Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Ерозія шийки матки
Ерозія шийки матки
ЦитринаДата: Вівторок, 20.08.2013, 19:34 | Повідомлення # 1
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
Після перших пологів у мене була навіть не ерозія, а дисплазія 2 ступеню. Лікувала радіохвильовим методом. На другі пологи лікування ніяк не повпливало, шийка відкривалася швидко і без проблем. Але от скоро мені до лікаря на прийом, і я так боюся, що знов ця бєка могла повернутися sad А як у вас після лікування було? Ерозія більше не поверталася? Яким методом її лікували?

НюськаДата: Середа, 21.08.2013, 13:33 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
В мене до вагітності була невеличка ерозія, після пологів вона нажаль не зникла (як багато хто мені казав), зараз вона розміром як одна копійка...Г. при огляді сказала, що будемо братись за лікування, коли донечці буде 7-8- місяців.

taliaДата: П'ятниця, 23.08.2013, 09:54 | Повідомлення # 3
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6607 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 7
В мене також після перших пологів була ерозія ш/м - робили кріодеструкцію (припікання рідким азотом за низької температури) і після цього вона загоїлась. Процедура сама по собі не болюча, лише ниє живіт як на місячні

adriapassionДата: П'ятниця, 30.08.2013, 18:04 | Повідомлення # 4
Новенький
Група: Користувачі
Репутація:
« 57 »
Усі нагороди: 4
В мене теж була невеличка ерозія,гінеколо порадив нічого не робити якщо планую найближчим часом народжувати то вона сама пройде... за рік я народила і ерозії нема..ттттттт

taliaДата: Вівторок, 03.09.2013, 10:50 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Ще хочу додати, що на пологи кріодеструкція не повпливала, ш/м розкрилась дуже швидко і без розривів

НяшкаДата: Неділя, 15.09.2013, 23:40 | Повідомлення # 6
Орг СП
Репутація:
« 147 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 1
У мене вона була і до вагітності. Сказали, якщо планую народжувати, то нічого не робити. Під час вагітності вона стала ДУЖЕ велика. А от після пологів, немає - тттттт.....

Зеленооке_дівчаДата: Понеділок, 16.09.2013, 10:36 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
У мене була до вагітності малюсінька,але сказали щоб нічим не лікувала,бо має пройти. Так і сталося,ттт.

Marmelada_ZefirovaДата: Понеділок, 16.09.2013, 12:29 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 4131 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 14
ой а я взялася за огляд
7 жовтня йду на узд (бо раніше все занято, круто?)
а потім до лікаря на огляд... 
ерозія була.. та думаю що і є далі

взагалі ерозія береться від якоїсь інфекції (хронічні молочниці, ваг.дисбактеріози, типу гарднерели чи ще чогось....)

БерезневаДата: П'ятниця, 27.09.2013, 22:15 | Повідомлення # 9
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Мені діагноз ерозія поставили в 19 років. Були лікування мазями і тампонами, оброблення солковагінов у гінеколога. Казали що прижигати не потрібно, бо коли буду народжувати то трохи буде тяжкувато. Ось я вже народила...Ерозія як була так і лишилася. Хочу позбутися її радохвильовим методом. Шукаю лікарню де це роблять.

taliaДата: П'ятниця, 27.09.2013, 22:23 | Повідомлення # 10
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Березнева,  цей метод - це вже "минуле століття", зараз найбільш безпечними і безболісними для жінок є кріодеструкція і лазерокоагуляція

БерезневаДата: Вівторок, 05.11.2013, 23:36 | Повідомлення # 11
Фанат
Репутація:
« 7899 »
talia, нічого собі " дідівський метод" biggrin .Була на прийомі нещодавно в одного лікаря( великий стаж роботи, і лікар давно не молодий), кажу що хочу радіохвильовим методом позбутися ерозії, а він :" що таке? З чим їдять?" . Я йому пояснила, що це вже нове придумали, безболісне і т.п. А він каже що краще "по старінкє" - прижигати азотом, бо про те що я кажу він і не чув. Ось так... Наука і медицина на місті не стоїть...

Мене цікавить таке, хто лікував радіохвильовим методом: ви підготовку робили перед процедурою( здавали аналізи? І які?), і коли цю процедуру роблять? Зразу після КД?

Ласточка86Дата: Понеділок, 11.11.2013, 18:21 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
Мені прижигали струмом, бо після вагітності вона у мене нікуди не зникла, вона у мене маленька то за два рази (прижиги) і лікар справився. Зараз на днях іду на контроль, а прижигали 4 місяці назад.
Аналізи здавала, вірніше мазки, щоб шийка була чиста без молочниці, запалення і всякої іншої бяки...

БерезневаДата: Неділя, 17.11.2013, 23:06 | Повідомлення # 13
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Була в лікаря, взяв мазки...завтра буду знати результат. Сказав, якщо все добре, то полікує ерозію перед КД, за два дні до них.
Я взагалі думала, що вона лікується зразу після М, але що буду спорити з Г. А як у вас було? Коли обробляли?

mamtaДата: Неділя, 17.11.2013, 23:44 | Повідомлення # 14
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Усі нагороди: 8
Мені років 4 тому робили кріо. То зараз, ттт, немає.
На пологи не повпливало, більше не проявлялась.

Ласточка86Дата: Неділя, 17.11.2013, 23:51 | Повідомлення # 15
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Березнева, не скажу, бо коли мені прижигали то місячних ще не було...
Перевірилась то все добре, взяли мазок то  в середу буду дзвонити питати результат...

Юлія1626)Дата: Четвер, 28.11.2013, 11:24 | Повідомлення # 16
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Березнева, наскільки я знаю, то ерозію лікують після КД.

В мене після перших пологів ерозія взялася десь через пів року, мені її  припікали, на другі пологи це ніяк не вплинуло.  Зараз знову маю ерозію (пройшло 2,5міс після пологів) і знову треба припікати. Г направляла на УЗД, казала що КД ще "не пахне", то буде на наступному тижні припікати, зараз ще лікую запалення маленьке.

БерезневаДата: Четвер, 28.11.2013, 13:12 | Повідомлення # 17
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Дзвонила я до лікаря і перепитувалася, чи не помилився він коли казав мені, що ерозію треба лікувати за два дні до КД. То сказали що не має значення коли лікувати, можна перед а можна після КД. Бо можна і не вгадати коли прийдуть М. Але мені будуть лікувати радіохвилями.І читала, що лікують після КД, бо тоді менше виділень і швидше все заживає. Ставлю свічки(бо трохи лейкоцитів більше), жду КД і їду лікувати.

Повідомлення відредагував Березнева - Четвер, 28.11.2013, 16:21

VerochkaДата: Вівторок, 10.12.2013, 21:24 | Повідомлення # 18
Перехожий
Репутація:
« 1312 »
Місто: Lviv
Усі нагороди: 2
В мене ніколи ерозії не було, а після пологів сказали, що є розміром з 5 копійок. Прийти коли малій буде 4-5 місяців (тобто десь зараз) будуть дивитись під мікроскопом, а потім якщо ще треба буде то будуть біопсію брати і тоді призначати як будуть лікувати: чи припікати, чи заморожувати чи вирізати. Страху нагнали, от і вирішила я після свят піти. Малій якраз пів року буде...

БерезневаДата: Вівторок, 10.12.2013, 21:48 | Повідомлення # 19
Фанат
Репутація:
« 7899 »
Вчора їздила до Г і мені лікували ерозію радіохвильовим методом. Процедура не дуже болюча( я чутлива до болю). Трохи живіт болів як на місячні і було трохи гаряче в животі. Через місяць на огляд поїду. Тоді відзвітуюсь.

НюськаДата: Вівторок, 10.12.2013, 22:05 | Повідомлення # 20
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
ех..і мій час десь підходить...маю йти, коли малій буде 8 міс..теж будемо думати, чим мене лікувати від тої ерозії..страшнувато якось..

Форум » Здоров'я » Жіноче здоров'я » Ерозія шийки матки
Сторінка 1 з 212»
Пошук: