Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Дитяча кімната (Меблі, ремонт, і все, що потрібно для дитячої)
Дитяча кімната
Lara88Дата: Понеділок, 13.06.2016, 01:13 | Повідомлення # 21
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Місто: Тернополь
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
Очень красиво все выглядит, прямо прониклась идеей сделать и у себя в квартире такую красоту... спасибо за стимул)

FisyДата: Середа, 07.09.2016, 13:32 | Повідомлення # 22
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Kiev
Дівчата, підкажіть на чому сплать ваші діти, маю на увазі ліжко чи диван, у мене сіночок спить в дитячому ліжечку, плануємо його переселити  звідти, що краще купувати, бачу в знайомих діти сплять на дитячих диванчиках, по типу ось таких ttp://www.mebelok.com/detskie-divany/, чи краще може купити ліжко  одинарне з ортопедичним дитячим матрасом, підкажіть будь ласка)

КарамельДата: Четвер, 08.09.2016, 08:11 | Повідомлення # 23
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 5553 »
Місто: Долина
Усі нагороди: 14
Fisy, я думаю, краще ліжко. якщо ж диван, то не розкладний і з добрим матрасом

svetakotДата: П'ятниця, 23.09.2016, 15:16 | Повідомлення # 24
Перехожий
Репутація:
« -1 »
Місто: Киев-Львов
У нас у обох діточок  кімнати "дорослі". У сина - біло -синя, а у донечки біло-жовта.)

FabraДата: Неділя, 23.10.2016, 22:56 | Повідомлення # 25
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Мы покупали дочке кровать-трансформер на http://rozetka.com.ua/detskie-krovatki/c101909/22942=10163/, но и с ней у нас скоро возникнет вопрос "переселения". Растем, как-никак)
Но я, кстати, больше склоняюсь к кровати, чем к дивану. Все-таки для спины лучше кровать.

melankaДата: Вівторок, 28.03.2017, 16:01 | Повідомлення # 26
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
Дуууже гарний ремонт і шафи. Мені так подобається, коли все розкладено по комодам і шухлядам і ніде нічого зайвого не лежить. Але ж діти є діти завжди щось по-своєму "приберуть". Ми вже давно плануємо ремонт, навіть звернулись до дизайнерів з http://arxi.com.ua. Поки розроблюють дизайн. Хочеться чогось світлого і по-дитячому гарного. Вже виходять з моди такі яскраві шпалери з мультиками, на заміну їм приходять теплі спокйні відтінки.

KlavaKharkovДата: Середа, 26.04.2017, 21:17 | Повідомлення # 27
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Харьків
Fisy, Я думаю если брать диван, то  стоит задуматься и о выборе двухэтажной кровати . Такая вещь очень практична и экономит пространство — а чем светлее и просторнее комната, тем вольнее в ней течет энергия Ци. Но если комната низкая, от такой кровати однозначно лучше отказаться — ребенок будет чувствовать себя стесненно, а над ним только нагромоздятся плохие мысли))Это действительно неплохой вариант.На самом деле, при выборе детской мебели и ее обстановки стоит обращать внимания на многие мелочи и учитывать кое-какие  моменты.Есть интересная статья на эту тему , там как раз такие пишут про так как,правильно расставлять мебель.http://glavred.info/zhizn/detskaya-komnata-po-fen-shuy-kak-obustroit-401480.html Может  заинтересует))Буду рада помочь.

Додано (26.04.2017, 21:17)
---------------------------------------------
Fabra, это точно happy

Прикріплення: 3005568.jpg(46.0 Kb)

Тоня31Дата: Неділя, 14.05.2017, 22:05 | Повідомлення # 28
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Марганець
Мені подобаеться сучасний підхід до розміщення меблів у кімнаті. Дитяча кімната - це спальня, вітальня, робочий кабінет, і ігрова, а, можливо й спортзал. Для навчання, відпочинку, ігор так само, як і для зустрічей з друзями, повинно бути достатньо місця. А якщо у сім`ії трое дітей майже одного віку?  Мене зацікавило, які є ідеї . http://078.com.ua/stati....ei.html        Ось наприклад, як це можна зробити, те що мене найбільш сподобалось.

Повідомлення відредагував Тоня31 - Неділя, 14.05.2017, 22:07

Mila88Дата: Четвер, 23.11.2017, 19:20 | Повідомлення # 29
Перехожий
Репутація:
« 0 »
А какой матрас вы детям покупали?

НебулаДата: Неділя, 14.01.2018, 20:46 | Повідомлення # 30
Новенький
Репутація:
« 0 »
Я в детской  хочу повесить красивые занавески - ищу подходящие варианты. Многие советуют магазин текстиля https://tk.ua/ru/catalog/dlya-dekora/category.html Я думаю, что там будет нормальные материалы для занавесок. Это известный магазин с хорошей репутацией.

Повідомлення відредагував Небула - Неділя, 14.01.2018, 20:47

КудряваяДата: Вівторок, 01.05.2018, 19:15 | Повідомлення # 31
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Когда ремонтировали детскую комнату, под пол положили фехралевый нагревательный кабель. Зимовал наш сыночек уже с теплым полом. Ему очень нравится валяться на полу и играть в машинки. А я не переживаю.

Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Дитяча кімната (Меблі, ремонт, і все, що потрібно для дитячої)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: