Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Фільтр для очищення води
Фільтр для очищення води
НюськаДата: Неділя, 02.02.2014, 15:33 | Повідомлення # 1
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 12
Для пиття я купляю воду у 5-літрових бутилках..скажу чесно, мене таке вже не дуже тішить і я подумала чи не краще мати фільтр, куда заливаєш воду і вона очищається...як вигідніше і як краще? В кого є на господарстві така штука, будь ласка, напишіть свої відгуки - можливі плюси-мінуси таких фільтрів. Наперед вдячна!!

ЛипневаДата: Неділя, 02.02.2014, 18:30 | Повідомлення # 2
Частий гість
Група: Друзі
Репутація:
« 935 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 3
Нюська, в нас такий фільтр що підключений до водопроводу і є окремий краник на неї .

НюськаДата: Неділя, 02.02.2014, 18:31 | Повідомлення # 3
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Липнева, а, я теж про такі чула..але оскільки живемо на орендованій квартирі, тому думаю, що краще купити такий, що наливають всередину, щоб не монтувати нічого з тими кранами...

ЛипневаДата: Неділя, 02.02.2014, 18:37 | Повідомлення # 4
Частий гість
Репутація:
« 935 »
Усі нагороди: 3
Нюська, ну я купила десь роки два тому сестрі на ДН фільт Бар"єр каже що не поганий.

ФісташкаДата: Неділя, 02.02.2014, 19:28 | Повідомлення # 5
Учасник
Репутація:
« 855 »
Усі нагороди: 1
Ми користуємось фільтром-кувшином, здається "Бар"єр".  Ніби нормально очищує, після нього набагато менше осаду. І його можна взяти з собою, як кудись їдеш . Одне заморочує так це купувати касети.

НюськаДата: Неділя, 02.02.2014, 21:16 | Повідомлення # 6
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
ФісташкаЛипнева, я теж думала про Барєр..а як часто там міняються катриджі?

masjanjaДата: Неділя, 02.02.2014, 22:50 | Повідомлення # 7
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Усі нагороди: 11
в нас подібний чайник,не барьер якось інакше (щось типу "анна")..так міняти катріджи не люблю))і постійно доливати воду щоб фільтрувалась (тобто ми як тільки з нього вилили одразу набираємо,а далі вода стоїть чекає) ціна катріджа на наш чайник 40грн. - штука (можна найти дешевше але їх на меньше вистарчає)...бачу по чайнику оскільки спочатку накипи зовсім немає коли починає вже накіпати вода в чайнику міняю...нам вистарчає десь на 3 тижні (не довше,інколи і на 2 тижні залежить скільки води використовувати) ( в основному в чайник та для супів та готовки) пьемо моршинську в пляшках якщо хочеться звичайної води

НюськаДата: Неділя, 02.02.2014, 22:58 | Повідомлення # 8
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Цитата masjanja ()
пьемо моршинську в пляшках якщо хочеться звичайної води
а хіба цю фільтровану не можна пити?? Бо я якраз для пиття собі думала той фільтр придбати))))

masjanjaДата: Неділя, 02.02.2014, 23:29 | Повідомлення # 9
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Нюська, маю  думожна але всеодно якийсь смак лишається а мені він не подобається...хоча тут в кожного своя вода так що треба пробувати)

НюськаДата: Неділя, 02.02.2014, 23:32 | Повідомлення # 10
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
masjanja, а, ну так..просто я ніколи не мала такого фільтра і мені здається, що він очищає воду так, що вона стає як та купована))) ото я наївна))))

masjanjaДата: Понеділок, 03.02.2014, 10:04 | Повідомлення # 11
Активіст
Репутація:
« 8754 »
Нюська, тобі дійсно треба попробувати десь стаканчик водички)))...адже в пляшках вода теж має ріызні смаки...не газовану я можу лише моршинську пити) а от інші лише з газом,тоді смак не відчувається

koval4u4kasДата: Понеділок, 03.02.2014, 10:12 | Повідомлення # 12
Знайомий
Репутація:
« 4655 »
Усі нагороди: 7
Нюсь, вставлю і я свої 5 копійок. Ми мали колись такий фільтр. Кожні 1.5 місяці міняли картридж. А потім в нас в дворі почали продавати воду, 50 коп/літр. то ми вирішили спробувати. Навіть фільтр так не очищав! осад після фільтру інколи трошки залишався, а тут зовсім немає. Тому ми віддаємо перевагу купованій воді.

taliaДата: Понеділок, 03.02.2014, 10:31 | Повідомлення # 13
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Ми також користуємось фільтром Бар"єр - мене влаштовує, готуємо їсти на цій воді і п"єм. Хоча мій чоловік каже, що вода фільтрована має специфічний смак - я цього не відчуваю smile

НюськаДата: Понеділок, 03.02.2014, 12:54 | Повідомлення # 14
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
masjanjataliakoval4u4kas, дякую дівчатка...поки що вирішила не спішити з покупкою..десь при нагоді спробую спочатку на смак ту воду і вже знатиму чи воно мені треба чи і далі куплятиму у бутилках))

ТалюсяДата: Понеділок, 03.02.2014, 16:37 | Повідомлення # 15
Фанат
Репутація:
« 6917 »
Місто: Київ
Нюська, ми також користуемось фільтром-кувшинчиком бар'ер. Я довольна. П'ем ту воду, мені вона зовсім від купованоі не відрізняеться. Все на ній варю, крім дитячого, бо малій купуемо дитячу водичку. Касети десь на 2 місяці стае, ну я просто не часто варю :-) :-) :-) :-) Едине, що деколи задовбуе чекати поки та вода відфільтруеться, особливо якщо спішиш і треба багато, то десь 15-20 хв. треба чекати :-)

НюськаДата: Понеділок, 03.02.2014, 16:44 | Повідомлення # 16
Живе тут
Репутація:
« 21626 »
Талюся, ага, дякую сонце!)) ну хоч тішить те, що не так часто касети міняються)))) я собі готую на воді з-під крану, а фільтр хотіла саме для пиття)) то думаю, що мені ставатиме і на довше катриджа, якщо куплю собі цю штуку))

НебулаДата: Понеділок, 08.01.2018, 12:04 | Повідомлення # 17
Новенький
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Усі нагороди: 0
У нас тоже проблема с питьевой водой - не знаю как правильно ее очистить для ребенка.

ГрутДата: Понеділок, 08.01.2018, 12:28 | Повідомлення # 18
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Мне одна знакомая подсказала хороший способ очистки воды - серебром. Раньше, когда фильтров не было клали в емкость с водой серебряное изделие. Я купил в магазине Злато серебряный ионизатор в чашку, буду таким образом улучшать качество воды.

Повідомлення відредагував Грут - Понеділок, 08.01.2018, 12:28

KozulyaДата: Четвер, 21.06.2018, 11:12 | Повідомлення # 19
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Цитата Нюська ()
У нас тоже проблема с питьевой водой - не знаю как правильно ее очистить для ребенка.
 Так купите фильтр простой и проблем не будет.

SinevaДата: Четвер, 21.06.2018, 11:18 | Повідомлення # 20
Новенький
Репутація:
« 0 »
Цитата Нюська ()
Для пиття я купляю воду у 5-літрових бутилках..скажу чесно, мене таке вже не дуже тішить і я подумала чи не краще мати фільтр, куда заливаєш воду і вона очищається...як вигідніше і як краще? В кого є на господарстві така штука, будь ласка, напишіть свої відгуки - можливі плюси-мінуси таких фільтрів. Наперед вдячна!!

Насправді краще купувати фільтри які вбудовуются у загальну водопровідну систему. Такі зазвичай коштують набагато дорожче, але маюсь по 6-7 ступенів очищення, завдяки яким ви отримуєте воду без усіляких сторонніх домішок та з приємним смаком. Такий фільтр можна купити за 5-6 тис. гривень на http://formulavody.com.ua/ . За декілька місяців, максимум за рік, ці гроші ви би витратили на воду в пляшках.

Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Фільтр для очищення води
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: