Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Цистит - жіноча проблема і як з нею боротися?
Цистит - жіноча проблема і як з нею боротися?
НюськаДата: Субота, 07.11.2015, 21:54 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
Непогана стаття про таке болюче і неприємно явище як цистит. http://momandkids.net.ua/likarsk....ty.html
В мене з шкільних часів час від часу таке "добро"(((

колись лежала в лікарні, бо йшов камінь з нирки - то мене прокололи курсом аБ, відтоді я десь більше року про цистит не чула. Потім час від часу знову появляється - іноді навіть не знаю, звідки - чи від переохолодження чи інфекції.

Зеленооке_дівчаДата: Субота, 07.11.2015, 22:14 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Мені антибіотики не можна без призначення лікаря, бо ГВ, тому я не ризикую. Купила Канефрон в таблетках, там по 2т\3р.д. Вже раз випила і певно крушок з 6 теплого пиття різного з обіду і ще допоки спати лягатиму хоч 2 вип*ю. І грілку ложила між ноги. Попустило десь через 3 години.
Знаю, що якщо симптоми пройшли за декілька днів, то лікуватися потрібно ще днів 10, щоб інфекція не повернулася.

Зеленооке_дівчаДата: П'ятниця, 13.11.2015, 14:04 | Повідомлення # 3
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Була сьогодні в лікаря, бо  почала боліти нирка. Поздавала аналізи і в результаті мені призначили пити тиждень антибіотики Аугментин і Но-шпу.

Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Цистит - жіноча проблема і як з нею боротися?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: