Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Де ми живем? (Обговорюєм квартирне питання, де і з ким ми живем.)
Де ми живем?
Де ви проживаєте?
1.В квартирі з батьками[ 6 ][14.63%]
2.В квартирі самі[ 17 ][41.46%]
3.В будинку з батьками[ 5 ][12.20%]
4.В будинку самі[ 5 ][12.20%]
5.В будинку за містом з батьками[ 0 ][0.00%]
6.В будинку за містом самі[ 3 ][7.32%]
7.В селі з батьками[ 2 ][4.88%]
8.В селі самі[ 3 ][7.32%]
Усього відповідей: 41
Minnie-MouseДата: П'ятниця, 23.08.2013, 14:47 | Повідомлення # 1
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 4270 »
Місто: Львів
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 13
Я з чоловіком і донею проживаю за містом, 10 хв пішачком до Львова...Якщо чесно то трішки мені тут скучновато(...бо так як переїхали сюди тільки 3роки тому, то ще толком нікого тут не знаю і всі друзі лишились у Львові...Добре що недалеко і я кожного разу можу поїхати до них...

LilianaДата: П'ятниця, 23.08.2013, 15:10 | Повідомлення # 2
Куратор
Репутація:
« 2908 »
Усі нагороди: 7
Я проживаю в квартирі, хоч і я і чоловік звикли жити в особняку.  І ми обидвоє з ним як я кажу "з одного села")), жили в передмісті Львова. Але сталося так, що йому захотілося "звити гніздечко", і ця квартира був ідеальний варіант для нас. Зараз часто приїжджаємо до батьків, а я так взагалі ціле літо тут тусуюсь! Власне подвір"я, кущі з малиною, виноград, така- сяка грядочка! Сад...Вийшов зранку в піжамі чи в трусах, зірвав ягідку, потягнувся, КРАСОТА! Дітям напустили басейн, втикнули парасольку, розстелили покривальце і відпочиваємо!

Зараз шукаємо невеличкий особнячок за Львовом, оскільки сім"я збільшилась, не скажу, що нам тісно в квартирі, але хочеться більше простору!

Minnie-MouseДата: П'ятниця, 23.08.2013, 15:18 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Цитата (Liliana)
Зараз шукаємо невеличкий особнячок за Львовом, оскільки сім"я збільшилась, не скажу, що нам тісно в квартирі, але хочеться більше простору!
Перебирайтесь в нашу місцевість)).....Малехів, але цей що на Жовкву їхати, і до Львова близенько)

НюськаДата: П'ятниця, 23.08.2013, 15:32 | Повідомлення # 4
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
Ми живемо в квартирі, але я мрію про свій будинок з високим забором і купою зелені навколо...

vikylyaДата: П'ятниця, 23.08.2013, 17:19 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
Я теж живу в квартирі.Квартира в нас одокімнатна та ще й батьки по сусідству жмвуть.І я просто марю власним будиночком,вже навіть уявляю яким він має бути)))

КсЮДата: П'ятниця, 23.08.2013, 17:37 | Повідомлення # 6
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 16
Ми живемо з батьками чоловіка у квартирі

БерезневаДата: П'ятниця, 23.08.2013, 21:56 | Повідомлення # 7
Фанат
Група: Друзі
Репутація:
« 7899 »
Усі нагороди: 5
Ми наразі живемо в селі з чоловіковою мамою. До міста де я виросла і жила 30 км. Чоловік, який більшу частину свого життя прожив в місті, жити там категорично не хоче. В селі то класно, воно мені рідне, бо частенько приїжала до діда і баби. Тут все своє, природа, на відміну від міста чистіше повітря. Але ніякої перспективи. Не має роботи... Дитина росте... Хотілося б щоб ходив на якісь гуртки, басейн.... А тут цього не має.

ViroNДата: П'ятниця, 23.08.2013, 23:04 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 1709 »
Усі нагороди: 9
Ми живем зараз в квартирі у Львові з моім двоюрідним братом. Але будуєм свій будинок в Рудно зразу біля Львова. І я вже марю ним. Швидше б все закінчити. Хтось би чемоданчик з грошима підкину:)

Зеленооке_дівчаДата: Субота, 24.08.2013, 01:08 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Ой,вічна тема. Живемо з батьками чоловіка у будинку. Дуже надіюся що це тимчасове явище,і ми накопимо грошиків на квартиру.

кукусяДата: Неділя, 25.08.2013, 19:56 | Повідомлення # 10
Активіст
Репутація:
« 4034 »
Усі нагороди: 15
Живемо в селi з моэю бабою. Але вже збудували свiй будиночок мрii.Лишилося ще трошки, ну а може i довше, це залежить вiд фiнансовоi сторони. дуже надiюся скоро опинитися в свому царствi)))))))))

blue-eyesДата: Неділя, 25.08.2013, 20:55 | Повідомлення # 11
Друг сайту
Репутація:
« 17622 »
Усі нагороди: 10
ViroN, о....дасть Бог скоро будемо майже сусідами!)))) Ми останні 4 роки живемо у власному будинку у передмісті Львова - с.Зимна вода,р-н "Епіцентра". Завжди з чоловіком марили власним будинком (хоч у нас зараз "спарка" - тобто з одної сторони є сусіди в будинку),хоч 8 років прожили до того окремо від батьків у квартирі. Але нас завжди тягнуло до будиночка,нехай хоч би невеличкого.

lesya_boguckayaДата: Середа, 28.08.2013, 17:08 | Повідомлення # 12
Учасник
Репутація:
« 1663 »
Місто: Чернівці
Ми живемо в квартирі. Але дуже хочу хоч маленького будиночку. Плануємо через рік-два продати квартиру і ще одну, яку здаємо, і щось прикупити.
А з колишнім чоловіком жили в особняку разом з його батьками. То була каторга. Це проживання відіграло дуже велику роль у нашому розлученні.

Повідомлення відредагував lesya_boguckaya - Середа, 28.08.2013, 20:22

КузічкаДата: Четвер, 29.08.2013, 17:02 | Повідомлення # 13
Активіст
Репутація:
« 3843 »
Усі нагороди: 15
ми живем у 2-х кімнатній квартирі.я теж марю особняком.моя мрія.може колись і збудиться

Что за фраза:"Берегите мами дочек - у меня растет сыночек"?!....ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!

TataДата: Четвер, 29.08.2013, 20:48 | Повідомлення # 14
Куратор
Репутація:
« 2451 »
Усі нагороди: 17
Ми живемо у квартирі.Три кімнати-три сім*ї. В одній мама в другій племінники в третій ми.Доки місця вистачає,але дуже хочеться мати власний будиночок,навіть у невеличкому селечку не далеко від міста.Нехай наші мрії збуваються)))

sone4ko501Дата: Понеділок, 02.09.2013, 21:55 | Повідомлення # 15
Активіст
Репутація:
« 1511 »
Усі нагороди: 8
ми живемо з чоловіковими батьками в будинку, але скоро переїдем до моєї бабці в квартиру. Ізвісно мрієм про будиночок. В Грибовичах маєм дачу але там дорога погана, тобто в зимі не доїдеш, такшо поки мрієм...

Minnie-MouseДата: Понеділок, 02.09.2013, 22:07 | Повідомлення # 16
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Цитата (sone4ko501)
В Грибовичах маєм дачу але там дорога погана, тобто в зимі не доїдеш, такшо поки мрієм...
О і ми маєм в Грибовичах дачу)))......ми недавно їздили в Волю Гомилецьку то там зробили трохи дороги)

KatekaДата: Середа, 04.09.2013, 00:06 | Повідомлення # 17
Новенький
Група: Користувачі
Репутація:
« 57 »
Місто: Львов
Усі нагороди: 2
Ми зараз орендуємо половину особняка у Львові. Паралельно будуємось, дивлюсь у мене буде багато сусідок smile будуємось за Зимною Водою, можливо знаєте поворот напроти ресторанчику "ЛЬвівське передмістя" у лісочку, дуже довго шукали місце, але знайшли те що хотіли ліс і річечка під боком...а яке там повітря. Дуже надіємось в наступному році вже переїхати. Можливо відкрити темку де будемо ділитись процесом будови? У нас є цілий блог...насправді то дуже цікавий процес спостерігати як воно все вимальовується smile

Minnie-MouseДата: Середа, 04.09.2013, 09:50 | Повідомлення # 18
Куратор
Репутація:
« 4270 »
Цитата (Kateka)
Можливо відкрити темку де будемо ділитись процесом будови? У нас є цілий блог...насправді то дуже цікавий процес спостерігати як воно все вимальовується
Думаю було б цікаво))))

taliaДата: Субота, 07.09.2013, 19:51 | Повідомлення # 19
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Ми живемо з моїми батьками в квартирі, літом я з малюками тусуємось в свекрухи - у їх будинку
А паралельно в нас є зведена коробка власного будинку в Рясне-Руське (також передмістя Львова) - мрію туди переїхати

ПушненькаДата: Понеділок, 09.09.2013, 10:08 | Повідомлення # 20
Частий гість
Репутація:
« 1443 »
Усі нагороди: 6
Охх..яка для мене гостра тема...Ми живемо у квартирі у Львові..Хоча я все життя прожила в особняку, так би мовити на природі, а муж мій центровий..Правда, він теж мріє про свій будиночок...Ехх..треба мені виходити на роботу і починати здійснювати мрію))))

Форум » Дім та відпочинок » Наш дім » Де ми живем? (Обговорюєм квартирне питання, де і з ким ми живем.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: