вже після моря - через 1 рік захворів, легенькою формою, що тільки 1 день вкололи протиалергічне. Думаю нам морське повітря допомогло, була би можливість кожного літа їздили б.

angelannetДата: Неділя, 24.11.2013, 18:55 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 15 »
Усі нагороди: 0
як варіант раджу спробувати відвідати повний курс (10 занять) в спа-салоні "Соляна печера" наприклад. Процедура заключається у 30-хвилинному вдиханні розпиленої солотвинської солі з повітрям , рекомендовано пройти 1 курс(10 занять) - він рівноцінний 10 дням проведеним на морі (ну так пишуть і вони і різні джерела про галотерапію)

Моя історія наступна:
діти постійно хворіли - щомісяця ОРЗ які автоматично переходили в бронхіти (все це діло затягувалось на 1-2 тижні)!

Порадили нам знайомі "Соляну Печеру" - на перший погляд дорогувато(особливо якщо не знаєш чого очікувати в результаті), одне відвідування 35 грн за дитину + без супроводу дорослого НІЯК (тобто похід 2 дітей + дорослий 100 грн!!!)

але виходу не було - підписались на повний курс - а це абонемент на 10 занять обійшовся в 900 грн (це зі знижкою в 10%)

АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ - СУПЕР (як для нас)... почали курс вже хворими (бронхіт) і щоразу після відвідин печери кашель ставав мокрішим​​​​​​, причому поліпшення настало після першого ж відвідування (ніколи б сама не повірила!) - нічний кашель приступами і "гавкотами" припинився взагалі а денний кашель став дуууже мокрим (аж булькало)...

Діти тішились! - бо під час відвідувань (а це по 30 хв) вони гралися сіллю, що розкидана на підлозі​​! З медикаментів вже нічого не приймали - бо реально бічили покращення! Після 7-8  заняття ми були вже ЗДОРОВЕНЬКІ!

Також вважаю чудовим  ​​не прив*язаність до певної години - сам перед приходом телефонуєш і обираєш зручний час!

Одним словом з кожним відвідуванням спостерігала покращення (це якраз в той момент коли массово хворіли діти в школі і садочку) - і в результаті вже більше місяця не хворіємо (для нас це рідкість)!

Тому поки що в мене дуже потішні враження - надалі нам пояснили що у випадку перших признаків захворювань варто прийти 1-3 разочки і буде все ОК

підрахувавши шалені витрати на ліки + час витрачений на лікування = вирішила що це альтернативніший варіант!

Як будуть додаткові спостереження - напишу​​​​​​​​​​ ще!

Повідомлення відредагував angelannet - Неділя, 24.11.2013, 19:04

Юлія1626)Дата: Середа, 27.11.2013, 18:06 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Усі нагороди: 13
Ми минулого року їздили в Крим (Судак) на 11 днів. Не знаю чи так співпало, чи дійсно допомогло море, але синочок після цього пів року не хворів взагалі.

ZoryanaДата: Середа, 19.10.2016, 13:08 | Повідомлення # 9
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Так,море це дуже добре! Тому ми також їздили з дiтками раз в рiк.Наразi кожен день користуемося вдома, Iзраїльською сiллю з Мертвого моря! Вражена результатами...

LidiyaДата: Середа, 14.12.2016, 11:56 | Повідомлення # 10
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
Мы каждое лето стараемся выезжать на море, хотя бы на 2 недельки.

Mila88Дата: Неділя, 19.03.2017, 17:32 | Повідомлення # 11
Перехожий
Репутація:
« 0 »
У нас теж море найкращий доктор

LenchikДата: Четвер, 02.11.2017, 12:13 | Повідомлення # 12
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Харків
Мне тоже кажется что ничто так не укрепляет иммунитет и заряжает как море. Я по себе помню по детству что отцу постоянно перепадали путевки и каждое лето мы ездили на море. Так вот я не помню что бы какие то болезни были у меня... И потому всячески будем стараться возить детей на моря а желательно и пару раз в году.

НебулаДата: Середа, 16.05.2018, 13:22 | Повідомлення # 13
Новенький
Репутація:
« 0 »
Всегда езжу на море летом с детьми- они так меньше болеют

Форум » Здоров'я » Здоров'я наших діток » Лікування морем (оздоровлення дітей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: