Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наші малятка » Малятка 1-3 роки » Адаптація до садочка (Дитина вперше іде в садок)
Адаптація до садочка
Koxana_UAДата: Понеділок, 19.08.2013, 19:36 | Повідомлення # 1
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 0
Дитина іде в садочок вперше... Як полегшити її адаптацію? Як підготувати дитину до садочка? Давайте ділитися нашим досвідом.

Є загальні рекомендації, як підготувати дитину до дит.садка:

Потрібно дотримуватись режиму дня, який є в садочку (до початку відвідування і у вихідні теж), гуляти часто з дітьми, довіряти малечу комусь із друзів чи рідних на прогулянку (щоб привчити, що гуляє не лише мама чи татко).

Коли дитину відправляють у групу вранці, мить розлуки повинна бути дуже оперативною. Не варто довго прощатися - це може лише погіршити ситуацію.

Сліз у садку, швидше за все, не уникнути, але батькам варто перетерпіти цей період і менше звертати увагу на протести малюка проти садочка.

Дитина може не говорити про садок ("Я не був у садочку", "Не їв", "Не спав", "Діток не було", "Виховательок не було у садочку" тощо). Якщо малеча починає розповідати про дит.садок, значить адаптація потихеньку завершується.

Як пройшла адаптація у вашої дитини? Що було важко подолати, а які моменти пройшли з легкістю? Коли ваша дитина звикла до садка? Як часто хворіла?

InnaДата: Середа, 21.08.2013, 22:41 | Повідомлення # 2
Куратор розділу "Рукоділля"
Група: Куратори
Репутація:
« 4616 »
Місто: Луцьк
Усі нагороди: 15
ми вже ходимо загалом 2 місяці в садок і ще часом плачемо

Юлія1626)Дата: Четвер, 29.08.2013, 10:43 | Повідомлення # 3
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Усі нагороди: 13
Я ніяк малого не підготовлювала, адаптувався порівняно швидко, дуже плакав тільки 2 дні, ще 3 дні час від часу нив, потім плакав тільки коли заводила в садочок  (ну загалом десь 1,5 тижні).. Зі сном на початку трошки проблемно було, бо вдома він лягав спати біля 16-ї год. , а в салочку в 13.30 год. але десь за місяць перейшов на їхній режим і зараз вже засинає нормально. Ходимо вже майже 3 місяці.

inshaДата: Субота, 31.08.2013, 11:11 | Повідомлення # 4
Перехожий
Репутація:
« 0 »
В нас адаптація пройшла не важко...
Були моменти, коли мені було важче, ніж малюку... Але головне ж налаштуватись на правильну хвилю)

mamtaДата: Субота, 31.08.2013, 16:28 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 8
Ну, своїх діток мені ще не доводилось адаптовувати до садочку. Але довсіду в даному процесі маю багато. Тому може більше мій пост звучатиме як поради...
Головне, щоб були морально готові батьки, особливо мама. Адже діти нас дуже добре відчувають. І як каже  insha, часто мамі значно складніше ніж дитині.  Особо складно, коли малеча плаче в групі, а мама за дверима в роздягалці.
А ще крім того, що написала Koxana_UA, варто призвичаїти дитину не тільки до режиму садку, але й харчування. Часто діти просто не звикли їсти каш, особливо молочних, або обідати першим та другим (у садочку завжди можна попросити розкладку меню на 10 днів, там точно враховані усі страви і їх варіації). А сплакану і на додачу голодну дитину покласти спати в обід вже дуже складно. 
І забирати з садка (коли малюк уже навчиться бути повний день) потрібно спочатку не занадто рано, і не останнім. Діти дуже бояться, щоб їх самих не залишили.

TataДата: Субота, 31.08.2013, 23:41 | Повідомлення # 6
Куратор
Репутація:
« 2451 »
Усі нагороди: 17
Ми пішли в садочок в 4 роки, відразу з захватом ходила доня,а потім як відрубало..почала плакати,не хотіла залишатись в садочку,але то не довго було бо дівулька була вже велика і їй було легко пояснити що потрібно ходити у садок.
Що до хвороб,хворіла частенько,тому що багато діток хворих водять бо відєтєлі немає як піти на лікарняний з ними.Не знаю як у інших,а у нас дуже халатно до цього ставляться,що дуже розстроює.

taliaДата: Четвер, 05.09.2013, 11:40 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Адаптація до садочку в нас пройшла відносно легко - було трохи сліз, але без цього і не буває.
Можливо легше пройшла ця адаптація щей через те, що наш Олежик рано пішов в садочок в 1 рік і 11 міс. Зараз ходить без проблем:) 
Перший рік він дуже часто хворів - максимум, що ми підряд ходили в садок - це 2 тижні. Бувало навіть таке, що день-два після виздоровлення пішов і все почалось по новому колу. На ціле літо я його забрала з садка, ми були трохи в селі і вже на наступний рік дитина так не хворіла.
Як полегшити адаптацію? 
- ніколи не страшити садком
- не сварити дитину за те, що вона плаче, коли потрібно йти в садочок
- частіше залишати маля з бабусею-дідусем, щоб воно звикало бути без мами якийсь час

Додано (05.09.2013, 11:40)
---------------------------------------------
Ще додам, що завжди стараюсь забрати дитину з садочку швидше, щоб не залишати його самого в групі, коли інші дітки порозходяться

КсЮДата: Середа, 02.10.2013, 18:42 | Повідомлення # 8
Куратор розділу
Репутація:
« 9694 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 16
talia, слушні поради!

mamtaДата: Середа, 15.01.2014, 19:55 | Повідомлення # 9
Куратор
Репутація:
« 1907 »
Трапилась сьогодні стаття, впринципі нічого кардинально нового про адаптацію, але принаймні дає картинку що і чому:

SvetikДата: П'ятниця, 26.09.2014, 09:02 | Повідомлення # 10
Активіст
Група: Друзі
Репутація:
« 2687 »
От почитала я вас і ще більше розстроїлась.Наша адаптація проходить важкувато.Перший тиждень ми починали з плачем,далі тиждень хворіли,коли після хвороби прийшли перший день то теж плакали,а вже наступні дні то біг в групу що ледь встигала переодягати,але вже до обіду він знову починав плакати.Так в нас було рівно тиждень і ось вже два дні як щось переклинило вчора пришли було все нормально і тут хтось почав плакати і моє дитя губу скривило і давай собі плакати,а потім і інші підхопили.Сьогодні теж саме(але ми вже пришли самі перші)тільки переділа,а він до мене тулиться і плаче.Можливо це я така мачуха що віддала дитину так рано в садочок?

Ласточка86Дата: П'ятниця, 26.09.2014, 09:56 | Повідомлення # 11
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Svetik, і я мачуха бо віддала майже в 1 рік і 7 міс., і на цілий день тобто з 9 год і до 17-17:30 він в садочку, ми перші 2 тижні походили до обіду. впринципі він не плаче тільки коли я його завожу в групу то може щось попхенькати буквально 10 секунд і коли я вже забираю то він летить до мене але без плачів у нас.

Повідомлення відредагував Ласточка86 - П'ятниця, 26.09.2014, 15:02

SvetikДата: П'ятниця, 26.09.2014, 13:26 | Повідомлення # 12
Активіст
Репутація:
« 2687 »
Ласточка86, я дивлюсь що в нас ще трохи вихователі не дуже хочуть  з тими плаксунами бути.В кого не питаю то всі кажуть що залишали зразу до обіду,а у нас лише по 2-3 год.Можливо я буду помилятись але в мене склалось таке враження що вони не дуже хочуть сидіти з дітками які плачуть(вони мабуть чекають коли дтина взагалі перестане плакати і тоді вони її залишать на цілий день)З нами ходить хлопчик в групу який абсолютно нормально пройшов адаптацію і мама вже тиждень питає вихователів коли вже можна залишити дитину спати,а вони чомусь не спішать його залишати(хоча декілька дітей залишається).

Ласточка86Дата: П'ятниця, 26.09.2014, 14:12 | Повідомлення # 13
Куратор
Репутація:
« 6193 »
Місто: м.Чернівці
Svetik, а ви в садочку вже офіційно тобто заява написана, за їду доплачуєте. Ти знаєш якби в мене малий плакав то я би теж його забирала, а он в тої мами що синочок не плаче і дитина офіційно то нехай поставе вихователів перед фактом. Ще може того що в нас село то більш лояльно ставляться люди зараз на городи ходять урожай збирають.
Я коли прийшла перший день в садок теж думала що будем 1-2 годинки в групі і я буду з  ним, але мене вигнали сказали лишити номер телефона і прийти в 12 год забрати, і так я ще чекала щоб він бачив що дітки лягають в ліжечка і засинають і потім забирала додому, через 2 тижні теж попробували чи він засне , бо він у мене ще на ГВ (але в садочку цього не знають) і засинає дома тільки під грудь то я переживала як він буде вкладатись спати, але нормально, кажуть що лежить і сам засинає деколи підколисують подушку. Але був там і хлопчик який теж плакав і його нянька на руках носила постійно, але вже привик і переріс, правда вони йому печиво давали і він переставав плакати (бо любить поїсти))), то знайшли такий вихід знайшли, тобто для кожної дитини треба знайти підхід, як плаче то переключити на щось, а у вас може не хотять заморачуватися, то так ім легше, бо не вірю що дитина постійно реве і б"ється в істериці, просто треба приділити такій дитині увагу,зацікавити.
Ви в садочку ще в памперсі?

SvetikДата: П'ятниця, 26.09.2014, 21:45 | Повідомлення # 14
Активіст
Репутація:
« 2687 »
Ласточка86, ми оформлені офіційно.От і я такої самої думки що вихователі просто не хочуть більше приділити уваги дитині яка плаче,я важаю що до кожної дитини вихователі мають знайти підхід.Ми теж ще на ГВ і в памперсі але на горщик вони садять і хто в і без памперса.Про спаня я взагалі мовчу з такими темпами ми аби на наступний рік почали спати в садку.

nastjonkazhy4kaДата: Вівторок, 03.03.2015, 23:51 | Повідомлення # 15
Куратор
Репутація:
« 279 »
Усі нагороди: 1
Моя Мілана також досить легко звикла до садочка . Може через те, що досить рано пішла в 1 рік і 9 місяів. Перші 5 днів взагалі не плакала і була там лише 3 години ,потім зрозуміла що до чого то пару днів уже в коридорі групи репетувала, але не істерила. Тепер взагалі любить ходити. На мою думку ,то тут треба дивитися щоб хороші вихователі були і по дитині. Моя доця дуже любить дітей ,завжди легко вливається в дитячу компанію ,і тому їй там добре і весело) Ну і як писалося, батьки теж мають бути готові до того)

anya555Дата: Понеділок, 20.06.2016, 20:56 | Повідомлення # 16
Перехожий
Репутація:
« -1 »
Місто: Івано-Франківськ
нам вже три,восені йдемо..дуже хвилююся)

НюськаДата: Вівторок, 21.06.2016, 11:18 | Повідомлення # 17
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
anya555, а ви з якого району? smile

Ylia121Дата: Середа, 07.09.2016, 22:10 | Повідомлення # 18
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
очень переживаю, так больно когда малыш плачет

kravecelДата: Четвер, 25.01.2018, 16:48 | Повідомлення # 19
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Цитата Tata ()
Ми пішли в садочок в 4 роки, відразу з захватом ходила доня,а потім як відрубало..почала плакати,не хотіла залишатись в садочку,але то не довго було бо дівулька була вже велика і їй було легко пояснити що потрібно ходити у садок. Що до хвороб,хворіла частенько,тому що багато діток хворих водять бо відєтєлі немає як піти на лікарняний з ними.Не знаю як у інших,а у нас дуже халатно до цього ставляться,що дуже розстроює

А я вот совсем не согласна, когда говорят, что нет никакой совместимости заболевания к примеру простудного с нехваткой витамин! как раз есть,если не хватает витамин организм более ослаблен и чувствителен к болячкам! И то что нужно кушать только натуральные фрукты и овощи тоже бред. мы не осилим столько фруктов и витамин каждый день сколько положено кушать в день! Ни физически ни финансово!!! А в комплексе витамин все необходимое на день есть!  Лично я даю своим деткам витамины и рыбий жир и ни капли не жалею, т.к. вижу конкретный результат и пользу от них! раньше мы болели часто,а теперь нет, спокойно ходим в сад и т.д.! мои дети здоровы и это самое главное! выбор каждый делает сам! мы покупаем тут, у них много всяких разных витаминных комплексов: http://baby1care.com/vitaminy/, да и в интернете можно просто поискать.

SelanaДата: Вівторок, 17.04.2018, 22:00 | Повідомлення # 20
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Киев
Сложно, но потихоньку возможно! Мы так и делали - потихоньку!

Форум » Наші малятка » Малятка 1-3 роки » Адаптація до садочка (Дитина вперше іде в садок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: