Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Вагітність і пологи » Розповіді про пологи » Пологи в Польщі
Пологи в Польщі
marinaadviceДата: Понеділок, 17.08.2015, 13:49 | Повідомлення # 1
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
У нас було дужевелике бажання народжувати у комфортних умовах, сучасному роддомі, без зайвого
втручання медперсоналу, стимуляцій і усякого такого, тобто щоб процес пологів  проходив максимально природньо. Після першого досвіду пологів у Львівському роддомі, ми прийняли рішення їхати у сусідню Польщу. Спеціальної страхівки, що би покривала вартість пологів у нас не було - ми готові були оплатити усе
самостійно. Якщо Ви також бажаєте народжувати у Польщі, розповідаємо що нам
довелось зробити для цього.

Насамперед, необхідно обрати клініку,  де ви плануєте народжувати. Серед багатьох варіантів ми обрали клініку
Pro-Familia у місті Жешові (Pro-Familia specjalistyczny szpital w Rzeszowie).
Чому?
По-перше – добра репутація клініки та прихильність лікарів до максимально природнього ходу пологів;
По-друге – вартість за послуги, яка не набагато відрізняється від сумарних затрат на пологи в Україні;
По-третє - хороші відгуки про клініку від знайомих, які там теж народжували;
і, безперечно, близькість до кордону, зручність, чистота та затишок самого міста, де доведеться провести деякий час до та після пологів.

Необхідно записатись на прийом до лікаря. Щоб у визначений день та час пройти огляд, визначити необхідні аналізи, які потрібно буде зробити, укласти договір про пологи.
Ми домовились про прийом за три тижні до очікуваної дати пологів.

Далі - пошук житла, щоб приїхавши до Польщі вже залишитись на весь необхідний час до та після пологів. Варіантів є кілька на вибір – все залежить від вимог та можливостей.

Важливо: потрібно потурбуватись про наявність на момент виїзду візи і термін чинності її на весь час вашого перебування закордоном.

Дістались ми до Польщі без жодних проблем, дорога хороша, на кордоні без затримок, стандартна
процедура перевірки. 

Уранці було справ достатньо: ми знайомились з містом, вивчали його для організації нашого побуту
–  де купити продукти та інші потрібні речі? Де поїсти коли не хочеться готувати? Як куди дістатись? Як бути на
зв’язку з домом, з родиною чи роботою? З нами був іще один малюк, тому нас цікавило також де можна гарно провести час з дитиною.

Візит до клініки у встановлений час – огляд у лікаря, перелік необхідних аналізів, які можна зробити тут же, обговорення усіх питань, що цікавлять майбутню маму та укладання договору на пологи. Був варіант домовитись з конкретною акушеркою за додаткову оплату про її участь у пологах. Ми цією послугою не скористались. Ніяких
документів типу обмінної карти з України ми не надавали. Лише результати попередньо зроблених аналізів та УЗД.

День пологів. З легенькими переймами ми дістались до лікарні, де турботливий персонал подбав про все інше: ніяких пакетів з ліками, сумок з пеленками чи підгузками – усе включено у вартість. З собою ми мали лише особисті речі для мами та деякі – для малятка, бо дуже вже хотілося)). Ми обрали пологи у воді. Дійсно, у воді перейми переносяться легше. Спокійна музика, тепла водичка, лікар просто спостерігає. В усьому допомагає акушерка. Вона відпрацювала як бджілка. Взагалі, окреме слово про медперсонал: МОЛОДЦІ - доброзичливі, уважні, готові виконати будь-яке побажання. В результаті – щаслива, ціла і неушкоджена мама і прекрасне малятко. Ще три дні у клініці під доглядом лікарів, з нормальним харчуванням і усім необхідним для малюка – і нас виписали. В клініці ми
отримали документи про народження дитини, які потім потрібно ще подати в ужонд  для отримання свідоцтва про народження. Тоді ще у посольство України в Польщі щоб зареєструвати нового громадянина України
та спокійно повертатись на батьківщину.

З особистого досвіду впевнено скажу: народжувати в Польщі – реально. Ми можемо Вам допомогти
в організації:
- записати на прийом до лікаря та супроводжувати на першому прийомі в якості перекладача;
- підшукати житло;
- зустріти по приїзді у місто;
- познайомити з містом, допомогти з організацією побуту, дати відповіді на усі запитання де? та як?
- допомогти у виготовленні необхідних документів для малюка для повернення додому.

Повідомлення відредагував marinaadvice - Вівторок, 18.08.2015, 22:03

Ласточка86Дата: Вівторок, 18.08.2015, 08:13 | Повідомлення # 2
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Усі нагороди: 13
Яка вартість в лікарні ?

marinaadviceДата: Вівторок, 18.08.2015, 21:55 | Повідомлення # 3
Перехожий
Репутація:
« 0 »
приблизно 1200 дол. за прості та + 350 за водні

MiafoxДата: Вівторок, 22.12.2015, 14:08 | Повідомлення # 4
Перехожий
Репутація:
« 0 »
marinaadvice,Доброго дня.Хочу народжувати в Польщі,але лякає процедура виїзду потім в Україну.Скажіть скільки часу займе оформлення всіх документів для перетину кордону з новонародженим?Бо хотілаб відразу після лікарні повернутися до дому

BestlapochkaДата: П'ятниця, 25.12.2015, 20:57 | Повідомлення # 5
Перехожий
Репутація:
« 0 »
marinaadvice,  Добрий вечір, я планую родити в Про фамілії, хочу уточнити ще деякі нюанси,чи могли би ви відписатись мені на ел.пошту irynagaieva@ua.fm . Дякую

SleДата: Четвер, 10.03.2016, 16:37 | Повідомлення # 6
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Доброго дня, marinaadvice !
Давно шукаю бильш змистовну информацию про пологи в Pro Familia. Саму клинику в интернети я знайшла,але  э багато питаннь, а польськои мови я не знаю!  Мене цикавить за скильки днив до родив треба приихати в клинику. чи обовязково ставати в них на облик( я стою на облику у Львови, зараз 6 мисяцив). чи можна приихати наприклад за тиждень? Скильки днив перебування входить в цину пологив, чи може батько дитини бути в палати?  Чи э украинсько або росийсько мовний персонал або акушер в клиници? Ну и звисно де, як ,в якому мисти рееструеться дитина?
Дякую!

Olha_kДата: Четвер, 05.01.2017, 05:49 | Повідомлення # 7
Перехожий
Репутація:
« 0 »
marinaadvice, я також хочу народжувати в цій лікарні, скажіть як можна з вами зв'язатися для детальної інформації,, буду дуже вдячна ! Ось мій емейл foliush.olga@gmail.com

nata5uaДата: Середа, 11.01.2017, 16:11 | Повідомлення # 8
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Скажіть, будь ласка, яка у клініці ціна на пологи та після пологове перебування. Чи щеплення дитинки входить у ціну. Ви згадували, що пеленочки та інший одяг для малюка також включено в загальну вартість, уточніть, будь ласка, який саме одяг для малечі лікарня надає. Мій імейл: nata5ua@yahoo.co.uk
Дякую.

askatlaДата: Неділя, 15.01.2017, 05:40 | Повідомлення # 9
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Доброго дня!
Я зараз у клініці Pro-Familia. Виникло ряд запитань чи можна отримати у вас консультацію (допомогу)?
Ірина askatla@me.com

pivoniiДата: Неділя, 05.03.2017, 19:14 | Повідомлення # 10
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Дівчата,всім доброго дня! Дуже цікавить ця тема.Теж планую в Про фаміліа. Влітку.Цікавить :за скільки часу треба приїздити.які аналізи там здавати і т.д. Якщо комусь відповіли-поділіться будь-ласка.А,можливо вже й свій досвід є.чекатиму дуже. pivonii@i.ua

meridian_petrДата: Середа, 12.04.2017, 21:11 | Повідомлення # 11
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
то ж треба напевно кожного дня бути в Польші, так?

nina_leonovaДата: Неділя, 07.05.2017, 16:55 | Повідомлення # 12
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Харьков
ну то само собою)))

LaseniaДата: П'ятниця, 11.08.2017, 10:51 | Повідомлення # 13
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Добрий день. Можна подробиці ваших послуг на lalapinani@gmail.com

FeveyДата: Субота, 16.12.2017, 15:38 | Повідомлення # 14
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Цитата Miafox ()
marinaadvice,Доброго дня.Хочу народжувати в Польщі,але лякає процедура виїзду потім в Україну.Скажіть скільки часу займе оформлення всіх документів для перетину кордону з новонародженим?Бо хотілаб відразу після лікарні повернутися до дому
Нам з візою допомагала компанія «MOJA EDUKACJA». Вони нададуть підтримку у процесі оформлення усієї документації необхідної для виготовлення візи.
https://mojaedukacja.com/vizova-pidtrymka
Првавда в нас діти трохи старші) Їхали на навчання в Польщі.

Форум » Вагітність і пологи » Розповіді про пологи » Пологи в Польщі
Сторінка 1 з 11
Пошук: