Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Декілька днів під ряд болить горло, чим лікуватись??
Декілька днів під ряд болить горло, чим лікуватись??
ЛюбкаДата: П'ятниця, 06.01.2017, 14:13 | Повідомлення # 1
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
Вже декілька днів не перестає боліти горло. Полоскала його, таблетки розсмоктувала, але не допомогло нічого. Підкажіть, чим лікуватись, щоб допомогло?

MirAnda33Дата: Вівторок, 24.01.2017, 18:25 | Повідомлення # 2
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Южноукраинск
Ингаляции на травах отлично лечат горло и помогают при насморке. Я делаю с мать-и-мачехой. Еще полощу горло при кашле роствором с моской соли и йодом. Раньше я еще брызгала горло Орасепт,но узнала что он содержит вредные красители и запрещен в девяти европейских государствах! Лор посоветовал заменить его Олефаром, так как он содержит натуральные компоненты и менее вреден для организма. На второй день применения спрея,у меня перестало першить горло и стало не так больно разговаривать. Я беру его с собой на работу,брызгаю когда чувствую боль или восполение в горле

АннаБондДата: П'ятниця, 26.05.2017, 09:03 | Повідомлення # 3
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Луцьк
покращуйте свiй iмунiтет http://aloeliving.com.ua/forever-immublend.html

kleopatra_joДата: Середа, 19.07.2017, 13:44 | Повідомлення # 4
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
Цитата АннаБонд ()
покращуйте свiй iмунiтет
    тут з Вами повністю згідна. Без доброго імунітету нічого доброго зі здоровям не буде однозначно. А в реалі при першопочаткових симптомах болей у горі, необхідно полоскати його, а також бажано використовувати інгалятор Йокс. Він допомагає в таких ситуаціях на 100 відсотків.

GalenkaДата: Середа, 19.07.2017, 20:23 | Повідомлення # 5
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
kleopatra_jo, Йокс помогає не всім і знову ж таки не кожен зможе перенести його так як він дуже бридкий. Я думаю, що краще використувавти при затягнутих болях у горлі льодяники Стрепсіл Інтенсив https://apteka.rozetka.com.ua/lor-zab....=632741 Вони хоч і дуже потужні, що аж горло трохи пектиме, але зато за день буквально та біль згасає трохи і через 2 дні проходить взагалі. То в мене якось таке було і я спробувала ці льодяники - результат мене втішив повністю.

nina_leonovaДата: Середа, 19.07.2017, 21:22 | Повідомлення # 6
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Харьков
Цитата Galenka ()
Я думаю, що краще використувавти при затягнутих болях у горлі льодяники Стрепсіл Інтенсив
 Нормальна тема. Я неодноразово їх використовувала при лікуванні болі в горлі. Допомогає стовідсотково. Також можна ще й полоскати содою з йодом.

liza12Дата: П'ятниця, 18.08.2017, 10:12 | Повідомлення # 7
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Мне хорошо помогает чай с лимоном и мёдом

LionaДата: Неділя, 15.10.2017, 19:26 | Повідомлення # 8
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Вінниця
звичайний мед добре допомагає

Додано (15.10.2017, 19:26)
---------------------------------------------
есть такой спрей Люгс, хорошо помогает, он как люголь, только в виде спрея

AkcelДата: Неділя, 15.10.2017, 20:47 | Повідомлення # 9
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Харьков
Цитата Любка ()
Вже декілька днів не перестає боліти горло. Полоскала його, таблетки розсмоктувала, але не допомогло нічого. Підкажіть, чим лікуватись, щоб допомогло?
Это смотря от чего у вас оно болит. Если обычное переохлаждение повлияло, то тогда конечно можно чаями с малиной и лимонов лечить. А если у вас такое, например

то тут уже только к врачу.

Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Декілька днів під ряд болить горло, чим лікуватись??
Сторінка 1 з 11
Пошук: