Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Ерозія шийки матки
Ерозія шийки матки
ЦитринаДата: Вівторок, 10.12.2013, 23:42 | Повідомлення # 21
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
Нюська, наш лікар :)) лікував мені дисплазію ще після перших пологів теж радіохвильовим методом. Кажуть, що це найпрогресивніша технологія, плюсів ціла купа smile Ще й другі пологи після такого лікування у мене пройшли просто чудово, шийка відкрилася повністю з 1 см до 10 за 1,5 години, тому і в цьому плані цей метод не має негативних наслідків для майбутніх пологів. Якщо лікар і тобі його порадить, нічого не бійся :)) Це швидко, не боляче майже (ну пощипує трошки), через 5 хв після процедури йдеш спокійно додому і все.

НюськаДата: Середа, 11.12.2013, 00:31 | Повідомлення # 22
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Цитрина, о..дякую, що сказала)))) тепер треба настроїтись і записатися)) то ще напевно купу аналізів треба здавати, молочницю лікувати (я чомусь думаю, що в мене вона знову є..хоча і не турбує)

ЦитринаДата: Середа, 11.12.2013, 00:46 | Повідомлення # 23
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Усі нагороди: 6
Нюська, не факт, що тобі отак зразу ерозію й будуть лікувати. У мене була дисплазія, і то лікар сказав чекати закінчення ГВ, просто кожні півроку я ходила спостерігати, чи не стає гірше. Саме лікування на Гв ніяк не впливає, але лікар радив лікувати після відновлення гормонального фону, бо причина ерозій може бути гормональна.. Перед лікуванням я здавала стандартні мазки, цитологію і аналіз на вірус папіломи (бо це одна з причин ерозій і дисплазій). І пролікувала молочницю свічками.

НюськаДата: Середа, 11.12.2013, 01:03 | Повідомлення # 24
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Цитрина, ага, ну по-любому спочатку треба настроїтись на огляд..а далі вже буду чути, що мені скаже.

СолічкаДата: Понеділок, 20.01.2014, 14:52 | Повідомлення # 25
Перехожий
Група: Друзі
Репутація:
« 115 »
Місто: Дубно
Усі нагороди: 1
Я теж сьгодні нарешті попала до Г, до родів була ерозія, після стала ще більша, в понеділок йду припалювати, так боюсь, страшне, я чула що після припалювання не можна важкого піднімати, вам нічого такого не говорили?

VictoriaTrueДата: Середа, 05.02.2014, 23:36 | Повідомлення # 26
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 74 »
Усі нагороди: 0
З ерозією шийки матки стикнулася і я у свої 19.. Сходила на прийом до гінеколога, то вона сказала, що страшного нічого немає, і виписала свічечки: Клометріл, Ревітакса і після них для ефекту загоєння Обліпихові + ще таблеточки L-цет, якраз і процесі лікування..то подивимось, чи зникне вона)

natysaДата: Середа, 11.11.2015, 20:44 | Повідомлення # 27
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Львів
Доброго вечора,підкажіть будь ласка де можна в Львові нормально полікувати ерозію шийки матки і за помірну ціну, і чи потрібно її взагалі лікувати якщо мені 19 років і я ще не народжувала?

КарамельДата: Четвер, 12.11.2015, 17:16 | Повідомлення # 28
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Усі нагороди: 14
natysa, а вас турбує? треба обійти декілька лікарів. в мене була ерозія після пологів, одна лікарка з трьох казала прижигати, інші казали не чіпати і її вже немає. ось почитайте статтю Олени Березовської про ерозію. (вона працює гінекологом в Канаді)

Доступно тільки для користувачів

Многие нерожавшие молодые женщины могут иметь так называемую эктопию, а не эрозию. Некоторые врачи называют такое состояние эктропионом. Внутренняя выстилка канала шейки матки может выходить за его пределы в определенные периоды жизни женщины: при половом созревании, беременности, употреблении гормональных контрацептивов. Так как этот участок слизистой состоит только из одного слоя покровных клеток, просвечивающиеся через него сосуды придают ярко красную окраску участку слизистой шейки матки, где произошла эктопия. Врачи старшего поколения называют эктопию ложной эрозией шейки матки, или псевдоэрозией. Лечение псевдоэрозии, тем более хирургическими методами (прижигание, замораживание, лазерное лечение) проводить не нужно, за исключением тех редких случаев, когда ее наличие сопровождается дискомфортом и кровянистыми выделениями.

Повідомлення відредагував Карамель - Четвер, 12.11.2015, 17:23

АлінкаДата: Середа, 02.12.2015, 16:32 | Повідомлення # 29
Новенький
Репутація:
« 1 »
Місто: Рівне
І в мене була ерозія після перших пологів. Чим тільки її не лікувала. Так пройшло 2 роки і вона перейшла в дисплазію шийки матки. А тому лікарка порадила лазерне припікання. І після того поки-що все добре.

url=http://nashiditky.com][/url]

Наталі90Дата: Понеділок, 30.05.2016, 18:04 | Повідомлення # 30
Перехожий
Репутація:
« 0 »
ой, дисплазія це для мене взагалі страшне слово .... начиталася статей про дисплазію і рак ШМ ... Коли у мене виявили ерозію, я відразу ж почала думати, де лікувати. Мама порадила мед. центр О. Колібаби (там її знайома спостерігається). На прийом я потрапила до Міщенко І.М. Вона підтвердила діагноз і призначила мені лазерну вапоризації. На відновний період вона мені дала ряд рекомендацій. А саме: утримання від ПА і фіз. навантажень, не можна було приймати ванну (тільки душ), спринцюватися і ставити тампони. У перші дні, коли тягнуло низ живота, я пила Ібупрофен. Для відновлення слизової ШМ я ставила свічки Цікатрідіна на основі гіалуронової кислоти і масел лікарських трав. Через місяць після огляду, Інна Миколаївна сказала, що шийка матки чиста і навіть рубців не залишилося.

ГрутДата: Четвер, 08.02.2018, 13:02 | Повідомлення # 31
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Говорят, что дисплазия - это первая стадия рака

НебулаДата: Четвер, 08.02.2018, 13:21 | Повідомлення # 32
Новенький
Репутація:
« 0 »
Не надо пугать народ. Это не первая стадия - это предрасположенность: может быть, а может и нет. Нужно обследоваться для того, чтобы диагностировать онко, а дисплазия легко лечится в любой клинике. Если интересно, то вот загляните на сайт https://tomocenter.com.ua/ Как раз клиника специализируется на подобных заболеваниях. Там вам ответят на все вопросы.

Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Ерозія шийки матки
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: