Наші дітки

Сайт-форум для щасливих батьків

Міні-чат
Щоб додати необхідна авторизація

Нові повідомлення [ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Вагітність і пологи » Пологи » Як починаються пологи?
Як починаються пологи?
ЦитринаДата: Середа, 21.08.2013, 21:42 | Повідомлення # 1
Адміністратор сайту
Група: Адміністратори
Репутація:
« 2662 »
Місто: Київ
Статус: Офлайн
Усі нагороди: 6
У мене і при перших, і при других пологах все починалося з перейм з інтервалом одразу в 5-7 хв. Води обидва рази відходили уже в родзалі десь за годину до народження дитини. Перед початком перейм турбував живіт, часто бігала в туалет. Також тонусувала матка. 
А як у вас все починалося?

RekaДата: Понеділок, 26.08.2013, 22:32 | Повідомлення # 2
Учасник
Група: Друзі
Репутація:
« 3044 »
Місто: Lviv
Усі нагороди: 5
Пишу по свіжих слідах)) . У мене з вечора було таке відчуття, шо на живіт причепили величезний камінь, який силою тяжіння тягне мого живота до низу, я ледь ходила, а вночі почались перейми, але зовсім не періодичні, а от уже вранці справжні, з інтервалом правда 10 -9 хвилин

НюськаДата: Понеділок, 26.08.2013, 22:56 | Повідомлення # 3
Живе тут
Група: Admin
Репутація:
« 21626 »
Усі нагороди: 12
в мене як почалось відкриття (перші 1-2 см), то просто нила трохи поясниця як на місячні, періодичність була 10 хв..так тривало десь 6 годин поки не почались сильніші перейми..мене постійно питали чи ріже низом живота, але мені нив лише поперек.

ViroNДата: Понеділок, 26.08.2013, 22:58 | Повідомлення # 4
Куратор
Група: Куратори
Репутація:
« 1709 »
Місто: Львів
Усі нагороди: 9
В мене відійшли води. Потім почались схвати з інтервалом 15 хв потім поступово інтервал зиеншувався а схіатки ставали сильніші.

Зеленооке_дівчаДата: Вівторок, 27.08.2013, 00:43 | Повідомлення # 5
Куратор
Репутація:
« 7017 »
Місто: Довговоля(Кузнецовськ)
Усі нагороди: 16
Спочатку біганина в туалет,потім схватки через кожні 5 хв,куча води,ну а уже в ПБ все набрало оборотів.

ЖабкАДата: Вівторок, 27.08.2013, 08:36 | Повідомлення # 6
Друг сайту
Репутація:
« 9663 »
Місто: Софіївка
Усі нагороди: 10
У мене біганина в туалет, потім лопнула пробка(звук був, неначе шампанське хто відкрив), відійшли води, схватки були спочатку кожні 15 хвилин, потім кожні 5 хвилин. Але я за 1,5 години від того як відійшли води вже народила.

vikylyaДата: П'ятниця, 30.08.2013, 01:53 | Повідомлення # 7
Куратор
Репутація:
« 3647 »
Усі нагороди: 11
Перші пологи почалися з легеньких схваток з інтервалом 5-7хв.Потроху біль ставала сильніша з тим самим інтервалом між схватками.Води пробивали.
Другі пологи почалися з діареї за два дні до "того",і з тренувальних перейми без періодичності.Так тривало два дні,а в день Х перейми були з періодичністю 10-15хв.Води також пробивали.

@Наталіна@Дата: П'ятниця, 30.08.2013, 02:30 | Повідомлення # 8
Куратор
Репутація:
« 2913 »
Місто: Тернопіль
Усі нагороди: 8
Перші пологи почалися з відходження пробки,легеньких переймів,потім біль наростала і після сильних тохгодинних схваток,я народила синочка...
А другі,як згадаю)))дуже хотіла подивитися програму "Моя правда",там якраз про створення ВІАГРи було...але не встигла,лазила по хаті до 12-ї(ночі),тільки вляглась,за 10хв,відчула,"як відкрили шампанське")))це були води)..і так ми поїхали в роддом і через 5годин народилася наша принцеса!!Може кому цікаво,то другі пологи в мене,були набагато скоріше,це само-собою,але і набагато легші!Єдине,що було важко-витиснути доцю,бо з мене вже на той час вийшла майже вся вода...
Як згадаю,зовсім страх не бере))Хочу ще))

♥...Для любові достатньо мати серце...♥

КузічкаДата: П'ятниця, 30.08.2013, 09:09 | Повідомлення # 9
Активіст
Репутація:
« 3843 »
Усі нагороди: 15
в мене почались пологи в вечір перед днем Х декілька раз тверднув живіт(за всю вагітність такого не мала),а на 2-й день відійшли води схваток не було.стимулювали.не було аж так страшно як розказують...)))

Что за фраза:"Берегите мами дочек - у меня растет сыночек"?!....ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!

Повідомлення відредагував Кузічка - П'ятниця, 30.08.2013, 09:09

АмеліяДата: П'ятниця, 30.08.2013, 09:55 | Повідомлення # 10
Знайомий
Репутація:
« 258 »
Усі нагороди: 1
ой дівчатака,як згадаю..все почалося в 6-й годині вечора,але я не спішила,думала,може схватки тривожлі,ну ті ложні скажем так,але,суть в тому,що до самого ранку я вже не спала,бо таки схватки ставали все частішими,і в 5-й ранку ,і аж в 6-й вечора народила свою лялю...

Юлія1626)Дата: Субота, 31.08.2013, 22:32 | Повідомлення # 11
Куратор
Репутація:
« 6772 »
Місто: Нововолинськ
Усі нагороди: 13
Мені ставили стимуляцію, спочатку пробили води, потім окситоцином викликали перейми, бо мала підвищений тиск, не можна було переношувати. Перейми почалися з інтервалом 2-3 хв., дуже швидко наростала біль і скорочувався час між переймами, але матка відкривалася повільно, від першої перейми до народження синочка пройшло 9 годин. Надіюся донечку народити без стимуляції, бо біль під час схваток з окситоцином нестерпна!!!

taliaДата: Середа, 04.09.2013, 13:50 | Повідомлення # 12
Куратор
Репутація:
« 6607 »
Усі нагороди: 7
Перший раз почались перейми з інтервалом в 10 хвилин - спершу були нерегулярні, а потім вже з сталим інтервалом.
А другий раз також почались перейми кожних 4 хвилини, я випила но-шпу, через годину результату від неї ніякого і я зрозуміла, що це воно. Приїхали в ПБ - з відкриттям в 6 см(за 2 години від початку першої перейми) і ще так трохи походила в роздалі, при огляді відійшли води - після цього почались болючі схватки і вже через годину я народила

koval4u4kasДата: Вівторок, 05.11.2013, 11:36 | Повідомлення # 13
Знайомий
Репутація:
« 4655 »
Усі нагороди: 7
в мене пробка відходила по трошки десь три тижні. а в день родів вийшла вже з кров'ю. то в 9 ранку було, почались нерегулярні перейми. вибачте за прямоту, але мене ще пронесло 2 рази... також часто бігала по-маленькому,але як потім виявилось то підтікали передні води. я пила ношпу,але не помогло, то ми біля 14 год приїхали в роддом з відкриттям 3 см. в родзалі була в 14:30, відкриття йшло саме,без стимуляції. в 17:40 мені пробивали води. я довго не могла витужити доню бо вона була обмотана пуповиною в ручку мала складену в лікоть біля шийки. о 18:30 я народила нашу лялечку!

родюча_земляДата: Середа, 17.09.2014, 21:40 | Повідомлення # 14
Фанат
Репутація:
« 3156 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 8
В мене почалися схватки спочатку інтервал 10хв через дві години інтервал 5хв,подзвонила лікарю і поіхала вродом відкриття було 2пальці і мене прокесерили.

АлінкаДата: Четвер, 18.09.2014, 11:35 | Повідомлення # 15
Новенький
Репутація:
« 1 »
Місто: Рівне
Усі нагороди: 0
В мене перші почалися з відходження вод, а другі із схваток.

url=http://nashiditky.com][/url]

nataliДата: Вівторок, 04.11.2014, 23:41 | Повідомлення # 16
Перехожий
Група: Користувачі
Репутація:
« 0 »
Перший раз все було добре... В 12 ночі почав періодично боліти живіт, я на той час була вже в лікарні, пробили води, трохи помучилася, але вже в 4.35 народила свою зіроньку)))    А от другий раз все було якось не так((( Всю вагітність відходила добре, але вже десь з 35 тижня почалися підготовчі перейми, але я тим сильно не переймалася, бо і перший раз щось подібне було. Лікарі казали, що все добре, на узд все було прекрасно... В пятницю зранку почав нити живіт, я пішла в поліклініку на плановий огляд, був 39 тиждень. Потім подзвонила до лікарки з Мечнікова з якою домовлялася (Анна Дмитрівна Мала-Гресик), а вона сказала пити но-шпу і лягати.Я так і зробила, до ночі біль затихла і мені вдалося заснути. До понеділка дожила нормально,хоч час від часу поболював живіт, але можна було терпіти.  ... В ту ніч погано спала... У вівторок в 5 ранку прокинулася від болю в поясниці, трохи потерпіла, сходила в душ, випила но-шпу, але легше не стало. Подзвонила Анні Дмитрівні, а вона  каже випий ще но-шпу з анальгіном... випила... пішла в туалет, побачила кров, і тоді  Знову подзвонила лікарці, а вона сказала, щоб я не панікувала і приїжджала. Поки доїхала до Львова, все було як в тумані... Знала, що буде боляче, але не думала, що настільки... Бо коли я приїхала в лікарню, лікар, якій я довірила найдорожче, сказала найстрашніші слова в моєму житті СЕРЦЕБИТТЯ НЕМАЄ... і на таксі в шоковому стані виставила мене зі стін лікарні на Мечнікова в Медінститут, і там лікарі боролися вже за моє життя...  а далі операція, реанімація, мертва донечка, видалена матка, втрата крові... а всього цього могло б і не бути, якби лікарка не керувала пологами на відстані і не заставляла пити но-шпу, щоб обезболити перейми... Тяжко змиритися з тим, чого повернути і змінити неможливо... Але нехай тим халатним лікарям Бог буде суддею...

floversДата: П'ятниця, 14.11.2014, 21:30 | Повідомлення # 17
Частий гість
Репутація:
« 1553 »
Місто: Нетішин
Усі нагороди: 6
natali, співчуваю... Таке пережити, просто немає слів. Бог на світі є, кожен отримає те, що заслужив.

ziro4kaДата: Четвер, 28.05.2015, 07:37 | Повідомлення # 18
Новенький
Репутація:
« 50 »
Усі нагороди: 1
В мене чахливо нив поперек, пам'ятаю як сьогодні, о 4 ночі почав, в 9 лікарка оглянула відкриття вже було 5 см, а інтервал 5 хвилин . В першій годині я народила свою зірочку

Mamusya1Дата: Субота, 14.11.2015, 15:58 | Повідомлення # 19
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Vinnytsya
в кого як

Матуся-ЛапусяДата: Неділя, 15.11.2015, 11:26 | Повідомлення # 20
Перехожий
Репутація:
« 0 »
Місто: Дніпропетровськ
в мене почалися перейми, але води не відходили. У пологовому будинку казали, що це передвісники переймів, а не початок пологів. Перейми посилювались, потім стало зрозуміло, що таки я буду народжувати smile мені прокололи пузиря, щоб відійшли води і веже за 6 годин я народила)

Повідомлення відредагував Матуся-Лапуся - Неділя, 15.11.2015, 11:26

Форум » Вагітність і пологи » Пологи » Як починаються пологи?
Сторінка 1 з 212»
Пошук: