Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дитяче харчування » Грудне вигодовування » Грудне вигодовування і вагітність (за і проти)
Грудне вигодовування і вагітність
SEMAДата: Четвер, 18.06.2015, 17:35 | Повідомлення # 1
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 994 »
Місто: Бучач
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 5
Привіт!Моїй доні 1,10 місяців,годую ще грудьми,а завагітніла другий раз,лікарка проти грудного вигодовування,каже,що окситоцин,який виділяється при подразненні сосків,може призвести до скорочення матки і до викидишу,але мені дуже жалко моєї дівчинки,яка так любить цицю,хоч і велика вже,от хочу почути вашу думку,ваші знання щодо цього питання.

НюськаДата: Четвер, 18.06.2015, 18:00 | Повідомлення # 2
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
SEMA, я б відлучала. Це дійсно може мати негативні наслідки. Розумію тебе, що хочеться якомога довше погодувати своїм молочком, але ти вже ітак достатньо її годуєш, зараз це в дитини більше схоже на звичку, бо вона ж в тебе вже їсть дорослу їжу і отримує з нею все, що треба. Як би шкода не було, а рано чи пізно ти ітак мала б відлучати - просто твоя ситуація цю подію пришвидшує. Якщо є ризик, що окситоцин може викликати скороччення матки, то краще пожертвувати своїм ГВ, ніж маленькою лялічкою в животику.

SEMAДата: Четвер, 18.06.2015, 18:41 | Повідомлення # 3
Учасник
Репутація:
« 994 »
та я і стараюся не давати цицю взагалі,бо поступово не получається,то доня розуміє,що то буба(бо чоловік трошки перев"язав),вона навіть не просить циці,тільки питає чи ще буба,але сьогодні чуть не зірвалася,бо молоко зціджую,а моя доня облизується,як котик і тулиться,а я втікла від неї,думаю,ото я мама-жмот,але розумію,що то треба вже з тим прикорочувати,бо дівка велика вже

НюськаДата: Четвер, 18.06.2015, 18:43 | Повідомлення # 4
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
SEMA, я відлучала, то малій було майже 1.9  smile але я пішла з хати до знайомих на пару ночей - з малою був чолвоік і як я прийшла назад, то мала навіть не згадувала))) діти швидко забувають, то більше стрес для мами))

SEMAДата: Четвер, 18.06.2015, 18:55 | Повідомлення # 5
Учасник
Репутація:
« 994 »
згідна з тобою-для мене то стрес

Додано (18.06.2015, 19:55)
---------------------------------------------
Нюська, а з молоком,як справлялася?Бо я трохи зціджую,а вона набирає і набирає,а я трохи до полегшення зціджую лише

НюськаДата: Четвер, 18.06.2015, 19:05 | Повідомлення # 6
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
SEMA, я зціджувала трошки лише перші два дні. Молоко само зменшувалось, коли вже мене не дуже турбували груди, то я нічого не робила - може там молоко ще довший час було, але я не пробувала зцідити, щоб провірити)) Ще кажуть, пити шавлію, але вагітним не можна.

InnaДата: Четвер, 18.06.2015, 20:09 | Повідомлення # 7
Куратор розділу "Рукоділля"
Група: Куратори
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
я вагітніла обидва рази як годувала, годувала ще потім десь місяці 2-3, потім відлучала. Жаль було дуже але мене спільний сон і нічне гв вимотувало тоді вже.

SinevaДата: Середа, 23.11.2016, 14:39 | Повідомлення # 8
Новенький
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
Краще відлучити, як по мені

Форум » Дитяче харчування » Грудне вигодовування » Грудне вигодовування і вагітність (за і проти)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: