Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Де ми живем? (Обговорюєм квартирне питання, де і з ким ми живем.)
Де ми живем?
Де ви проживаєте?
1.В квартирі з батьками[ 6 ][14.63%]
2.В квартирі самі[ 17 ][41.46%]
3.В будинку з батьками[ 5 ][12.20%]
4.В будинку самі[ 5 ][12.20%]
5.В будинку за містом з батьками[ 0 ][0.00%]
6.В будинку за містом самі[ 3 ][7.32%]
7.В селі з батьками[ 2 ][4.88%]
8.В селі самі[ 3 ][7.32%]
Усього відповідей: 41
Квіточка-яДата: Середа, 11.09.2013, 23:53 | Повідомлення # 21
Група: Видалені

Де ми тільки не жили.Після одруження з моїми батьками місяць,потім 2 роки в квартирі,далі в будинку свекрів,потім знов з моїми батьками,далі знову в квартирі,а тепер знову в будинку свекрів,але вже добудовуємо свій будинок і наступна зупинка буде в ньому до кінця вже мого життя.Село наше 4 км від міста.Нехотіла б міняти життя в особняку на квратиру

родюча_земляДата: Четвер, 12.09.2013, 19:39 | Повідомлення # 22
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 3156 »
Місто: Рівне
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 8
Ми покищо живемо з моєю мамою у квартирі, коли закінчемо ремон у своїї квартирі будем там жити.

AnutkaДата: Четвер, 12.12.2013, 17:00 | Повідомлення # 23
Учасник
Репутація:
« 341 »
Місто: Київ
Усі нагороди: 0
Ми наразі вже 10 років живемо з моїми батьками в 3-х кімнатній квартирі, але от через місяць вони перебираються до свого нового будинку за місто, спільними зусилями ми таки роз"їзджаємось, я чесно кажучи особливо про свій будинок не мрію, я таке дитя цивілізації і асфальту що поки що квартира в місті мене цілком влаштовує, тим більше школа, садок і магазини все під боком, так як і секції для дітей. А от чоловік мене переконує що треба складати гроші і в перспективі купувати невеличкий будинок під Києвом, щоб туди переїхати коли діти вже будуть студентами

lana_krДата: Вівторок, 17.12.2013, 22:45 | Повідомлення # 24
Частий гість
Репутація:
« 1932 »
Місто: Сміла
Усі нагороди: 9
Нам на весілля батьки квартиру подарували напополам, документи на двох. Сама квартира в центрі міста, але була в дуже аховому стані. Батьки пропонували почекать, щоб накопить на кращу, але ми не згодились. За рік зробили ремонт та й живемо собі самі tongue

Юлічка19901Дата: Понеділок, 30.12.2013, 15:12 | Повідомлення # 25
Новенький
Репутація:
« 998 »
Місто: львів
Усі нагороди: 1
А ми з чоловіком і доня живемо саменькі у 2 ох кімнатній квартирі...нам тут добре, квартиру купили 3 роки тому, рік робили ремонт бо це новобудова і 2 роки як тут живемо...поки що ні про що інше не думаю тому що квартира нова і нам тут подобається, район новобудов і дуже багато молодих сімей з якими ми дружимо, що у нас стілтки друзів появилося, шо будь які свята розділяєм святкування на 2 дні тому що на один день усіх не помістимо в квартирі...на майбутнє плануємо з чоловіком будиночок за містом, але це лише так щоб було куди поїхати відпочити на вихідні...

Додано (30.12.2013, 14:12)
---------------------------------------------
Minnie-Mouse, значить ти недалеко від мене живеш, бо я живу у Львові, але на Топольній, а це близько до Малехова...і я завжди проїжаю Малехів коли їду в село до батьків, вони в стороні Рави Руської живуть)))

SvetikДата: Понеділок, 06.01.2014, 00:59 | Повідомлення # 26
Активіст
Репутація:
« 2687 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
Ми живемо самі з чоловіком і синочком в 3-х кімнатній квартирі.Рік до одруження і  два після жили на зйомній квартирі,а зараз батьки переїхали в село то ми переїхали до мене.Лише сестра з сімєю на два місяці приїжає в гості кожен рік,а так батьки провідують нас .Але все ж таки маю мрію про свій власний будинок за містом.

InnaДата: Понеділок, 06.01.2014, 09:39 | Повідомлення # 27
Куратор розділу "Рукоділля"
Група: Куратори
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
ми купили в місті двоповерховий новий будинок, поки робимо ремонт і обмебльовуємо, маємо ще однокімнатну квартиру то тусуємося тут ще.

silkeДата: Середа, 08.02.2017, 17:28 | Повідомлення # 28
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
а мы в доме живем, правда дом в аренду взят, но лучше чем жить в доме нет ничего)

Ирина230Дата: Неділя, 16.04.2017, 13:10 | Повідомлення # 29
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Знайти сусідів стало ще легше. Просто заходь на сайт: https://zyteli.com. Знайша вже там багато друзів-сусідів.

LionaДата: Неділя, 15.10.2017, 19:33 | Повідомлення # 30
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Вінниця
в квартирі

SinevaДата: Середа, 25.04.2018, 22:10 | Повідомлення # 31
Новенький
Репутація:
« 0 »
Цитата silke ()
а мы в доме живем, правда дом в аренду взят, но лучше чем жить в доме нет ничего)
Цікаво, а скільки коштує аренда якщо не таємниця звичайно? Ми також мріємо про свій будиночок, але немає змоги купити

VikeccДата: Середа, 25.04.2018, 22:16 | Повідомлення # 32
Новенький
Репутація:
« 0 »
Місто: Харків
Ми до цього року жили з батьками в Харківській області, в Первомайську, у них там великий двоповерховий будинок. А в цьому накопичили 50% внесок на квартиру в Європейському місті, в минулому місяці переїхали разом із дітьми, чоловік поки що шукає роботу, я з діточками сиджу. І знаєте, хоч з грошима повний напряг, але як же круто вранці пити каву на СВОЇЙ кухні, вставати коли захочеться, посуд розставляти так, як подобається і як мені зручно. Навіть за чоловіком стало помітно, що він більш спокійним став і врівноваженим. Поки жодної сварки не було, хоч і ремонт на носі smile

Люблю свою доню:)

АвваДата: Субота, 27.10.2018, 22:21 | Повідомлення # 33
Учасник
Репутація:
« 0 »
Місто: Николаев
Я живу в частном доме, так что для меня такая техника, как мотокоса, считается самой важной и ценной в доме)

Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Де ми живем? (Обговорюєм квартирне питання, де і з ким ми живем.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: